Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Пішла з життя легенда харківської журналістики

Не стало Олександри Матвіївни Ситник - людини, яка присвятила своє життя журналістиці і пройшла шлях довжиною в більш ніж сорок років від кореспондента до керівника головної газети області. Колеги по роботі і читачі «Соціалістичної Харківщини», як тоді називався «Слобідський край», поважали її за високий професіоналізм, творчий підхід, виваженість, принциповість. Очолюючи колектив редакції впродовж 26 років, Олександра Ситник сприяла становленню кількох поколінь газетярів. Багато років поспіль вона очолювала обласну журналістську організацію. Світла пам’ять про заслуженого журналіста України, талановитого журналіста і керівника, добру і чуйну людину Олександру Матвіївну Ситник назавжди збережеться в серцях тих, хто знав і поважав цю незвичайну людину.

Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Борівському районі

Станом на 13 лютого в Борівському районі працює 44 котельних (100%), опалюються усі 44 об’єкти соціальної сфери: 8 дитячих садків, 15 шкіл та 21 лікувальний заклад. До централізованого теплопостачання підключено 43 житлові будинки (100%).

Протягом 2012 року у 1592 населених пунктах області була проведена нормативно-грошова оцінка земель

Як зазначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник Головного управління Держземагентства у Харківській області Юрій Перекупський, протягом 2012 року було проведено дуже велику роботу для організації проведення та затвердження технічної документації нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Харківської області. Вона складається з первинної нормативно-грошової оцінки і вторинної. «Всі населені пункти Харківської області повинні мати нормативно-грошову оцінку земель незалежно від кількості мешканців цих населених пунктів і їх площі. Тому ця робота продовжується. Ті плани, які були поставлені на 2012 рік, виконані у повному обсязі. Всього виконана нормативно-грошова оцінка 1592 населених пунктів, вона на 100% затверджена і буде введена в дію протягом 2013 року. Це дозволить збільшити надходження в бюджети всіх рівнів, починаючи з сільських та селищних, і дасть можливість більш раціонально використовувати землі і проводити розрахунки за використання землі не тільки на умовах податку, а ще й для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, які використовуються для різних потреб», - сказав Юрій Перекупський.

Стан доріг у Харківській області

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, протягом доби для забезпечення безпечного проїзду було використано 103 куб. м піщано-сольових сумішей та 95,3 куб. м розсолу. Протягом доби на автошляхах області працювало 76 одиниць техніки та 113 дорожніх робітників. Станом на ранок 13 лютого проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.

Майже 70% робіт при оформленні документів на земельні ділянки, за які раніше сплачував замовник, сьогодні виконуються безоплатно

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив начальник Головного управління Держземагентства у Харківській області Юрій Перекупський. «Адміністрація Президента розглянула пропозиції і звернення громадян, які були отримані протягом останнього року щодо великого навантаження на громадян при оформленні документів на земельні ділянки. Тому була ухвалена відповідна постанова Кабінету Міністрів, яка чітко розписала, які види робіт виконуються за кошти замовника, а які види робіт будуть виконуватися безкоштовно територіальними органами земельних ресурсів. Майже 70% робіт, які раніше виконувалися за кошти громадян або зацікавлених осіб, сьогодні виконуються безоплатно. Ці видатки відшкодовуються з державного бюджету», - сказав Юрій Перекупський.

З початку січня 2013 року процедура отримання документів на землю стала простішою та більш прозорою

Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник Головного управління Держземагентства у Харківській області Юрій Перекупський, з початку січня 2013 року ситуація у земельній сфері кардинально змінилася, бо було ухвалено низку законодавчих документів, які кардинально змінили ці відносини, і в деякій частині вони спростили цю процедуру, зробили її більш прозорою, розділили повноваження щодо реєстрації земельних ділянок і прав на земельні ділянки між органами земельних ресурсів і органами Міністерства юстиції. «Нововведення, що відносяться до питань державної реєстрації земельних ділянок дозволять скоротити черги, спростити подання заяви і надати можливість в електронному вигляді за допомогою інтернету бачити проходження своєї заяви, бачити стан її виконання, подавати заявки і бачити результат їх виконання, не виходячи з дому», - сказав Юрій Перекупський.

У Харківській області розпайовано і передано у приватну власність 1 млн. 717 тис. га земель сільгосппризначення

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповів начальник Головного управління Держземагенства у Харківській області Юрій Перекупський. За його словами, у Харківській області на сьогодні розпайовано і передано у приватну власність 1 млн. 717 тис. га земель сільгосппризначення, що складає 71% від загальної кількості земель, які можуть бути передані у власність. На ці земельні ділянки видано майже 241 тис. державних актів. Вільними залишились ще 433 тис. га земель різного цільового призначення, з яких придатних для сільгоспвикористання залишилось 202 тис. га. «На території області орендується 1 млн. 141 тис. га, з них земель несільгосппризначення – 25,7 тис. га. Правом на приватизацію земельних ділянок скористались 527 тис. громадян. З них для житлового будівництва 331 тис., для ведення особистого селянського господарства 186 тис., для садівництва – 103 тис., для дачного будівництва – 6,2 тис. громадян, для гаражного – більше 6 тис.», - сказав начальник Головного управління Держземагенства у Харківській області.

Події дня

Сегодня, 13 лютого, о 14:00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к. 170) відбудеться прес-конференція директора Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова на тему: «Підсумки роботи за 2012 рік, плани на 2013 рік».

У 2013 році в Харківській області будуть продовжувати розвивати як спорт вищих досягнень, так і масовий

Про це сьогодні в ході прес-конференції заявив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця. За його словами, в першу чергу, необхідно буде забезпечити збірні команди якісним спортивним інвентарем. «Якщо не буде масового спорту - не буде і відбору тих спортсменів, які йдуть у великий спорт. Тому ми будемо продовжувати будувати комлекси для масового спорту. Ми обов'язково повинні ввести в експлуатацію фізкультурно-оздоровчі комплекси в Вовчанську, Лозовій та Первомайському та закласти фундаменти для нових масштабних спортивних споруд в інших районах. Крім цього, для розвитку масового спорту нам необхідно якомога більше будувати спортивних і тренажерних майданчиків», - сказав Дмитро Перепелиця.

Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Богодухівському районі

Станом на 12 лютого в Богодухівському районі працює 36 котельних (100%), опалюються усі 96 об’єктів соціальної сфери: 17 дитячих садків, 29 шкіл та 50 лікувальних закладів. Житлові будинки обладнані індивідуальним опаленням, централізоване теплопостачання відсутнє.

Майже 20 млн. грн. було вкладено в будівництво спортивних споруд в Харківській області

Про це розповів сьогодні під час прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Дмитро Перепелиця. За його словами, в 2012 році були побудовані 17 майданчиків зі штучним покриттям, 32 вуличних тренажерних комплекса в сільських районах, зал боксу в сел. Печеніги, виконано капітальний ремонт даху та заміна вікон в ДЮСШ «Юність» м. Лозова і в обласній школі вищої спортивної майстерності. У Близнюківському районі на стадіоні ім. Н. Биченка відкрито будівлю ДЮСШ з реконструйованим залом важкої атлетики, оновленої покрівлею, душовими, туалетами.

У 2012 році спортсмени Харківської області завоювали 360 медалей у міжнародних змаганнях

Як зазначив сьогодні в ході прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської ОДА Дмитро Перепелиця, в 2012 році участь харківських спортсменів у міжнародних змаганнях принесла регіону 360 медалей. Це практично на 50 медалей більше, ніж було в 2010 році. Підготовлено 201 майстра спорту, 25 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 заслужених майстри спорту. «Окремо хочу відзначити досягнення харківської шахістки Анни Ушеніної. Вперше за всю історію Незалежності України наша шахістка стала чемпіонкою світу. Зараз вона вже повністю в навчально-тренувальному процесі - готується до захисту свого титулу в Китаї в жовтні-листопаді цього року», - сказав Дмитро Перепелиця.

Між обласною державною адміністрацією та Головним управлінням з надзвичайних ситуацій завжди є взаєморозуміння. Валентин Дулуб

Сьогодні у будівлі Харківської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія представлення нового начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Павла Одарюка представникам територіальної підсистеми Харківської області Єдиної Державної системи цивільного захисту населення і територій. У заході взяв участь перший заступник голови Харківської ОДА Валентин Дулуб, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький. «Я хочу зазначити, що між обласною державною адміністрацією та Головним управлінням з надзвичайних ситуацій завжди є взаєморозуміння, вчасно надається необхідна підтримка. Усі питання, які виникають, вирішуються злагоджено та у найкоротші строки. Тому у мене немає сумніву, що ми і надалі будемо злагоджено працювати та об’єднувати свої сили на благо жителів Харківщини», - сказав Валентин Дулуб, вітаючи нового керівника.

Харківські спортсмени гідно заявили про себе на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні

У літніх Олімпійських іграх 2012 року 19 харківських спортсменів змагалися в 14 видах спорту. Золоту медаль завоював важкоатлет Олексій Торохтій, бронзову - боксер Олександр Гвоздик. Про перемоги харківських олімпійців нагадав сьогодні на прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Дмитро Перепелиця. «Це гідна заявка харківських спортсменів. За всю історію незалежності України наші спортсмени практично нікуди не виїжджали. У 2012 році з 19 спортсменів вісім увійшли в десятку кращих на Олімпіаді. Це Олексій Пригоров (стрибки у воду) - 4 місце, Григорій Гусаров (тхеквондо ВТФ) та Віктор Рубан (стрільба з лука) - 5 місце, Дар'я Юшко та Ксенія Сидоренко (синхронне плавання) - 6 місце, Богдан Бондаренко (легка атлетика) - 7 місце, Марія Конєва (тхеквондо ВТФ) - 7 місце, Ібрагім Алдатов (вільна боротьба) - 9 місце. Олексій Торохтій отримав в подарунок хороший автомобіль, який обрав сам, а Олександр Гвоздик мріяв про квартиру, він її теж отримав. Це були обіцянки губернатора області Михайла Добкіна перед від'їздом, і всі побажання наших олімпійців виконані», - сказав директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА.

В рейтингах участі в змаганнях з усіх видів спорту Харківська область займає друге місце в Україні

Про це в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Перепелиця. «На сьогоднішній день Харківська область чітко займає друге місце з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Школи вищої спортивної майстерності в 2010, 2011, 2012 роках впевнено тримають перше місце. Інваспорт два роки поспіль посідає перше місце, а за 2012 рік теж вийшов на перше місце. Це показник Харківської області за всіма рейтингами участі в змаганнях», - сказав Дмитро Перепелиця.

20 харківських спортсменів претендують на отримання ліцензії на участь в Зимових Олімпійських іграх 2014 року

Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської ОДА Дмитро Перепелиця. За його словами, 30 січня 2013 року на черговому виконкомі Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету була ухвалена Програма з розвитку та підтримки зимових видів спорту. «За всю історію Незалежності України ми ніколи не мали жодної медалі. На сьогоднішній день у нас створено центр Олімпійської підготовки з зимових видів спорту, де сьогодні тренується близько 90 спортсменів - з них 20 кандидатів на отримання ліцензії на участь в Зимових Олімпійських іграх, які відбудуться у Сочі», - сказав Дмитро Перепелиця.

У 2012 році на Харківщині було проведено понад 1100 спортивних заходів

2012 рік був оголошений Роком спорту та здорового способу життя. Як зазначив сьогодні в ході прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Дмитро Перепелиця, ще в листопаді 2011 року було підписано розпорядження губернатора області Михайла Добкіна про проведення на Харківщині Року спорту. Згідно з розпорядженням був підготовлений і затверджений план, в якому налічувалося більше 50 пунктів. «Я сьогодні з впевненістю доповідаю вам про те, що всі заплановані пункти виконані. Всього за 2012 рік тільки за наказами Департаменту відбулося більше 1100 заходів, 167 з них - міжнародного рівня», - сказав директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА.

Стан доріг у Харківській області

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, протягом доби на автошляхах області працювало 75 одиниць техніки та 106 дорожніх робітників. Станом на ранок 12 лютого проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.

Афганське братство дуже сильне, і ні політичні процеси, ні довгі роки не змогли його розколоти. Михайло Добкін

15 лютого виповнюється 24 роки з дня виведення радянських військ з Афганістану. Своє ставлення до цієї дати та тих подій висловив 11 лютого в ефірі програми «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «У лютому 1988 року війська з Афганістану виводилися, а навесні цього року я сам призвався в армію. Тому я, звичайно, в Афганістані не служив, але не з чуток знаю ті відчуття, що були в сім'ях хлопців, яких забирали служити в Афганістан. Це були складні роки випробувань, як для самих хлопців, так і для їхніх рідних. Багато на афганській землі було покалічено і тіл, і доль. Одне можу сказати, афганське братство дуже сильне, і ні політичні процеси, ні довгі роки, які пройшли з того часу, не змогли розколоти це військове братство. Сьогодні вони фактично об'єднали навколо себе ще й представників локальних воєн, які, звичайно ж, в меншій кількості, але все-таки брали участь у різних конфліктах по всій Земній кулі», - сказав голова області.

Проекти, які планується реалізувати на виручені від продажу стадіону «Металіст» кошти, мають бути потрібними для всієї територіальної громади

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо сказав голова Харківської ОДА Михайло Добкін. «Для мене об'єкти, створені на виручені від продажу стадіону «Металіст» кошти, повинні бути об'єктами, якими буде користуватися вся територіальна громада. Це об'єкти, які сьогодні є або довгобудами, або ніхто не наважувався на реалізацію цих проектів і не будував ці об'єкти, тому що ніколи не мав такої фінансової можливості. До того ж, необхідно будувати те, чого потребують люди. Тому це буде абсолютний сплав практики, можливостей і потреб всієї територіальної громади. Коли цей перелік об'єктів визначиться, ми будемо вивчати побажання якомога більшої кількості людей. Тоді ми про них розповімо, архітектори на містобудівних радах покажуть і розкажуть про них», - сказав голова області.

Сьогодні всі учасники Меморандуму про взаєморозуміння тримають свої зобов'язання і не підвищують ціну на соціальні сорти хліба

Як зазначив в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова ХОДА Михайло Добкін, щоб стримати ціну на хліб на початку року між керівництвом області, виробниками та продавцями хліба був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. «У мене немає сьогодні підстав говорити, що десь є сьогодні ціна на соціальний хліб, що перевищує ту ціну, про яку ми домовилися. Це триватиме до нового маркетингового року, до 31 червня, поки ми не будемо говорити про новий урожай і про нову ціну на муку. Сьогодні Аграрний фонд повністю витримує свої зобов'язання і в повному обсязі забезпечує за пільговою ціною борошном ті компанії, які поставили свої підписи в Меморандумі і взяли на себе зобов'язання знизити ціни на хліб», - сказав Михайло Добкін.

У Харківській області один з найкращих показників у країні за часом приїзду автомобілів екстреної медичної допомоги

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, в Харкові доїзд складає в середньому 8,5 хвилин при нормативі 10 хвилин, в районах області - 23 хвилини при нормативі 20 хвилин. Такий показник в області пов'язаний з погодними умовами, з тим, що дороги в сільській місцевості не так добре розчищаються, як в обласному центрі, а також з тим, що рухомий склад автомобілів вимагає заміни. «Нам необхідно оновити парк автомобілів екстреної допомоги, особливо в сільській місцевості. Якщо ми вже придбали спеціальні автомобілі, які фактично є реанімаціями на колесах, то звичайні машини нам потрібно купити у великій кількості. Я розраховую, що в цьому році ми отримаємо мінімум 60-70 нових автомобілів», - підкреслив Михайло Добкін.

До Чемпіонату Європи з баскетболу в Харкові буде побудовано сучасний стадіон на 5-7 тисяч глядацьких місць

Як зазначив 11 лютого в ході програми «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін, у Харкові недоцільно будувати великий баскетбольний стадіон на 10 тисяч місць і більше. За його словами, така споруда не тільки обходилася б бюджету надто дорого при обслуговуванні, але і практично ніколи б повністю не заповнювалося на спортивних та святкових заходах. Тому до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року в Харкові буде побудовано стадіон на 5-7 тисяч місць.

Нинішній стан озимих дає нам дуже хороші перспективи. Михайло Добкін

В ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін ще раз наголосив, що сьогодні агропромисловий комплекс - це один з лідерів по галузях у нашому регіоні. «Для нас дуже важливо щоб інвестиції в сільське господарство були спрямовані не на отримання швидкого прибутку. Щоб не тільки один соняшник був посіяний на 2 млн. га сільськогосподарської землі нашого регіону, але була збережена сівозміна, було шанобливе ставлення до землі, враховувалися інтереси власників паїв, розвивалося не тільки рослинництво, але і в обов'язковому порядку тваринництво. Всі ці питання ми вже сьогодні вирішуємо зовсім непогано, тому Харківщина на відміну від попередніх років посідає провідні позиції в рейтингу оцінювання саме в сільському господарстві. Крім того, ми бачимо щорічне збільшення інвестицій. І поповнення новою технікою, новими технологіями дає нам можливість менше бути залежними від погодних умов, що теж, звичайно ж, збільшує наші шанси для одержання більш високого валу по врожаю і більш високої його якості. А за оцінками фахівців і вчених, нинішній стан озимих дає нам дуже гарні перспективи", - сказав Михайло Добкін.

Запаси меланжу планується вивезти з території Харківської області у 2013 році

Оперативність, з якою вивозяться з території Харківщини запаси меланжу, залежить від строків, в які Російська Федерація може виділити спеціальні вагони для транспортування цієї токсичної речовини. Як повідомив 11 лютого в ході програми «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін, планується повністю очистити Харківську область від меланжу протягом 2013 року. «Чергові 380 тонн були вивезені з території Харківської області та України, і була б наша воля, ми б вже давно позбулися меланжу і ракетного палива. Тут проблема в тому, що Україна не володіє спеціальним рухомим складом, який може безпечно вивозити дані високотоксичні речовини за межі нашої країни. Ми залежимо від рухомого складу, який знаходиться у власності Російської Федерації. Скільки нам вагонів дають, стільки ми можемо меланжу вивезти. Я сподіваюся, що в цьому році ми з цією проблемою раз і назавжди покінчимо. Було б дуже добре, якби ми змогли це зробити до літа, але тут ми не можемо точно скласти свої плани, тому що у нас немає чіткого розуміння, коли і в які терміни ми будемо мати спеціальний рухомий склад», - повідомив глава області.

Інвестиції компанії «Шелл» в Харківську область допоможуть вирішити багато соціальних проблем

Як підкреслив 11 лютого в ході програми «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін, інвестиції компанії «Шелл» в соціальну сферу Харківщини дозволять вирішити ряд застарілих проблем, на усунення яких раніше не вистачало коштів. «Ще до приходу компанії «Шелл» на перший майданчик було ухвалено рішення про те, що компанія буде фінансувати різні соціальні програми, які допоможуть зняти проблеми, що накопичилися в тому ж Первомайському, Ізюмському та інших районах, де буде видобуток. Такий підхід свідчить про те, що компанія давно навчилася враховувати всілякі екологічні проблеми, які супроводжують видобуток газу, і робить все, щоб мінімізувати будь-які складнощі. Те, що компанія «Шелл» збирається інвестувати в Харківську область мільйони доларів, допоможе нам вирішити багато проблем, які б ми не змогли вирішити без допомоги одного з найбільших соціально відповідальних інвесторів нашого регіону», - заявив глава області.

Харківська область перейматиме успішний досвід нетрадиційного видобутку газу у США

У Сполучених Штатах Америки вже більше 10 років успішно застосовується досвід нетрадиційного видобутку газу. Як повідомив в ході програми «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін, Харківщина буде переймати цей досвід, щоб в регіоні було налагоджено не тільки промисловий видобуток газу, але і побудовано конструктивний діалог між газодобувними компаніями та місцевими громадами. «До кінця цього місяця я планую поїхати у відрядження до США з профільними спеціалістами, які в обласній адміністрації відповідають за цей напрямок. У штаті Техас ведеться промисловий видобуток газу нетрадиційним способом вже понад 10 років, і при цьому враховані всі питання, пов'язані з екологією, з тим, щоб завдавати мінімальні незручності місцевим жителям. При цьому видобуток проводиться на невеликому віддаленні від населених пунктів. Весь досвід, який накопичився в США, буде нам дуже корисний, щоб з боку влади правильно вибудувати стосунки між газодобувною компанією та місцевим населенням без всіляких страшилок, які намагаються розповідати наші політичні опоненти, а спираючись виключно на позитивний досвід однієї з найбільших економік світу, яка не знайшла альтернативи нетрадиційному газу і завдяки цьому позбулася енергетичної залежності протягом коротких 11 років», - підкреслив глава області.

Харківщина - один з найбільш інвестиційно привабливих регіонів України

«Ми працюємо на перспективу. Сьогодні економічне становище нашої країни, та й усіх довколишніх держав, не настільки добре, щоб був дуже великий вибір інвесторів. Сьогодні в кожній країні робиться все для того, щоб мінімізувати втрати від фінансово-економічної кризи. Харківщина, маючи серйозний запас міцності по цікавим інвестиційним проектам і одні з кращих показників з інвестиційної привабливості серед усіх регіонів України, може розраховувати на те, що при оздоровленні вітчизняної і зарубіжної економіки буде першою, хто залучить на свою територію велику кількість інвесторів», - зазначив в ході програми «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін.  

Вперше за багато років керівництво Кабміну на початку року вивчає проблеми регіонів, щоб виробити системний підхід у фінансуванні. Михайло Добкін

В ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін прокоментував зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим. Під час зустрічі губернатором Харківщини були порушені першочергові проблеми регіону. Зокрема, фінансування будівництва метрополітену і полігону твердих побутових відходів. За словами очільника області, вперше за багато років на початку року, до перегляду бюджету в першому кварталі, практично все керівництво Кабміну на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром, а також всі профільні Міністри вивчають проблеми регіону для того, щоб виробити в рамках одного бюджетного року не просто фінансування, але й системний підхід. Крім цього, вивчити можливості середньострокової перспективи фінансування тих важливих для регіону речей, які не можна повністю завершити протягом одного року.

Події дня

Сьогодні, 12 лютого, о 14:00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к.170) відбудеться прес-конференція директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Дмитра Перепелиці на тему: «Підсумки роботи за 2012 рік, плани на 2013 рік».

Архів документів