ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 25 червня 2010 | 15:50

  За 5 місяців поточного року автомобільним транспортом Харківської області перевезено 62,2 млн. пасажирів

  За 5 місяців поточного року автомобільним транспортом загального користування перевезено 62,2 млн. пасажирів або 93,8 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Перевезення пасажирів в Харківській області виконувалися на 831 маршруті, у тому числі: на 290 міських, на 383 приміських, на 158 міжміських. Про це сьогодні на селекторній нараді повідомив заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку облдержадміністрації Сергій Дульфан.

 • 25 червня 2010 | 15:47

  Нинішній керівник заводу імені Малишева не здатний адекватно реагувати на сучасну кон'юнктуру. Михайло Добкін

  Найближчим часом зміниться керівництво на заводі імені Малишева. Кандидатура майбутнього директора вже визначена, і в області чекають тільки узгодження з Міністерства промислової політики.

 • 25 червня 2010 | 15:24

  У заводу імені Шевченка намагаються вкрасти архів

  Багаторічний архів розробок заводу імені Шевченка опинився під загрозою - з боку деяких колишніх керівників підприємства робляться спроби відібрати ці документи у заводу. Керівництво області має намір не допустити розкрадання інтелектуальної власності трудового колективу підприємства.

 • 25 червня 2010 | 14:58

  Повернувши кооперацію всередині області, можна буде врятувати і ХЕМЗ, і завод Шевченка. Михайло Добкін

  В останні роки порушилася система кооперації між великими промисловими підприємствами Харківської області, що негативно позначилося на фінансовому становищі деяких з них. Керівництво регіону має намір відродити колишні зв'язки.

 • 25 червня 2010 | 14:37

  Співробітники заводу імені Шевченка почнуть отримувати зарплату з 29 червня

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін повідомив, що з вівторка 29 червня почнеться виплата заборгованості по заробітній платі співробітникам заводу імені Шевченка. Джерела фінансування для цього вже знайдені.

 • 25 червня 2010 | 14:12

  Ми з Маркіяном Лубківським не обмінюємося листами через Інтернет. Михайло Добкін

  Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський не писав відкритого листа на ім'я голови ХОДА Михайла Добкіна. Про це він особисто повідомив голові Харківської області по телефону.

 • 25 червня 2010 | 13:20

  На полях богодухівського та Краснокутського районів очікується один з кращих в області врожаїв. Віталій Алексейчук

  Черговим пунктом у програмі відвідувань обласного семінару - наради з прибирання ранніх зернових культур стали поля ТОВ "Козіївське" Краснокутського району. Це поля з посівами озимої пшениці, за різними технологіями вирощування, з різними термінами посіву, сортами, способами і нормами вирощування. Учасники семінару також відвідали поля технічних сільськогосподарських культур. У цьому районі поля знаходяться у відмінному стані, рослини відповідаю агротехнічним нормам, очікується гарний урожай.  

 • 25 червня 2010 | 13:09

  Говорити про те, що в Харкові ніхто нічого не робить у плані підготовки до Євро-2012 - це неповага до територіальної громади. Михайло Добкін

  Підготовка Харкова до проведення чемпіонату Європи з футболу триває, як і було заплановано. Стверджувати протилежне - значить не поважати харків'ян, які прикладають зі свого боку всі можливі зусилля, щоб Євро-2012 пройшов у Харкові, - вважає голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін.

 • 25 червня 2010 | 12:54

  Сьогодні за допомогою так званої «громадськості» харків'ян лякають, що відберуть Євро-2012. Михайло Добкін

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін прокоментував лист, який віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников отримав від директора Євро-2012 Мартіна Калена. На думку Михайла Добкіна, шум навколо проблем підготовки Харкова до чемпіонату піднімають певні сумнівні громадські організації, яких у свою чергу підштовхують до дії окремі амбітні політики.

 • 25 червня 2010 | 11:57

  Михайло Добкін представив нового керівника заводу імені Шевченка

  Голова Харківської обласної державної адміністрації в ході наради з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП "Харківський приладобудівний завод імені Т.Г.Шевченко" представив трудовому колективу підприємства нового керівника. Після того, як пройдуть всі необхідні узгодження в Міністерстві промполітики, посаду виконавчого директора заводу займе Андрій Тимчук.

 • 25 червня 2010 | 11:52

  Гутянський елеватор готовий до прийому зерна

  Учасники обласного семінару - наради з прибирання ранніх зернових культур оглянули Гутянський елеватор Богодухівського району. На даний момент елеватор повністю готовий до прийому зерна. Примітно, що на цьому елеваторі повністю автоматизован диспетчерський пункт, з якого стежать за навантаженням і розвантаженням зерна. Обслуговують цю диспетчерську і стежать за обробкою зерна лише дві особи. На Гутянському елеваторі є своя сертифікована лабораторія, яка визначає якість та проводить оцінку зерна, що надходить на елеватор. 

 • 25 червня 2010 | 10:32

  Обсяги посівів цукрового буряку в Харківській області у наступному році планується довести до 80 000 га. Віталій Алексейчук

  Участники областного семінару - наради із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року оглянули поле з посівами цукрового буряку в Богодухівському районі. Це поле знаходиться у задовільному стані. Зараз настав час проводити обробку від шкідників, і якщо будуть опади, то з цього поля очікується зібрати урожай більше 300 центнерів з га. Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, цукровий буряк для Харківської області є дуже важливою культурою, тому у наступному році планується довести обсяги посівів до 80 тис. га.  

 • 25 червня 2010 | 09:51

  Земля не вибачає недбалого ставлення до неї. Віталій Алексейчук

  Учасники семінару-наради із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року оглянули поле озимої пшениці, яке розташоване на території агрофірми «Восток» (с-ще Старий Мерчик, Валківського району). За словами директора Інституту рослинництва ім. Юр’єва Української академії аграрних наук Віктора Кириченка, ці посіви знаходяться у дуже поганому стані, і урожайність цього поля складе аж 2 центнери з 1 га за умови, що врожай збиратимуть вручну: «Це сталося через те, що навесні, коли посіви були в непоганому стані, ті, хто доглядали за полем, вчасно не вжили заходи із боротьби зі шкідниками, в результаті чого посіви майже повністю загинули».

 • 25 червня 2010 | 09:25

  На Харківщині розпочався семінар-нарада із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року

  На Харківщині розпочався семінар-нарада із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року. В роботі семінару беруть участь: заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники управлінь агропромислового комплексу РГА, голови районних рад сільгосптоваровиробників, керівники та спеціалісти наукових закладів, представники ЗМІ.

 • 25 червня 2010 | 09:05

  Події дня

  Сьогодні о 09:30 на заводі ім. Шевченка (вул. Жовтневої Революції, 99) відбудеться нарада з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка». О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан перевезення громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Харківській області"

 • 25 червня 2010 | 08:55

  Гроші на капітальний ремонт будуть надходити, якщо мешканці візьмуть свій будинок на обслуговування. Юрій Хіврич

  Харківська область, як і решта регіонів нашої країни, отримає в цьому році фінансування на реалізацію державної програми «Питна вода України» і на реформування ЖКГ. Про це по завершенню роботи виїзної колегії Міністерства з питань ЖКГ сказав Міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич. Всього по Україні для цих цілей у бюджеті закладено 1,1 млрд грн. При цьому, у програмі реформування ЖКГ основна підтримка буде надана об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Крім суми в 110 млн грн, виділеної безпосередньо на підтримку людей, які самі утримують свої житлові приміщення (для ремонту будівель, покрівлі, внутрішньобудинкових мереж), з кожної цільової програми - таких як встановлення теплових лічильників або ремонт ліфтів - кошти в першу чергу будуть виділятися також ОСББ.

 • 25 червня 2010 | 08:50

  Артезіанські свердловини потрібно переводити на менш енергоємне обладнання. Юрій Хіврич

  Вода з артезіанських свердловин набагато чистіша і безпечніша води з поверхневих джерел, яку жителі українських міст зараз отримують з кранів.Тим не менш, через досить високу собівартість глибинної води масове переведення населених пунктів країни на її споживання поки неможливе, - вважає міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич.

 • 25 червня 2010 | 08:45

  Кошти на реформування системи ЖКГ будуть розподілені після аналізу регіональних програм з енергозбереження

  Як повідомив сьогодні в Харкові Міністр з питань житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич, зараз у регіонах розробляються програми з реформування житлово-комунального господарства. Найближчим часом міністерство розпочне аналіз цих програм, після закінчення якого будуть розподілені кошти державного бюджету на реформування системи ЖКГ. За словами Юрія Хіврича, основні вимоги до програм - скорочення споживання енергоресурсів і термін окупності не більше 4 років, тому що більший термін не дає необхідного економічного ефекту. "Таким чином стимулюється застосування енергозберігаючих технологій в регіонах", - зазначив міністр.

 • 25 червня 2010 | 08:40

  У Харківській області буде введено в експлуатацію до 10 нових артезіанських свердловин

  За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Харківській області розпочато роботу над програмою, згідно з якою в регіоні з'явиться від 5 до 10 нових артезіанських свердловин. Перші два об'єкти будуть готові до кінця поточного року.

 • 25 червня 2010 | 08:35

  У 2011 році в Харківській області планується реалізувати кілька проектів з енергозбереження в сфері ЖКГ

  «Найближчим часом я зберу нараду з усіма керівниками за напрямами і дам доручення вже цього року розробити проекти, які будуть профінансовані з державного бюджету в 2011 році. Пріоритет буде надаватися проектам з енергозберігаючих технологій. Результати роботи в цьому напрямку КП КГ «Харківкомуночиствод» дозволили мати в Харкові один з найнижчих тарифів на водовідведення в Україні. Таку ж роботу планується провести на КП «ВТП «Вода» з метою скорочення споживання електроенергії хоча б на 25%», - зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 24 червня 2010 | 17:53

  КП «ХКОВ» запроваджує інвестиційні проекти

  На сьогоднішній день КП «ХКОВ» впроваджує на підприємстві низку інвестиційних проектів, які мають сприяти значній економії ресурсів і підвищенню якості наданих послуг. Про це під час виїзного засідання колегії МінЖКГ розповів Генеральний директор підприємства Іван Корінько.  

 • 24 червня 2010 | 17:35

  За 15 років КП «ХКОВ» знизило в тарифі на 30% питому частку споживаної електроенергії

  Про це в ході виїзного засідання колегії Міністерства з питань ЖКГ України розповів Генеральний директор КП «Харківкомуночиствод» Іван Корінько. Це стало можливо завдяки застосуванню на підприємстві енергозберігаючих технологій. Так, у 2004 році на підприємстві був реалізований інвестиційний проект «Технічне переоснащення каналізаційної насосної станції № 2а «Червонобаварська» з монтажем енергозберігаючого насосного устаткування». На каналізаційній насосній станції змонтоване сучасне енергозберігаюче насосне обладнання фірми «STT FLYGT» (Швеція). Річний економічний ефект 886,8 тис. грн., економія електроенергії – 2112 тис. кВт на рік.    

 • 24 червня 2010 | 17:11

  Підписаний меморандум - це перший з 2004 року серйозний крок до вирішення проблем галузі ЖКГ. Михайло Добкін

  «Харківська область знаходиться на 24 місці за запасами питної води серед регіонів України, тому її збереження і готовність до споживання для нас є дуже важливим питанням. Підписаний меморандум - це перший з 2004 року серйозний крок до вирішення проблем, що накопичилися. Це можливість вже цього року забезпечити стабільним постачанням питної води 270 населених пунктів Харківської області, в яких проживає 160 тис. мешканців, і значно покращити екологічну ситуацію в області за рахунок реконструкції систем водовідведення та очищення стічних вод в Ізюмі, Первомайську, Балаклеї, Чугуєві та інших містах і селах», - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін, коментуючи підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством з питань ЖКГ і ХОДА.

 • 24 червня 2010 | 16:57

  Спільними зусиллями ми вирішимо всі проблеми, що накопичилися в житлово-комунальному господарстві. Михайло Добкін

  «Мені дуже приємно, що в систему житлово-комунального господарства повернулася команда, яка здатна адекватно оцінювати проблеми галузі та ефективно вирішувати їх. Думаю, якщо не в цьому, то в наступному бюджетному році ми повернемося до серйозного фінансування вирішення всіх проблем, що накопилися за багато років у житлово-комунальному господарстві, будемо максимально професійно працювати, заощаджуючи кожну бюджетну копійку, і зробимо все можливе для вирішення проблемних питань. Впевнений, якими б складними не були проблеми житлово-комунальної сфери, ми неодмінно вирішимо їх спільними зусиллями», - заявив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін на засіданні виїзної колегії Міністерства ЖКГ України.

 • 24 червня 2010 | 16:27

  Харківська облдержадміністрація та Міністерство з питань ЖКГ підписали Меморандум про співпрацю

  У залі засідань вченої ради Харківської національної академії міського господарства триває засідання виїзної колегії Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Робота колегії розпочалася з підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством з питань ЖКГ і Харківською обласною державною адміністрацією.    

 • 24 червня 2010 | 16:13

  Досвід КП «Харківміськліфт» повинен бути поширений на всю країну. Сергій Зімін

  Заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Сергій Зімін, ознайомившись з виставкою обладнання та новітніх технологій, які використовуються в житлово-комунальному господарстві Харкова, відзначив, що досвід КП "Харківміськліфт" повинен бути поширений на всю Україну".

 • 24 червня 2010 | 16:09

  Заява заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Сапронова

  31 мая 2010 года неправительственная организация «Национальный экологический центр Украины», расположенная по улице Симона Петлюры в г.Киеве, и 04 июня Центр транспорта и энергетики Чешской республики (подпись Андрей Пашек) и Ассоциация экологического контроля Болгарии (подпись Тодор Тодоров) направили обращения на имя Президента УЕФА господина Мишеля Платини о «якобы» подавлении властями Харькова акций протеста при строительстве автодороги в Лесопарке, которое, кстати, ведется в строгом соответствии с генеральным планом развития города Харькова и решениями городского совета и городского исполнительного комитета. Считаю необходимым сделать заявление как заместитель председателя областной государственной администрации, в ведении которого работает управление по подготовке ЕВРО-2012:

 • 24 червня 2010 | 15:49

  Харківська область отримає 57 млн.грн. на реалізацію державних програм в сфері ЖКГ (уточнено)

  Харківська область отримає 57 млн.грн. на реалізацію державних програм в сфері ЖКГ, зокрема на реформування господарства області, на об"єкти водопостачання та водовідведення, на доочищення питної води в дошкільних установах, лікарнях та інших бюджетних закладах і виконання програми "Питна вода". Про це сьогодні в Харкові повідомив заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Сергій Зімін.

 • 24 червня 2010 | 15:47

  Відбулася презентація Інтернет сторінки «Культурна Столиця»

  На відкритті обласного навчального центру у приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація Інтернет сайту «Культурна Столиця», створеного за підтримки Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації та Департаменту культури Харківської міської ради.   За допомогою цієї Інтернет сторінки жителі і гості Харкова та області зможуть знайти всю необхідну інформацію щодо культурних заходів, що проходять в Харківському регіоні. Також в рамках Інтернет порталу «Культурна Столиця» був створений віртуальний інформаційно - туристичний центр. Головним завданням якого буде висвітлення діяльності туристичної галузі регіону, яка набуває все більшого значення для економічного та соціально - культурного розвитку Харківської області.   http://culture.kharkov.ua/    

 • 24 червня 2010 | 15:40

  До уваги журналістів!

  Завтра 25 червня о 09:30 на заводі ім. Шевченка (вул. Жовтневої Революції, 99) відбудеться нарада з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка». Від'їзд журналістів о 08:30 від Будинку Рад з вул. Іванова. Акредитація за тел.700-03-31 до 18:00 24 червня 2010 року. О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан перевезення громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Харківській області" 

Вверх