ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 26 червня 2010 | 14:23

  Головний критерій оцінки нашої роботи - кількість завойованих Олімпійських медалей. Михайло Добкін

  «Головним критерієм оцінки роботи Харківського обласного відділення НОК України буде кількість спортсменів з Харківської області, які будуть брати участь в Олімпійських іграх, і, звичайно ж, кількість завойованих ними медалей. Ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити нашим спортсменам необхідні умови для підготовки до Олімпійських ігор», - заявив сьогодні голова ХОДА, голова Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Михайло Добкін.

 • 26 червня 2010 | 14:19

  Алею олімпійської слави планується створити в Харкові

  Сьогодні під час засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення НОК України президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка виступив з пропозицією створити в Харкові Алею олімпійської слави. «Харківський регіон - батьківщина багатьох видатних спортсменів, і така алея обов'язково повинна бути тут», - зазначив він. Як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Алея олімпійської слави буде розміщена в одному з центральних парків Харкова. Крім того, існує ідея створити альбом, присвячений олімпійському руху, і роздати його у всі школи Харківщини.

 • 26 червня 2010 | 14:01

  У Харківській області планується заснувати довічну премію для видатних олімпійців

  У Харківській області планується заснувати довічну премію для видатних олімпійців Харківської області, які присвятили своє життя спорту і прославили наш регіон. Про це сьогодні в ході засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 26 червня 2010 | 12:57

  Василь Хома візьме участь в програмі «Стоп-кадр»

  В понеділок, 28 червня, о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Стоп-кадр» за участю заступника голови ХОДА Василя Хоми з нагоди Дня Конституції України.  

 • 26 червня 2010 | 12:48

  Юрій Поярков нагороджений Почесною грамотою НОК України

  Дворазовий Олімпійський чемпіон, бронзовий призер Олімпійських ігор, дворазовий чемпіон світу, володар Кубка світу, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон СРСР, заслужений майстер спорту СРСР, Почесний громадянин м.Харкова та Харківської області Юрій Поярков нагороджений Почесною грамотою Національного олімпійського комітету України. Нагороду йому вручив президент НОК України Сергій Бубка.

 • 26 червня 2010 | 12:23

  Євген Савін обраний заступником голови Харківського обласного відділення НОК України

  У ході засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України заступником голови обраний заступника голови ХОДА, президент Харківської обласної федерації біатлону Євген Савін. Також до складу виконавчого комітету Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України введений начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.

 • 26 червня 2010 | 12:21

  Харків готовий прийняти у комунальну власність стадіон «Динамо»

  Під час зустрічі з президентом НОК України Сергієм Бубкою секретар міської ради, в.о.міського голови Геннадій Кернес заявив, що місто готове прийняти у комунальну власність стадіон «Динамо» і сподівається на підтримку в цьому питанні і обласної державної адміністрації, та Національного олімпійського комітету: «Якщо таке рішення буде прийнято, ми відродимо цей спортивний об'єкт в тому вигляді, який потрібен для сучасного спортивної споруди».  

 • 26 червня 2010 | 11:43

  Усі спортивні довгобуди області будуть завершені

  Завдяки існуючій сьогодні в нашому регіоні єдиній згуртованій команді у вигляді керівництва обладміністрації, облради, міської ради та виконкому і райдержадміністрацій Михайло Добкін упевнений в успішному вирішенні питання інвестицій коштів в здоров'я населення нашої області: «В першу чергу ми будемо вкладати гроші в спортивні об'єкти з високим ступенем готовності, щоб вони не залишалися недобудовами і довгобудами, і щоб рівень масового спорту в районах області бодай трохи наблизити до рівня обласного центру, адже не секрет, що навіть у районних центрах він абсолютно незадовільний».  

 • 26 червня 2010 | 11:24

  Через масовий спорт - до здоров'я нації

  Президент НОК України Сергій Бубка висловив повну згоду з позицією голови ХОДА Михайла Добкіна про необхідність розвитку масового спорту та створення і зміцнення спортивної інфраструктури регіону: «Через масовий спорт і розвиток спортивної інфраструктури буде зміцнюватися здоров'я нації,і на цьому тлі обов'язково будуть виявлятися талановиті діти - наша перспектива в спорті вищих досягнень. Ця талановита молодь буде гідно представляти нас на європейських чемпіонатах, світових та інших спортивних змаганнях».  

 • 26 червня 2010 | 11:13

  У 2011 році малі Олімпійські ігри стануть всеукраїнськими

  Як заявив під час зустрічі з головою ХОДА Михайлом Добкіним президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, з наступного року Харківський проект малі Олімпійські ігри «Діти Харкова» ,створений два роки тому за ініціативи тоді ще Харківського міського голови Михайла Добкіна,буде поширений Національним олімпійським комітетом на територію всієї нашої країни. «Цей проект, який ви реально створили і втілили в життя, показав всій Україні, що так має бути в кожному місті, в кожному регіоні. Щоб діти, починаючи з малого віку, дружили зі спортом і відчували себе впевненіше фізично », - відзначив Сергій Назарович.  

 • 26 червня 2010 | 10:56

  Михайло Добкін обраний головою Харківського обласного відділення НОК України

  У ході засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України головою відділення було обрано голову Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.  

 • 26 червня 2010 | 10:49

  Харківська область буде вкладати гроші в розвиток спортивної інфраструктури

  У цьому голова ХОДА Михайло Добкін бачить шлях вирішення проблем, що накопичилися в спортивній сфері області: «Без створення потужної інфраструктури, без відродження повноцінних тренувань для професійних спортсменів неможливо буде представляти нашу країну на чемпіонатах Європи, світу,олімпійських іграх і будь-яких інших змаганнях». Про це він заявив під час зустрічі з президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.  

 • 26 червня 2010 | 10:13

  До уваги журналістів!

  У вівторок, 29 червня, о 10:00 у малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться засідання колегії обласної державної адміністрації.

 • 26 червня 2010 | 10:06

  До Харкова прибув президент НОК України Сергій Бубка

  У залі прийому офіційних делегацій Будинку Рад відбулася зустріч президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Добкіним, головою обласної ради Сергієм Черновим та в.о.Харківського міського голови Геннадієм Кернесом.  

 • 25 червня 2010 | 19:40

  Жнива на Харківщині розпочнуться 15 липня

  Вже зараз збір ранніх зернових розпочався у деяких господарствах південних районів нашої області, а масові жнива на Харківщині розпочнуться з 15 липня. Провести їх планується за 10 робочих днів. Про це після завершення семінару-наради з питань підготовки до збирання ранніх зернових врожаю 2010 року заявив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.  

 • 25 червня 2010 | 18:38

  Умови діяльності комерційних фірм, які існують при заводі імені Шевченка, будуть переглянуті

  Комерційні підприємства, які утворилися при заводі імені Шевченка, чекає серйозна перевірка, яка визначить, наскільки законна їхня діяльність. Про це в ході наради з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод імені Т.Г. Шевченка» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. «Усі фірми, які були створені при заводі і безбідно існують абсолютно автономно, ми перевіримо. Не можна все погане залишати на державному підприємстві, а все хороше і ліквідне забирати собі. Я не хочу, щоб там люди погано жили - нехай ті, хто працюють поряд у комерційних структурах, заробляють стільки, щоб вистачило на життя. Але тільки не за рахунок державних підприємств», - підкреслив він.

 • 25 червня 2010 | 18:35

  Обласна влада зробить все, щоб не дати розікрасти майна заводу ім.Шевченка

  Сьогодні в ході наради з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод імені Т.Г.Шевченка» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що зробить все, щоб не дати розікрасти майно заводу.

 • 25 червня 2010 | 18:20

  Завод імені Шевченка буде виробляти електрообладнанні для танка «Оплот»

  Завод імені Малишева замовив заводу імені Шевченка виробництво електроустаткування для танків «Оплот». Якщо контракт буде виконаний вчасно, то шевченківці зможуть укласти ще ряд контрактів з заводом імені Малишева.

 • 25 червня 2010 | 18:00

  Юрій Сапронов обіцяв керівництву «Великобурлуцького сироробного заводу» підтримку Харківської облдержадміністрації

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов ознайомився з роботою ПАТ «Великобурлуцький сироробний завод». Голова правління заводу Михайло Ситніков повідомив, що підприємство зараз знаходиться у стадії реконструкції і модернізації. Проектна потужність заводу складає 300 т молока на добу, зараз в цехах переробляється 120 т молока на добу, виробляється 19 різних видів сиру та інша молочна продукція. Завод - один з основних роботодавців району, тут зайнято близько 280 місцевих жителів.

 • 25 червня 2010 | 17:54

  Виробничий процес на Приколотнянському олійноекстракційному заводі організований на європейському рівні. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов під час робочої поїздки Великобурлуцьким районом оглянув ТОВ «Приколотнянський олійноекстракційний завод». Юрій Анатолійович був приємно здивований європейською організацією виробничого процесу на заводі. Він закликав керівництво і надалі дотримуватись високих стандартів у розвитку підприємства.

 • 25 червня 2010 | 17:53

  «Протон» і завод імені Шевченка можуть об'єднатися

  Деякі харківські підприємства можуть об'єднатися, щоб простіше було отримувати великі замовлення. Але в нинішніх умовах можна обійтися і без формального об'єднання, обмежившись простим співробітництвом, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 25 червня 2010 | 17:31

  Після реструктуризації завод імені Шевченка буде працювати так само успішно, як «Турбоатом» і «Електроважмаш». Михайло Добкін

  Завод імені Шевченка очікує серйозна реструктуризація.Як і всякі реформи, вона буде складною для підприємства, але в результаті підніме його на якісно новий рівень, - упевнений голова Харківської області Михайло Добкін. 

 • 25 червня 2010 | 17:15

  Юрій Сапронов провів особистий прийом громадян у Великобурлуцькому районі

  В рамках робочої поїздки Великобурлуцьким районом заступник голови ХОДА Юрій Сапронов провів виїзний прийом громадян. Шестеро жителів району, які записалися на прийом, зверталися до віце-губернатора переважно з питаннями матеріальної допомоги на лікування та газифікації населених пунктів.

 • 25 червня 2010 | 16:56

  «Турбоатом» готовий протягом п'яти років укласти з заводом імені Шевченка контрактів на суму близько 60 мільйонів доларів

  У рамках дій з відновлення внутрішньої регіональної кооперації між великими промисловими підприємствами Харківської області «Турбоатом» вже найближчим часом збирається перерахувати 1 мільйон гривень передоплати заводу імені Шевченка за одним із контрактів. Протягом наступних п'яти років спільних контрактів планується укласти на 60 мільйонів доларів.

 • 25 червня 2010 | 16:44

  Протягом I півріччя 2010 року в Харківській області у прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 73 дитини

  «Протягом I півріччя 2010 року місцевими органами влади Харківської області були взяті зобов’язання по влаштування до прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. На даний час вже влаштовано 73 дитини. Готуються розпорядження Дворічанською, Золочівською, Валківською РДА про поповнення до кінця червня прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. Таким чином, прогнозовані зобов’язання будуть виконані областю у повному обсязі», - повідомила сьогодні на селекторній нараді начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Печерських.

 • 25 червня 2010 | 16:39

  Збірна команда Харківської області з водного поло серед дівчат посіла перше місце у V літніх спортивних іграх молоді України

  25 червня 2010 р. в м. Харкові в басейні НТУ «ХПІ» відбулися V літні спортивні ігри молоді України з водного поло серед дівчат. У змаганнях взяли участь 90 осіб (6 команд) з 5 регіонів України: Донецької, Харківської (2 команди), Миколаївської, Дніпропетровської областей та міста Києва. 1 місце зайняла збірна команда Харківської області.  

 • 25 червня 2010 | 16:33

  Обсяг підписки на газету «Слобідський край» на II півріччя 2010 року склав майже 17 тис. екземплярів

  Обсяг підписки на газету «Слобідський край» на II півріччя 2010 року склав майже 17 тис. екземплярів. Про це сьогодні на селекторній нараді повідомила начальник управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації Вікторія Маренич.

 • 25 червня 2010 | 16:25

  Заводу імені Шевченка повернуть оздоровчий табір, проданий за корупційними схемами при попередньому керівництві

  Дитячий оздоровчий табір, який знаходився на балансі заводу імені Шевченка, був проданий за ціною 25 доларів за сотку при реальній вартості в кілька десятків разів вище. Керівництво Харківської області має намір за допомогою прокуратури повернути фактично вкрадене майно в руки держави.

 • 25 червня 2010 | 16:14

  На відшкодування втрат доходів від перевезення громадян пільгових категорій Харківській області цього року потрібно 425 млн.грн.

  Мінімальна потреба відшкодування втрат доходів від перевезення громадян пільгових категорій (загальна кількість - 746 тис. чол.) у 2010 році складає 425,15 млн. грн., в т.ч.: Південна залізниця в межах Харківської області – 41,2 млн. грн., автомобільний транспорт – 77,29 млн. грн., метрополітен – 95,36 млн. грн., міськелектротранспорт – 211,3 млн. грн. Про це сьогодні на селекторній нараді повідомив заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку облдержадміністрації Сергій Дульфан.

 • 25 червня 2010 | 16:04

  Сьогодні в прямому ефірі ОТБ відбудеться перший молодіжний телемарафон «Харків молодіжний»

  25 червня 2010 року з 17.00 до 19.30 год. в прямому ефірі Харківського обласного державного телебачення відбудеться перший молодіжний телемарафон «Харків молодіжний». Протягом двох з половиною годин представники органів виконавчої влади, активісти молодіжного руху області, лідери молодіжних громадських організацій, волонтери та студентство обговорюватимуть питання працевлаштування молоді, підтримки молодіжного громадського руху, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі, патріотичного виховання та підтримки творчо обдарованої молоді.

Вверх