ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 30 серпня 2010 | 16:00

  Ми будемо переймати все краще, що є в Європі, та застосовувати це в Харківській області. Михайло Добкін

  Як повідомив сьогодні в ході робочої поїздки до Дергачівського району та огляду окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін, зараз розглядається можливість устаткування вздовж окружної дороги ряду побутових точок, які будуть працювати для зручності гостей Харківської області та транзитних пасажирів. Це будуть місця, де можна буде поїсти, відпочити, обслужити автомобіль. «Ми будемо переймати все краще, що є в Європі, та будемо використовувати в якості гарного, позитивного досвіду для Харківської області», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 30 серпня 2010 | 15:52

  Підручники для 1,2,10-х класів почнуть надходити в школи області у вересні

  Міністерство освіти і науки має поставити в школи Харківської області близько 27,5 тис. букварів для перших класів, 113 тис. підручників для 2-х класів («Читанка», «Українська мова», «Російська мова», «Математика»), 317,6 тис. підручників для 10-х класів, а також 26 тис. нових підручників історії для 5-х класів. Відповідно до планів міністерства поставки повинні розпочатися у вересні. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

 • 30 серпня 2010 | 15:47

  Досвід міста Харкова в організації харчування школярів повинен бути поширений по всій області. Роман Шаповал

  На даний момент середня вартість харчування одного школяра в Харківській області складає 3,5 гривні. При цьому єдиного стандарту до забезпечення дітей гарячими обідами поки немає, тому на харчування в різних районах вироблена різна сума, різниця складає від 1,12 до 6 гривень.

 • 30 серпня 2010 | 15:17

  Розглядається питання про закриття в'їзду до Харкова великовантажного транспорту

  Про це повідомив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час огляду окружної дороги. 

 • 30 серпня 2010 | 15:01

  Школярі Харківської області добре показали себе на всеукраїнських олімпіадах. Роман Шаповал

  «На сьогоднішній день можна говорити про успішність минулого навчального року хоча б за тими результатами, які показали наші школярі на всіляких змаганнях. За всеукраїнськими олімпіадами Харківська область зайняла перше місце в Україні, по захисту робіт Малої академії наук - друге місце, за учнівськими турнірами всеукраїнського рівня - перше місце і по Інтернет-олімпіадам - теж перше місце. На жаль, з 43 переможців всеукраїнського рівня Малої академії наук 39 - це вихованці харківських шкіл, з 79 переможців всеукраїнських олімпіад 74 - це харків'яни, і лише 5 осіб - це учні з області. Якщо ж говорити про переможців міжнародних олімпіад, а їх у нашому регіоні 7, то всі вони - вихованці шкіл міста Харкова», - повідомив в ході прес-конференції 30 серпня начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

 • 30 серпня 2010 | 14:50

  Харків і Харківська область отримають одну з кращих кільцевих доріг. Михайло Добкін

  Сьогодні під час робочої поїздки до Дергачівського району голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відзначив, що всі роботи з відновлення окружної дороги Харкова будуть завершені в установлені терміни. «Усі ремонтні роботи завершаться вчасно, Харків і Харківська область отримають одну з кращих кільцевих доріг. Це буде сучасна, зручна дорога, і я не сумніваюся, що вона прослужить харків'янам та гостям міста з користю багато років», - підкреслив голова ХОДА. 

 • 30 серпня 2010 | 14:42

  Михайло Добкін ознайомився з роботою асфальтозмішуючого заводу «Лінтек»

  Сьогодні в ході робочого візиту до Дергачівського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін ознайомився з роботою асфальтозмішуючого заводу «Лінтек», який забезпечує асфальт для ремонту харківської кільцевої дороги. 

 • 30 серпня 2010 | 14:31

  У Харківській області буде відкрито 7 нових дитячих садочків

  Середня відвідуваність дитячих садочків в Харківській області на 3% вища загальноукраїнського показника. З 112 тисяч дітей відповідного віку дошкільні заклади відвідують 65 тисяч чоловік. Про це в ході прес-конференції 30 серпня повідомив начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

 • 30 серпня 2010 | 14:31

  Цього року Харківська область має отримати 8 шкільних автобусів

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, цього року Харківська область має отримати 8 шкільних автобусів, придбаних за рахунок коштів державного бюджету. Крім того, за рахунок позабюджетних коштів цього року вже придбано 2 автобуси.

 • 30 серпня 2010 | 14:13

  На Харківщині в новому навчальному році в перший клас піде 21 тисяча школярів

  Кількість учнів перших класів у навчальному році 2010 - 2011 рр. збережеться на рівні попереднього року, - повідомив в ході прес-конференції 30 серпня начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. «Ми навіть очікуємо деяке збільшення кількості першокласників на 150 - 200 чоловік. Що стосується формування мережі 10-х класів, то прогнозований прийом - 17920 заяв. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то збільшення мережі учнів очікується на 7 тисяч осіб»,- зазначив він. Усього в Харківській області відвідують школи 233 тисячі дітей.

 • 30 серпня 2010 | 13:54

  Всі школи Харківської області готові до нового навчального року

  Згідно з результатами огляду-конкурсу підготовки до нового навчального року, який був проведений на Харківщині, всі освітні установи регіону готові почати роботу 1 вересня.

 • 30 серпня 2010 | 13:44

  У Харківську область цього року мають надійти 30 комплектів комп'ютерних класів

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, за планом Міністерства освіти і науки України в Харківську область цього року очікується поставка 30 комплектів комп'ютерних класів (стандартний комплект - 1 робоче місце для вчителя і 11 для учнів).

 • 30 серпня 2010 | 11:49

  В області планується реалізувати програму відновлення будинків культури

  Про це під час «прямої телефонної лінії» в редакції газети «Слобідський край» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Ми вже провели інвентаризацію всіх будинків культури, виявили щодо кожного з них проблемні питання. Я думаю, що на одній із найближчих сесій обласної ради з’явиться програма з відновлення будинків культури у Харківській області. Вона буде розрахована на п’ять років. І ми разом з районною владою будемо займатися питаннями реконструкції, реставрації, ремонту, капітальних ремонтів будинків культури», - зазначив Євген Савін.

 • 30 серпня 2010 | 10:33

  Всеукраїнські фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

  З 5 по 8 вересня 2010 року в м. Києві відбудуться Всеукраїнські фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у старшій віковій групі учасників – 1997 року народження. Право представляти Харківську область виборола команда Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12, яка на чолі з представниками – вчителем фізичної культури Крулицькою К.Г. та тренером дитячо-юнацької спортивної школи м. Куп’янськ Календою М.М. - на зональних змаганнях серед чотирьох областей України посіла І місце. Бажаємо перемоги нашим спортсменам. Міцного здоров’я, нових успіхів в спорті!

 • 30 серпня 2010 | 09:56

  Досвід Білорусі - позитивний приклад для України. Юрій Сапронов

  Білорусь стала найпривабливішою країною для іноземних інвестицій у Східній Європі. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. За його словами, в результаті проведених реформ за останні три роки Білорусь обігнала Польщу та Іспанію за умовами ведення бізнесу.

 • 30 серпня 2010 | 09:49

  Харків буде одним з міст, що прийматимуть Євро-2012. Юрій Сапронов

  «Президент УЄФА Мішель Платіні висловив упевненість, що чемпіонат Європи 2012 року відбудеться в чотирьох польських і чотирьох українських містах. У жовтні буде затверджено остаточний план змагань.Це означає, що Харків уже точно визначений як одне з міст, що приймають чемпіонат, всупереч домислам противників проведення Євро в Харкові», - розповів заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 30 серпня 2010 | 08:45

  Харківська обласна державна адміністрація проводить громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України

  З метою ефективного розподілу коштів, які передбачаються у державному бюджеті для державної фінансової підтримки громадських організацій, Міністерством економіки України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка».  

 • 30 серпня 2010 | 08:44

  Події дня

  Сьогодні, 30 серпня, о 12:00 в прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) відбудеться прес-конференція начальника Головного управління освіти та науки ХОДА Романа Шаповала, присвячена початку нового навчального року.  

 • 30 серпня 2010 | 08:35

  Харківський термінал дозволить збільшити приток інвестицій в регіон. Михайло Добкін

  Харківський термінал, який урочисто відкрився в суботу за участі Президента України Віктора Януковича, - яскравий взірець співпраці трьох сторін - місцевої, центральної влади та приватного бізнесу. Про це голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін заявив в коментарі інформаційному агентству Інтермедіа-Консалтинг. "Сьогодні термінал – це завершення тривалої, кропіткої роботи тріумвірату держави, міста Харкова та бізнесу", - підкреслив він.  

 • 30 серпня 2010 | 08:30

  Харків подає приклад об'єднання влади і бізнесу. Віктор Янукович

  В Харкові відбулося відкриття нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Харків». Символічну стрічку перед входом в будівлю перерізали Президент України Віктор Янукович, віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та інвестор аеропорту Олександр Ярославський. Також участь в урочистій церемонії взяли керівники Харківської обласної та міської рад, депутати різних рівнів, представники громадськості, духовенства, офіційних зарубіжних делегацій, харків'яни і гості нашого міста. В ході брифінгу після церемонії відкриття нового терміналу Харківського аеропорту Президент України Віктор Янукович наголосив на новому для України досвіді роботи з інвесторами, завдяки якому термінал у Харкові був побудований в найкоротші терміни.

 • 28 серпня 2010 | 14:12

  З відкриттям терміналу Україна входить у графік підготовки до Євро-2012. Віктор Янукович

  Україна вчасно підготується до проведення чемпіонату Євро-2012, - упевнений Президент України Віктор Янукович. Незважаючи на те, що попереду ще багато будівництва, необхідний темп роботи вже взято, і можна не сумніватися в успіху.

 • 28 серпня 2010 | 13:37

  Перспектива України – приймати зимові Олімпійські Ігри 2022 року

  Президент переконаний, що Євро 2012 відкриває для нашої держави нові можливості. Він висловив упевненість, що фінальна частина чемпіонату з футболу Євро 2012 в Україні буде проведена успішно і надалі наша держава зможе готуватися до проведення Зимових Олімпійських ігор у 2022 році в Карпатах. "Ми розуміємо той рівень відповідальності, який на нас лежить і мені приємно відзначити, що на Харківському прикладі ми бачимо, як влада і бізнес об'єдналися і знайшли те рішення, яке потрібно для країни", - наголосив Віктор Янукович.  

 • 28 серпня 2010 | 13:24

  З відкриттям цього терміналу ми набули нових транспортних можливостей. Віктор Янукович

  Харківський термінал відповідає всім міжнародним стандартам і має дуже високу пропускну здатність. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час урочистого відкриття нового терміналу аеропорту. Зокрема, він підкреслив, що новозбудований термінал зможе приймати щороку 2 мільйона пасажирів, що у 4 рази більше, ніж зараз. "І Харків, який є східними воротами України, дійсно завдяки відкриттю цього терміналу стає таким східним українським центром. Це дуже важливо зараз для нашої країни, бо ми пішли шляхом реформ, а реформи передбачають значне залучення перш за все іноземних інвестицій і розвиток середнього і малого бізнесу в Україні", - зазначив Віктор Янукович.  

 • 28 серпня 2010 | 13:03

  Харків відкрив нові «повітряні ворота»

  Сьогодні в Харкові відбулося відкриття нового пасажирського терміналу міжнародного аеропорту «Харків». Символічну стрічку перед входом в будівлю перерізали Президент України Віктор Янукович, віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та інвестор аеропорту Олександр Ярославський. Також участь в урочистій церемонії взяли керівники Харківської обласної та міської рад, депутати різних рівнів, представники громадськості, духовенства, офіційних зарубіжних делегацій, харків'яни і гості нашого міста.  

 • 27 серпня 2010 | 18:24

  Тариф на опалення і гарячу воду не зросте в тій пропорції, у якій підвищується ціна на газ. Євген Савін

  «З людьми потрібно працювати, потрібно давати їм можливість оформляти субсидії. Звичайно, люди трошки шоковані тією інформацією, яку викидають ЗМІ, але це не зовсім та реальна ситуація, з якою вони зіштовхнуться. Держава компенсує вартість підвищення тарифу, і тариф не виросте в тій пропорції, у якій підвищується ціна на газ», - підкреслив у ході селекторної наради 27 серпня заступник голови ХОДА Євген Савін.

 • 27 серпня 2010 | 18:02

  Інтернет має використовуватися як один із засобів для висвітлення діяльності районних адміністрацій. Вікторія Маренич

  «Ми живемо в 21 столітті, але не всі районні державні адміністрації на сьогоднішній день мають свої сторінки в Інтернеті, де могли б всі дізнаватися про їх роботу. Інтернет має використовуватися як один із засобів для висвітлення діяльності районних адміністрацій. Якщо б на вашому офіційному сервері була сторінка, яка б розповідала про останні новини в житті району, спираючись на районні ЗМІ, то ви таким чином вбили б двох зайців», - з такими словами начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич звернулася до керівників районних адміністрацій під час селекторної наради 27 серпня.  

 • 27 серпня 2010 | 17:56

  План проведення відкриття пересувної книжкової виставки-ярмарку по районах і містах Харківської області

  Як зазначив під час відкриття виставки - ярмарку «Харківські видавці - районам області» заступник начальника управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Василь Жигалко, пересувна виставка - ярмарок у вересні поточного року відвідає наступні райони і міста Харківської області: 10 вересня - Борівський район, 6 вересня - смт.Пісочин Харківського району, 17 вересня - м. Ізюм, 23 вересня - м. Люботин, 30 вересня - смт. Нова Водолага, м. Балаклія.  

 • 27 серпня 2010 | 17:52

  Ремонт харківської окружної дороги буде завершено до 1 листопада

  Ремонт харківської окружної дороги буде закінчено до 1 листопада. Про це заявив сьогодні під час інспекції окружної дороги заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. 

 • 27 серпня 2010 | 17:42

  У рамках книжкової виставки «Харківські видавці - районам області» поет В'ячеслав Романовський презентував свою нову книгу

  На відкритті книжкової виставки - ярмарку в Куп'янську заступник начальника управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Василь Жигалко зазначив, що у виставки - ярмарку «Харківські видавці - районам області» з'явилася гарна традиція - запрошувати харківських письменників для спілкування з читачами. Сьогодні до Куп'янська, з презентацією своєї нової книги «... А розстані серце не хоче!» приїхав харківський поет, член Харківського відділення Спілки письменників України В'ячеслав Романовський.  

 • 27 серпня 2010 | 17:36

  За чотири останніх роки питання про переоснащення обласної державної телерадіокомпанії жодного разу не піднімалося. Вікторія Маренич

  З березня 2004 року до початку 2010 року в Україні діяла державна програма «Журналіст», згідно з якою в країні було переоснащено 19 обласних державних телерадіокомпаній. Харківська область в цій програмі участі не взяла, незважаючи на те, що «ОТБ» давно потребує оновлення матеріально-технічної бази.

Вверх