ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 27 серпня 2010 | 17:31

  Триває робота з впровадження електронного обміну даними між підприємствами ЖКГ та управліннями соціального захисту населення

  За інформацією в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Черняка, в області триває активна робота з впровадження електронного обміну даними між підприємствами ЖКГ та управліннями праці і соціального захисту населення.

 • 27 серпня 2010 | 17:23

  Протягом 10-12 днів районним державним адміністраціям, управлінню у справах преси та інформації належить виконати значний об’єм роботи, який не виконувався протягом чотирьох років. Вікторія Маренич

  В останні роки в Харківській області практично не приділялося жодної уваги проблемам районних та обласних комунальних засобів масової інформації. Зокрема, ні з газетою «Слобідський край», ні з обласною державною телерадіокомпанією не було укладено договорів про висвітлення діяльності ХОДА, не зважаючи на те, що до цього зобов’язує закон.

 • 27 серпня 2010 | 17:10

  У Куп'янську відкрилася книжкова виставка «Харківські видавці - районам області»

  Заступник начальника управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Василь Жигалко та голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова сьогодні відкрили в центрі Куп'янська книжкову виставку - ярмарок «Харківські видавці - районам області».  

 • 27 серпня 2010 | 17:04

  У серпні заборгованість із виплати зарплати на підприємствах ЖКГ області скоротилася на 2,8 млн.грн.

  Як повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк, станом на 1 серпня заборгованість із виплати заробітної плат мали 24 підприємства ЖКГ (14,2% загальної кількості) на загальну суму 20 млн.грн., в т.ч. економічно активні підприємства - 19,7 млн.грн. За оперативними даними в серпні погашена заборгованість на суму 2,8 млн.грн., і станом на 26 серпня залишок боргу економічно активних підприємствах склав 16,9 млн.грн.

 • 27 серпня 2010 | 16:35

  Необхідні договори між районними газетами та місцевими органами влади на Харківщині укладено лише в 7 районах

  Згідно з українським законодавством, всі районні електронні та друковані ЗМІ, засновниками чи співзасновниками яких є районні адміністрації чи ради, мають укладати з ними договори. Саме таким чином має визначатися порядок фінансування засобів масової інформації. Тим не менше, в Харківській області, як і в цілому по Україні, далеко не всі районні ЗМІ уклали договори зі своїми засновниками.

 • 27 серпня 2010 | 16:32

  Держава і місцева влада піклуються про районні комунальні ЗМІ. Вікторія Маренич

  За підсумками засідання розширеного секретаріату Національної спілки журналістів України голова уряду Микола Азаров підписав ряд доручень, які спрямовані на вирішення ряду застарілих проблем Засобів масової інформації. В Харківській області вже взялися за виконання цих доручень.

 • 27 серпня 2010 | 16:28

  Валентин Дулуб оглянув мобільний асфальтобетонний завод тресту «Дніпродорбуд»

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб оглянув мобільний асфальтобетонний завод Lintec, який встановлений в м. Дергачі Трестом «Дніпродорбуд». Завод забезпечує асфальт для ремонту харківської окружної дороги, підрядником робіт на якій є «Дніпродорбуд». 

 • 27 серпня 2010 | 15:46

  Загальна заборгованість споживачів області за послуги теплопостачання складає 737,5 млн.грн.

  Як повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк, загальна заборгованість споживачів області за послуги теплопостачання станом на 20 серпня склала 737,5 млн.грн., в т.ч. населення - 570 млн.грн., установи, що фінансуються державного бюджету - 24,1 млн.грн., місцевого бюджету - 58,6 млн.грн., інші споживачі - 44,6 млн.грн.

 • 27 серпня 2010 | 15:43

  Рівень розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики області за газ складає 79%

  Станом на 27 серпня рівень розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики області за газ, спожитий у опалювальному сезоні 2009-2010 років складає 79%. Заборгованість складє 278,8 млн.грн. Про це сьогодні під час обласної селекторної наради повідомив в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк.

 • 27 серпня 2010 | 15:41

  На підготовку теплового господарства вже використано 58,3 млн.грн.

  За інформацією в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Черняка, на підготовку теплового господарства області вже використано 58,3 млн.грн. з 62,2 млн.грн. (93,7%).

 • 27 серпня 2010 | 15:38

  Підготовка об’єктів соціальної сфери до зими відбувається згідно з затвердженими графіками

  Як повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк, станом на 26 серпня до зими підготовлено 902 школи із 918 (або 98,3%) на загальну суму 43,2 млн. грн.; 578 дитячих дошкільних закладів із 593 (або 97,5%) на загальну суму 3,62 млн. грн. Лікарні та лікувальні заклади підготовлено на 91% (884 од. з 972 од.) на загальну суму 4,5 млн. грн.

 • 27 серпня 2010 | 15:15

  В області до зими підготовлено 74,5% житлових будинків

  Станом на 15 серпня в області комплексно підготовлено до зими з видачею паспортів готовності 11 тис. 914 житлових будинків із 15 тис. 993 або 74,5%, у т.ч. 74,9% житлових будинків комунальної власності (по Україні - 77%). На підготовку житлового фонду витрачено 34,4 млн.грн. із 48,4 млн.грн. (71,1%). Про це сьогодні під час обласної селекторної наради повідомив в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк. 

 • 27 серпня 2010 | 14:21

  На Харківщині розробляється програма роботи з сімейними насильниками

  Останнім часом мешканці Харківської області стали частіше звертатися за допомогою у разі насильства в сім'ї. Це позитивний результат спільної роботи Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, соціальних служб і міліції, - вважає Лариса Козлова, заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді.

 • 27 серпня 2010 | 13:31

  У Харкові стартувала акція «Я проти насильства»

  Сьогодні в Харкові розпочалася спільна акція Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту і п'яти міжнародних європейських організацій, спрямована на боротьбу з насильством в сім'ї. На Харківщині акція проходить за підтримки Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту і триватиме до кінця вересня.

 • 27 серпня 2010 | 13:01

  На Харківському державному міжобласному спецкомбінаті «Радон» у липні поточного року не було перевищень радіаційних параметрів

  Як повідомляє Східна державна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання, за даними радіаційного моніторингу на проммайданчику, у санітарно-захисній зоні, у зоні спостереження Харківського державного міжобласного спецкомбінату ДК УкрДО «Радон» упродовж липня 2010 року перевищень нормативних значень радіаційних параметрів не зафіксовано, радіаційна обстановка на підприємстві стабільна.  

 • 27 серпня 2010 | 11:58

  Україна посіла 49 місце в рейтингу кращих країн світу за версією журналу Newsweek

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов, днями журнал Newsweek опублікував рейтинг 100 найкращих країн світу, в якому Україна посіла 49 місце, випередивши Росію, Білорусь, Казахстан та Азербайджан. «Незважаючи на досить високе місце в рейтингу, економіка України все ще залишає бажати кращого, особливо якщо подивитися на показники прибутків населення. У середньому в нашій країні прибуток на одну людину становить 2 800 доларів, тоді як у Канаді - 42 200 доларів. У категорії динаміки економіки за складністю ведення бізнесу Україна знаходиться на 142 місці, у той час як Росія - на 120 місці. А по сприятливості клімату для інвестицій та економіки ми на 66 місці.  

 • 27 серпня 2010 | 10:10

  У Харківському районі оголошено фотоконкурс «Пізнай свій край!»

  Харківська районна рада під патронатом голови Харківської районної державної адміністрації В. П. Збукаря та голови Харківської районної ради М. В. Третяка, за фінансової підтримки «Союзу підприємців селища Буди» оголошує фотоконкурс «Пізнай свій край!». У конкурсі можуть безкоштовно взяти участь як аматори, так і професійні фоторепортери та фотографи віком від 15 років. Кінцевий термін подачі фотографій та анкет учасників - 30 вересня 2010 року.

 • 27 серпня 2010 | 09:16

  Боротьбу з корупцією треба починати зверху. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов підтримує ідею губернатора Вінницької області Миколи Джиги про створення структури, яка займалася б викриттям чиновників-корупціонерів. «Майже всі проблеми нашої країни мають один «корінь» - корупцію. Це явище настільки повсюдно поширилося у всіх сферах, що вже не викликає подиву й обурення серед людей. Боротьбу з корупцією треба починати зверху, в державі обов'язково повинен бути якийсь комітет, який контролював би людей, які з обов'язку служби ухвалюють рішення і розпоряджаються бюджетними коштами. Думаю, цю ідею обов'язково підтримає і Президент України Віктор Янукович», - відзначив віце-губернатор.  

 • 27 серпня 2010 | 08:14

  Події дня

  Сьогодні, 27 серпня, об 11:00 біля ст. метро «Університет» (вихід до ХНУ ім. Каразіна) відбудеться акція «Я проти насильства», спрямована проти домашнього насильства. О 15:00 в  малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.)розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про стан погашення підприємствами комунальної теплоенергетики заборгованості за природний газ, спожитий у опалювальному сезоні 2009-2010 років. 2. Про стан розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги. (в порядку контролю ). 3. Про стан укладання районними державними адміністраціями договорів з районними комунальними засобами масової інформації на висвітлення своєї діяльності (планове питання).

 • 27 серпня 2010 | 08:03

  Інвестувати в хороше модно, цікаво і благородно. Михайло Добкін

  Нерідко важливі соціальні об'єкти в Харківській області будуються не тільки за рахунок бюджетного фінансування, а й завдяки вкладенням бізнесменів, які небайдужі до долі свого регіону. З їх допомогою Харківська область розвивається набагато швидше, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін. Тим не менше, щоб залучити спонсорські гроші в той чи інший проект, необхідна активна робота обласних і міських властей.

 • 27 серпня 2010 | 08:02

  Робоча група розробляє концепцію харківського «Артеку»

  В даний час робоча група, яка була створена розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації, розробляє концепцію створення обласного установи оздоровлення та відпочинку дітей «Центр оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді». Про це повідомив сьогодні під час ефіру телепрограми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.  

 • 27 серпня 2010 | 08:00

  Для будівництва «Харківського «Артеку» будуть задіяні позабюджетні кошти

  Тільки близько чверті коштів, які планується витратити на будівництво Центру оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді, будуть перераховані з бюджету. Більшу частину необхідної суми планується закрити спонсорськими внесками.

 • 27 серпня 2010 | 07:58

  Найближчим часом в оздоровчу мережу області буде повернуто кілька дитячих таборів

  «Ми поставили крапку на можливості виводити із системи літнього оздоровлення дітей табори відпочинку. Крім цього, зупинивши цей процес, ми намітили низку об'єктів, які ми найближчим часом за допомогою правоохоронних органів, судової системи повернемо до оздоровчої мережі з рук недобросовісних людей, які за копійки їх забрали і намагаються там через перепрофілювання вести інший вид діяльності»,- повідомив під час програми «Час влади» на обласному телебаченні голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.  

 • 27 серпня 2010 | 07:58

  В оздоровленні дітей потрібно застосовувати сучасні напрацювання. Михайло Добкін

  Більшість українських дитячих таборів працюють за старою радянською схемою, і не використовують можливості сучасної науки. На думку голови ХОДА Михайла Добкіна, від подібного підходу до оздоровлення дітей потрібно відмовлятися, оскільки самим дітям це не цікаво.

 • 27 серпня 2010 | 07:57

  Процес забезпечення управлінь праці та соціального захисту населення комп’ютерами підходить до завершення

  Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в м.Харкові та області завершується процес забезпечення управлінь праці та соціального захисту населення додатковими комп’ютерами. Загалом, для повного забезпечення необхідно 273 комп’ютери.  

 • 27 серпня 2010 | 07:57

  Працівникам управлінь праці та соціального захисту населення будуть допомагати безробітні

  За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми, допомагати працівникам управлінь праці та соціального захисту населення під час процесу оформлення субсидій будуть люди, які зареєстровані в центрах зайнятості. «Центри зайнятості через організацію оплачуваних громадських робіт залучають більше 1,5 тис. людей, які будуть виконувати роботу, яка не потребує спеціальних професійних навичок: рознести інформацію, кореспонденцію, забезпечити комунікацію між управліннями та надавачами послуг. Такий підхід дозволить зменшити навантаження на працівників управлінь праці та соціального захисту населення», - зазначив Ігор Шурма.  

 • 27 серпня 2010 | 07:55

  Загальна кількість родин в області, які можуть звернутися з приводу призначення субсидій, складає близько 250 тисяч

  Про це сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма «Станом на сьогодні в області субсидіями користуються 27 тис. родин. Їм автоматично буде перерахований розмір плати за житлово-комунальні послуги. В зимовий період кількість людей, які користуються субсидіями, значно зростає. Ми очікуємо, що в області захочуть оформити субсидію в зимовий період близько 170 тис. родин Крім того, ми розраховуємо, що до управлінь праці та соціального захисту населення також будуть звертатися ті люди, які не знають, чи можна їм користуватися субсидіями», - зазначив Ігор Шурма.  

 • 27 серпня 2010 | 07:54

  Всім пенсіонерам розіслані пакети документів для оформлення субсидій

  Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, всім пенсіонерам розіслані пакети з документами та інформацією для оформлення. Загалом в області такі листи отримали 561 931 пенсіонер. «Враховуючи досвід роботи з оформлення субсидій за останні 15 років, був проведений аналіз, і зроблений висновок, що кількість людей, які будуть користуватися субсидіями значно зросте цього року, а відтак їх потрібно оперативно проінформувати. Оптимальною базою даних про отримувачів субсидій була обрана база Пенсійного Фонду, оскільки 90% отримувачів субсидій – пенсіонери. Саме тому Пенсійний Фонд займався розсилкою пакетів документів з необхідною інформацією», - зазначив Ігор Шурма.

 • 27 серпня 2010 | 07:53

  Ми повністю готові зустріти хвилю заявок на оформлення субсидій. Михайло Добкін

  «Ми повністю готові зустріти хвилю заявок на оформлення субсидій, і ми готові зробити так, щоб люди не відчували себе некомфортно через те, що їм потрібно оформити велику кількість документів», - заявив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він зазначив, що в області проведена величезна організаційна робота для того, щоб люди не стояли в чергах і не їздили за довідками по всіх підприємствах, які надають послуги.  

 • 27 серпня 2010 | 07:50

  Вартість послуги теплопостачання зросте орієнтовно на 25-28%. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, вже проведені попередні розрахунки нових тарифів всіма підприємствами, які забезпечують теплопостачання домоволодінь, квартир та організацій області. «Як приклад можна взяти КП «Харківські теплові мережі», яке є найбільшим постачальником послуг в області. Розроблені кілька варіантів розрахунків, які враховували зміну ціни на газ, збільшення мінімальної заробітної плати, збільшення вартості електроенергії. ХТМ передали всі розрахунки в Київ, і тепер НКРЕ згідно з постановою Кабінету міністрів буде розглядати нові тарифи. Орієнтовно, ціна на опалення зросте на 25-28%», - підкреслив Михайло Добкін.

Вверх