ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 07 липня 2010 | 17:32

  Борги по зарплаті на промислових підприємствах - це результат відсутності державної підтримки та контролю в останні кілька років. Михайло Добкін

  Як повідомив сьогодні в ході зустрічі з трудовим колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, борги по зарплаті на промислових підприємствах області становлять близько 118 млн.грн., з яких 100 млн.грн. - це борги активно працюючих підприємств. «Зараз знову виникла ситуація, про яку вже давно забули. У 2004 році у активно працюючих підприємств практично не було боргів із зарплати. Борги залишалися тільки у тих підприємств, які припинили своє існування, але так і не виплатили зарплату. Сьогодні ж ряд економічно активних підприємств накопичують борги. Це результат відсутності державної підтримки та системи контролю за виконанням державних замовлень протягом останніх кількох років», - підкреслив голова ХОДА.

 • 07 липня 2010 | 17:10

  Сьогодні можна говорити про стабільну фінансову ситуацію в регіоні. Михайло Добкін

  Завдяки тому, що збережені так звані проблемні банки, і не погіршився баланс економічної системи, можна говорити про стабільну фінансову ситуацію в Харківській області, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 16:55

  Без системи контролю неможливо досягти серйозних результатів. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час зустрічі з трудовим колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, перші місяці після обрання нового Президента були віддані на формування вертикалі влади за всіма напрямками: «Вперше за довгі роки тісна співпраця всіх центральних органів влади дала можливість швидко,ефективно і якісно сформувати владу в регіонах. Потім місяць знадобився на створення системи контролю виконання тих доручень, які через мене Президент передає для виконання у регіон. Без системи контролю неможливо досягти серйозних результатів, а без розуміння об'єктивної ситуації неможливо ефективно керувати».

 • 07 липня 2010 | 16:48

  В області сформована дієздатна команда

  Сто днів, що минули від дня призначення Михайла Добкіна на посаду, засвідчили: досягнень у нового голови облдержадміністрації більше, ніж прорахунків. Йому вдалося створити дієздатну команду, яка професійно підійшла до формування виваженого бюджету, підготувала та приступила до виконання програми соціально-економічного розвитку Харківщини на 2010-й рік. Попереду - нові амбітні плани, якими кореспондент "Урядового кур'єра" попросила поділитися Михайла Добкіна з читачами газети.

 • 07 липня 2010 | 16:32

  Найбільша цінність України – люди і земля. Олександр Кудревич

  «Я дуже багато та довго подорожував по всіх континентах. Скажу Вам щиро, що кращої землі, ніж Україна не має! Найбільша цінність на Україні – це наші люди і наша земля. В нас з Вами дуже гарна країна, яка має дуже великі простори, природні багатства. Якщо діяти послідовно, привести на нашу землю новітні технології, вкласти інвестиції в землю нашого регіону, залучити до праці людей, то дуже скоро Харківський регіон буде жити дуже добре», - підкреслив під час зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» генеральний директор аграрно-орендного підприємства «Зоря» Красноградського району, Герой України Олександр Кудревич. 

 • 07 липня 2010 | 16:22

  Призначення Олександра Бандурки на посаду ректора ХНУВС - яскравий приклад повернення професіоналів у всі сфери життя держави. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, після того, як була сформована вертикаль влади в країні, почався дуже важливий для держави процес повернення справжніх професіоналів в усі сфери управління державою, і університет внутрішніх справ яскравий тому приклад. «Повернення Олександра Марковича Бандурки на посаду ректора - це не просто крок вперед, це можливість динамічно розвиватися та готувати справжніх професіоналів. Впевнений, разом з Олександром Бандуркою повернуться і ті, хто своїм розумом і професіоналізмом додадуть університету ще більше авторитету і поваги», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 16:16

  На нараді з Андрієм Клюєвим розглядалися проблеми Харківського авіаційного заводу

  Як повідомив 7 липня генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, Герой України Анатолій Мялиця, вирішення основних проблем підприємства було знайдено. «Вчора була нарада у Першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва, практично всі наші питання вирішили. Я думаю, протягом 10 днів ми вийдемо на реальні позиції, коли можна буде заплатити людям зарплату, виплатити податки, щоб ми працювали стабільно. Адже я відповідаю за 25 тисяч жителів Харкова, які годуються від нашого заводу», - сказав він.

 • 07 липня 2010 | 16:11

  Від роботи наших колективів залежить благополуччя нашого суспільства. Алла Коваленко

  «Всіх членів «Спілки Героїв України» об'єднує те, що наш бізнес є соціально - відповідальним. Немає серед нас жодної людини, яка б не переживала за той колектив, з яким вона працює. Всі ми розуміємо, що від роботи наших колективів, від тих податків, які ми платимо, залежить благополуччя нашого суспільства»,- підкреслила в ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» генеральний директор акціонерного товариства «Харківська бісквітна фабрика», Герой України Алла Коваленко. 

 • 07 липня 2010 | 16:04

  Михайло Добкін зустрівся з колективом і студентами Харківського національного університету внутрішніх справ

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зустрівся з трудовим колективом і студентами Харківського національного університету внутрішніх справ. «Сьогоднішній захід - це початок постійних зустрічей з трудовими колективами, студентами, це спроба не через ЗМІ, а особисто розповідати про те, що відбувається в області, що робить облдержадміністрація, а також мати можливість отримувати зворотну інформацію», - зазначив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 15:58

  Наше завдання - допомогти обласному керівництву відродити Харківщину. Анатолій Мялиця

  Щоб відродити економіку Харківської області, необхідно залучити до вирішення найбільш важливих питань досвідчених людей, які раніше керували великими підприємствами та сільськогосподарськими структурами,- вважає генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, Герой України Анатолій Мялиця.

 • 07 липня 2010 | 15:15

  Мене дуже хвилює ситуація, яка сьогодні склалася в ЗМІ, і особливо її вплив на формування молодого покоління. Василь Тацій

  Засоби масової інформації повинні відчувати свою відповідальність перед суспільством за той вплив, який вони чинять на молодь, - вважає ректор Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, Герой України Василь Тацій.

 • 07 липня 2010 | 14:44

  Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу України на міжнародному рівні. Василь Тацій

  За словами ректора Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, Героя України Василя Тація, головним завданням «Спілки Героїв України» має стати формування нового покоління молоді. «Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу всієї нашої країни на міжнародному рівні. Ми готові взяти активну участь в обговоренні найважливіших для регіону проектів, бути консультантами і радниками в питаннях, що знаходяться в галузі нашої компетенції», - підкреслив ректор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.  

 • 07 липня 2010 | 14:14

  Стабільність, духовність, мораль, соціальна відповідальність - це те, чого сьогодні не вистачає в Україні. Михайло Добкін

  У ході зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» голова області відзначив, що для процвітання економіки України не вистачає в першу чергу соціально відповідальної праці, якій молоде покоління можуть навчити харків'яни, що вже досягли в житті певних висот.

 • 07 липня 2010 | 13:43

  У Харківській області будуть організовані зустрічі Героїв України зі студентами та школярами

  В рамках навчального процесу в школах і вузах Харківської області відбудуться зустрічі з видатними харків'янами, які були удостоєні звання Героїв України.Такі зустрічі стануть частиною нового формату виховання підростаючого покоління - на прикладі видатних земляків, - вважає голова Харківської області Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 13:13

  Вся Україна повинна брати з нас приклад. Анатолій Криворучко

  Як зазначив в ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» депутат Харківської облради, Герой України, директор сільськогосподарського СТОВ "Агрофірма" Новий шлях "Анатолій Криворучко, призначення Героїв України не тільки в тому, щоб бути героями в своїх колективах, своїх районах. «Ми - Герої України, і ми повинні відповідати за все, що відбувається в нашій державі. Ми повинні підказувати уряду шляхи вирішення проблем, для того, щоб мешканцям Харківського регіону краще жилося.  

 • 07 липня 2010 | 13:01

  24 серпня в Харківській області буде організовано урочистий прийом для членів Спілки Героїв України

  У рамках святкувань Дня незалежності в Харківській області буде проведено прийом для харків'ян-Героїв України. Про це 7 липня під час зустрічі з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» повідомив голова Харківської області Михайло Добкін. «Ми обов'язково продумаємо спеціальний формат для Спілки Героїв України, який буде кореспондуватися з тими урочистостями, які проходять у нашій країні 24 серпня. Це повинен бути святковий урочистий прийом. Ми це обов'язково зробимо, і хоча я не знаю, чи була така традиція до нинішнього періоду, але я впевнений, що 24 серпня для кожного з вас - це не просто День незалежності, це ще й ваші другі іменини», - зазначив Михайло Добкін.  

 • 07 липня 2010 | 12:38

  На Харківському обласному державному телебаченні та радіо буде організований цикл передач про харків'ян - Героїв України

  Найближчим часом На Харківському обласному державному телебаченні та радіо, а також у деяких інших ЗМІ буде організований цикл передач про жителів області, які удостоєні звання Героя України. Такі передачі дадуть можливість шанованим в усій країні харків'янам поділитися з земляками своїм багатим життєвим досвідом, щоб молоде покоління знало, на кого можна і треба рівнятися, - вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 12:02

  Михайло Добкін запропонував членам Спілки Героїв України ввійти в регіональний комітет з економічних реформ і гуманітарну раду

  У ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» голова області запропонував учасникам Спілки ділитися своїм управлінським і державним досвідом у рамках офіційних регіональних організацій.

 • 07 липня 2010 | 11:56

  Молоде покоління має брати приклад з кращих представників нашої країни. Михайло Добкін

  Як відзначив в ході зустрічі з членами "Спілки Героїв України" голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, сьогоднішня зустріч давно планувалася і вона повинна послужити добрим початком для тісної співпраці людей, які своїм життєвим прикладом, трудовими подвигами гідні наслідування та поваги в нашій країні. 

 • 07 липня 2010 | 11:37

  Харківщина відсвяткувала Івана Купала

  2 липня на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди у с. Сковородинівка відбувся регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”. У заході взяли участь аматорські фольклорні колективи, дослідницько-виконавські гурти, дитячі та молодіжні фольклористичні колективи Харківської області та м. Харкова (понад 500 учасників).

 • 07 липня 2010 | 11:32

  У Харкові відбулася презентація Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України»

  Громадське об'єднання Героїв України створено в Харківській області вперше і не має аналогів у країні. 7 липня з членами Спілки Героїв України зустрівся голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.   У ході зустрічі голова області висловив побажання, щоб надалі кожен із присутніх Героїв брав активну участь у житті суспільства і ділився досвідом з молодим поколінням.

 • 07 липня 2010 | 10:37

  Триває збір заявок на участь у конкурсі інвестиційних проектів «Харківські ініціативи»

  Як зазначив під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин, конкурс інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» проводиться в рамках великого і вже традиційного Харківського економічного форуму.  

 • 07 липня 2010 | 10:20

  У зведеному рейтингу міст і районів області повністю виключена суб'єктивна оцінка показників

  «У зведеному рейтингу міст обласного підпорядкування та районів Харківської області враховуються всі галузі економічної діяльності - промисловість, соціальні послуги, фінансова сфера, сільське господарство та ін, - сказав під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Головного управління економіки Сергій Авершин. - Рейтинг збудований таким чином, що повністю виключена суб'єктивна оцінка показників. Всі показники беруться з офіційної статистичної інформації або інформації галузевих управлінь. Всі дані ранжуються і ми отримуємо місця, які посідають райони, з огляду на динамічні показники розвитку економіки, внеску у загальний продукт, вироблений областю».

 • 07 липня 2010 | 10:02

  Робота Харківської ТЕЦ-5 тимчасово припинена в зв’язку з профілактичним ремонтом

  Як повідомив генеральний директор ВАТ «Харківміськгаз» Олександр Дудолад, в зв’язку з підготовкою до опалювального сезону газопостачання Харківської ТЕЦ-5 тимчасово припинено з метою проведення профілактичних ремонтних робіт.

 • 07 липня 2010 | 09:33

  Економічний атлас Харківської області має стати реальним інструментом із залучення інвестицій в регіон

  Створення економічного атласу Харківської області продиктовано гострою необхідністю з точки зору інвесторів черпати звідки-то докладну інформацію про наш регіон, наочно проілюструвану, чітко структуровану і т.ін. Робота з наповнення цього сайту ведеться співробітниками Головного управління економіки ХОДА, оновлення йде щоденно у режимі он-лайн. «Мета наша - щоб цей сайт був максимально зручний для потенційних інвесторів, щоб заочне спілкування з нашою областю через інтернет в кінцевому підсумку переростало в міцні інвестиційні і взаємовигідні відносини», - зазначив під час ефіру програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник Головного управління економіки Сергій Авершин.

 • 07 липня 2010 | 08:54

  Ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Сергій Авершин

  Вперше за багато років Уряд визнав необхідність здійснення економічних реформ в нашій країні, що саме по собі вже стало позитивним моментом. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» заявив начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин. «Створений для цих цілей Комітет економічних реформ - це національний проект, в якому будь-яка законодавча ініціатива йде з регіонів, значить, ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Протягом 2010 року мають з'явитися реальні програми економічних реформ - і регіональна, і державна », - підкреслив Сергій Володимирович.

 • 07 липня 2010 | 07:58

  Події дня

  Сьогодні, 7 липня, о 12:30 в будівлі райдержадміністрації Харківського району (м. Харків, Комсомольське шосе, б.52) відбудеться представлення начальника управління ветеринарної медицини  Харківської області Володимира Олейника. Представлятиме Володимира Олександровича заступник Голови Державного комітету ветеринарної медицини України - заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Микола Пацюк.  

 • 06 липня 2010 | 15:53

  За систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району Вікторію Токар.

 • 06 липня 2010 | 14:57

  Красноград стане одним з міжрайонних центрів із надання медико-соціальної допомоги. Ігор Шурма

  Сьогодні під час робочої поїздки до Красноградського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів зустріч-нараду з керівниками районних підрозділів охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, відділення Пенсійного фонду, під час якої довів до відома керівників позицію та завдання ХОДА в цих питаннях.

 • 06 липня 2010 | 14:33

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Красноградському районі

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у м.Красноград. Питання, з якими мешканці Красноградского району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися виплати допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, матеріальної допомоги на проведення операції, цін на медикаменти та ін. За всіма питаннями надані відповідні консультації.

Вверх