Новини
Як повідомив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін, на даний момент обговорюється нова схема використання стадіону «Металіст», яка дозволить зробити його ареною для розвитку різних видів спорту. «На сьогодні депутати обласної ради обрали керівником ОСК «Металіст» Романа Пеца, з яким я зустрічався вчора і буду зустрічатися ще в понеділок. Стадіон «Металіст» не має бути філією футбольного клубу, і пан Пец готує все, щоб це було самостійне комунальне підприємство, яке управляє обласною власністю - стадіоном «Металіст». Сьогодні працює аудит усередині даного підприємства, з'ясовується загальний стан справ. Найближчим часом я зустрінуся з Сергієм Воликом, директором ФК «Металіст», і ми обговоримо нову систему взаємин зі спільного використання головної спортивної арени», - повідомив глава області.
Про це свідчать результати вивчення думки голів сільських та селищних рад щодо необхідності створення сільськогосподарських кооперативів на селі та напрямків діяльності цих кооперативів. Опитування проводилось Департаментом агропромислового розвитку ХОДА в рамках громадського обговорення ініціативи Міністерства аграрної політики і продовольства України «Рідне село».
Як повідомив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін, на даний момент ведеться збір всіх документів, які необхідні для того, щоб виставити на продаж стадіон «Металіст». Цю роботу планується завершити в ІІІ кварталі поточного року. «Приблизно в ІІІ кварталі 2013 року ми завершимо збір необхідного пакету документів для того, щоб запропонувати депутатам Харківської обласної ради винести головну спортивну арену Харкова на конкурс із реалізації. Я впевнений, що покупець буде один. Після того, як буде ухвалено рішення, буде запрошений незалежний експерт, який оцінить ту частину стадіону, яка фінансувалася за рахунок державного, обласного та міського бюджету, а також залишкову балансову вартість стадіону, яка була перед початком реконструкції. Все це буде предметом подальших переговорів з реалізації», - повідомив глава області.
З 1 лютого до 19 вересня – дня визволення всієї Харківської області, проходитиме естафета пам'яті «Слава визволителям України». Про це повідомив сьогодні в ході засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. заступник голови ХОДА Євген Савін. За його словами, етапи естафети будуть приурочені до етапів визволення Харківщини. Почнеться естафета 1 лютого о 9:30 в Боровий, вручати Прапор Перемоги буде учасник Великої Вітчизняної війни, почесний громадянин м. Харкова, учасник Параду Перемоги 1945 року Дмитро Крячко.
Як зазначив у ході засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. заступник голови ХОДА Євген Савін, цього року буде відзначатися 70-та річниця визволення Харкова та області від фашистських загарбників. «З лютого 2013 року в населених пунктах Харківщини почнуть відзначати 70-річчя свого звільнення. План заходів досить детальний. У нього включені як традиційні заходи, які проводилися завжди, так і ряд нових напрямків. Сьогодні ми володіємо можливістю гідно вшанувати пам'ять наших ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше. Наше завдання провести всі заходи на високому організаційному рівні, провести всі соціальні виплати, не забути жодного ветерана, вивчити їх проблеми, надати допомогу, щоб вони почувалися досить комфортно не тільки під час проведення свята, але й в усі інші дні», - підкреслив Євген Савін.
Про це сьогодні після підписання Меморандуму порозуміння між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів і мережами супермаркетів та великих магазинів продовольчого профілю про непідвищення ціни на соціальні сорти хліба повідомив заступник голови Харківської ОДА Юрій Сапронов. «Протягом цих двох років тільки три області в Україні не підвищували ціну на хліб, у тому числі і Харківська. Деякі області три або чотири рази підвищували ціну на хліб. Харківська область велика, і місто Харків - мегаполіс. У нас ціна на «Дарницький» і на хліб з житньо-пшеничного борошна була четверта за мінімальністю в Україні, на хліб білий "кирпичик" вона була 11 в країні з 27 регіонів. Для Харківської області це велике досягнення», - зазначив Юрій Сапронов.
Хоча прогнозувати врожай 2013 року ще достатньо рано, заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов зазначив, що стан озимих хороший і погодні умови зараз сприятливі. Про це він повідомив на брифінгу після підписання Меморандуму порозуміння між органами влади та виробниками і продавцями хліба. «Стан озимих хороший. Снігу достатньо на полях. Буквально через тиждень у кожному районі ми за спеціальною технологією будемо брати зразки, створювати штучні весняні умови для того, щоб розуміти яка буде прогнозована врожайність. Снігу достатньо. Ми бачимо, що понад 90% озимих у доброму та дуже доброму стані», – підкреслив він.
Про це сьогодні після підписання Меморандуму порозуміння між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів і мережами супермаркетів та великих магазинів продовольчого профілю про непідвищення ціни на соціальні сорти хліба повідомив заступник голови Харківської ОДА Юрій Сапронов. «Ми домовилися з торговельними мережами, що соціальних сортів хліба в Харківській області буде два. Це хліб «Дарницький» круглий вагою 1 кг, який буде коштувати 4,79 грн. Оскільки в Харківській області є інші виробники, окрім «Салтівського хлібозаводу» і «Кулиничів», і вони не випускають «Дарницький», буде чорний хліб з житньо-пшеничного борошна: або подовий, або "кирпичик". Але обов'язково в торгових мережах повинно бути написано - соціальний хліб. І другий хліб, білий "кирпичик" вагою 550 грам, буде коштувати 2,50 грн.», - сказав Юрій Сапронов.
Про це сьогодні в ході підписання Меморандуму порозуміння між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів і мережами супермаркетів та великих магазинів продовольчого профілю про непідвищення ціни на соціальні сорти хлібу сказав голова Харківської ОДА Михайло Добкін. «Сьогодні запаси зерна Аграрного фонду становлять близько 120-130 тис. тонн. Ще стільки ж знаходиться в засіках фермерів. Разом в області під 300 тис. т зерна. Нам цього цілком вистачить для того, щоб виробити стільки борошна, скільки нам знадобиться для того, щоб тримати ціну на хліб», - підкреслив Михайло Добкін.
Станом на 25 січня в Чугуївському районі в роботі 32 котельні (100%), опалюються усі 70 об’єктів соціальної сфери: 25 шкіл, 14 дитячих садків та 28 лікувальних закладів. До централізованого теплопостачання підключені 177 житлових будинків (100%).
Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін візьме участь у новому проекті телеведучої Анни Безулик «Справедливість». Програму можна буде побачити о 20.30 на телеканалі «Інтер».
Сьогодні відбулося підписання Меморандуму порозуміння між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів і мережами супермаркетів та великих магазинів продовольчого профілю, яким закріплені домовленості щодо скоординованої взаємодії з питання забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна, хліба та хлібобулочних виробів.
25-26 січня на Чугуївщині у 19-й раз відбудеться фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар-2013». Його мета – популяризація авторської пісні, виявлення та заохочення кращих творчих колективів, талановитих авторів і співаків цього жанру, залучення молоді до поезії й пісні під гітару. За 2 дні барди дадуть 4 концерти. Розпочнеться свято авторської пісні о 18:00 в Чугуївському районному будинку культури концертом учасників проекту «Пісні нашого століття»: Вадима та Валерія Міщуків, Галини Хомчик, Сергія Хутаса та Олександра Мірзаяна, які виконають пісні Володимира Висоцького, Булата Окуджави, Юрія Візбора, Олександра Городницького, Юлія Кіма та інших.
Виступаючи у програмі «Час. Підсумки дня» в ефірі «5 каналу» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що видобуток нетрадиційного газу набагато більш безпечний для української екології, ніж розвиток атомної енергетики. Крім того, в 2012 році рішення про розробку сланцевого газу було ухвалене в ряді країн Європи.
Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. За добу по допомогу звернулось 12 осіб. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2779 осіб.
«Ми говоримо про видобуток нетрадиційного газу як про щось нове, але забуваємо, що в Україні давно вже ведеться видобуток газу з використанням гідравлічного розриву пластів. І останній такий ГРП був 15 грудня 2011 року на Луквинському родовищі в Івано-Франківській області. Я думаю, якщо ми порахуємо, що з 1997 року на 4 родовищах було зроблено 46 таких гідроразривів, то можемо детально вивчити, як все там відбувалося, які були проблеми з екологією, і зробити для себе конкретні висновки», – заявив у програмі «Час. Підсумки дня» в ефірі «5 каналу» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Сьогодні за старою традицією всі студенти відзначають Тетянин день на честь покровительки студентів Святої Тетяни. З нагоди свята в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського відбудеться зустріч керівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області зі студентським активом «Класика в нашому житті». У ході зустрічі студенти зможуть задати всі хвилюючі їх питання безпосередньо керівникам вищих навчальних закладів. Також присутніх привітають зі святом провідні творчі колективи області, а всі Тетяни в залі отримають подарунки. Початок зустрічі о 15:00.
25 січня о 16:00 у художньому салоні «Смальта» (вул. Мироносицька, 45) відкриється виставка живопису Віктора Чауса «Натхнення». Перша персональна виставка художника у Харкові відбулася у 1981 році. У 1998-2004 роках він обіймав посаду Голови секції живопису Харківської організації Національної спілки художників України, у 2000 р. отримав почесне звання "Заслужений діяч мистецтв Украіни". Також за створення високохудожніх творів живопису Віктору Чаусу присуджено творчу премію Харківського міськвиконкому. Наразі митець керує творчою портретно-жанровою майстернею в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, у 2002 р. йому присвоєно вчене звання – професор.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за добу було розчищено від снігу 1149 км автодоріг, у тому числі 891 км місцевого та 1058 км державного значення. Було використано для забезпечення безпечного проїзду 1495 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 184 одиниці техніки та 221 дорожній робітник. Станом на ранок 25 січня проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.
Сьогодні, 25 січня, об 11:30 в Залі офіційних делегацій ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться підписання Меморандуму порозуміння між Харківською облдержадміністрацією, Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів та мережами супермаркетів і крупних магазинів продовольчого профілю. О 12:00 в ХГУ «Народна українська академія» (вул. Лермонтовська, 27) розпочнуться урочистості з нагоди Тетяниного дня. О 15:00 у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського (пл. Конституції, 11/13) розпочнеться зустріч «Класика в нашому житті», присвячена Дню Тетяни О 15:00 в Малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться Обласна селекторна нарада з питання: «Приведення територіальної підсистеми цивільного захисту Харківської області та її районних (міських) ланок у відповідність до вимог Кодексу цивільного захисту України». О 16:00 у художньому салоні «Смальта» (вул. Мироносицька, 45) відкриється виставка живопису Віктора Чауса «Натхнення»
Виступаючи в ефірі програми обласного телебачення «Час влади», голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що найяскравіше йому запам'яталися заходи з приводу цього свята, які проводилися під час його перебування на посаді міського голови. «Коли спілкуєшся зі студентами, це дуже цікаво і складно, тому що тільки дуже щире ставлення дозволяє дістатися до їх сердець. Якщо цього не відбувається, вони дуже закриті. Вони як виховані студенти, які слухають нецікавого викладача, поводяться дуже спокійно, дивляться, але думками перебувають в іншому місці. Коли вдається дістатися до їхньої душі, дати їм щирість і побачити щирість з їх боку, відбувається дуже цікавий діалог, при якому багато чого для себе нового відкриваєш. У цей день відбуваються найцікавіші, найяскравіші зустрічі», – зазначив губернатор.
Сьогодні в Давосі підписана угода між Україною та компанією «Shell» про видобуток нетрадиційного газу. Як зазначив в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на «5 каналі» голова Харківської ОДА Михайло Добкін, в договорі чітко прописані всі зобов'язання, які бере на себе міжнародна корпорація з інвестицій в Україну. В угоді йдеться йдеться про розробку двох родовищ - у Донецькій і Харківській областях.
У складних погодних умовах всі служби, від яких залежить порядок на дорогах, працюють максимально ефективно, - підкреслив у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін. «Я не можу сьогодні негативно оцінити роботу ні Облавтодору, ні МНС, ні інших служб, які забезпечують нормальну роботу в аномальних погодних умовах. Кожна людина, яка їде на машині, хоче, щоб на будь-якій ділянці дороги не було льоду, а пересування було безпечним. Але коли йде крижаний дощ у мороз, і дорога покривається 3-5-сантиметровим шаром льоду, неможливо все це розчистити відразу, враховуючи протяжність наших доріг», - зазначив він.
Як зазначив в ефірі програми «Час влади» на обласному телебаченні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харків і Харківська область має величезну кількість прихованих резервів, які можна використати в цьому році, який Президент України оголосив Роком дитячої творчості. «Аналізуючи куди необхідно направити додаткове фінансування, щоб, поліпшивши матеріально-технічну базу, дати можливість дітям ще більше, ще яскравіше розкритися, серед пріоритетів ми визначили Обласний палац дитячої та юнацької творчості, районні установи подібного типу, спеціалізовані школи. Найголовніше, що це дуже благодатний грунт. Скільки туди фінансування не вкладай, результати будуть вище витрачених коштів», - сказав Михайло Добкін.
Про це в ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. «Сланцевий газ, який планують добувати у Львівській області, та газ ущільнених пісковиків, який планують добувати в Харківській і Донецькій областях, відносяться до нетрадиційного газу. Таким способом в нашій країні газ не добували ніколи. Раніше не було технологій, це було невигідно і нецікаво. На сьогоднішній момент видобуток нетрадиційного газу - це можливість у рази збільшити баланс власного видобутку, створення нових робочих місць, величезні відрахування на соціально-економічний розвиток регіону, в тому числі і на екологічні проекти. Тому наш регіон разом з Україною отримає нові можливості для збільшення балансу видобутку газу українського виробництва. Відповідно, зменшиться навантаження на бюджети всіх рівнів», - сказав Михайло Добкін.
Як підкреслив у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін, швидке і ефективне вирішення проблеми забезпечення всіх населених пунктів області питною водою можливе тільки за умови реалізації пунктів державної програми «Питна вода». «Харків не відноситься до багатоводних регіонів. У нас є ряд населених пунктів, де в силу різних причин просто зникла вода з колодязів. Я думаю, що жоден регіон не може самостійно вирішити цю проблему, тут необхідне фінансування державної програми «Питна вода». Крім того, у мене була телефонна розмова з Міністром екології, з яким ми обговорювали питання фінансування екологічної програми з очищення русла річки Сіверський Донець. Якщо ми отримаємо достатнє фінансування для вирішення цієї проблеми, з іншого боку отримавши достатнє фінансування програми «Питна вода», ми зможемо зробити дуже багато добрих і корисних справ для нашого регіону», - підкреслив глава області.
Як зазначив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, подальше поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я – один з аспектів життєдіяльності регіону, на які планується звернути особливу увагу в 2013 році. «Ми не будемо знижувати темпи, якими покращували матеріально-технічну базу медичних установ. Також, враховуючи те, що з 1 січня набув чинності Закон України «Про екстрену медичну допомогу», нам необхідно суттєво оновити парк медичного транспорту. Нам потрібні автомобілі, які будуть відповідати найвищим вимогам сучасного світу. Людина, яка перебуває за 200 км від Харкова, повинна мати можливість комфортабельно, під наглядом фахівців, бути доставленою в кращу лікарню регіону та отримати кваліфіковану медичну допомогу», – підкреслив губернатор.
«6 лютого у мене буде особиста зустріч з першим віце-прем'єр-міністром України і практично зі всіма міністрами. На цих зустрічах я буду піднімати найбільш важливі для регіону проблеми, які вимагають втручання уряду, і ми повинні, оцінивши наші можливості, чітко для себе визначити в які часові рамки ми зможемо вирішити ту чи іншу проблему. Для нас важливі всі аспекти, які охоплюють життєдіяльність нашого регіону, тому ми будемо «битися» за фінансування з державного бюджету всіх напрямків», – зазначив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, над обласним бюджетом 2013 року ще буде вестися дуже серйозна робота, оскільки ймовірно, що в I кварталі Верховна Рада буде вносити зміни в ухвалений державний бюджет. Також Михайло Добкін розповів про плани, які область має намір здійснити в цьому році, і назвав напрямки, де передбачається зробити суттєвий прорив.
В Україні проживає безліч різних національностей, і інтереси представників кожної з них мають враховуватися, - підкреслив у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, тільки за такої умови Україна зможе бути сильною і вільною державою.
Четверо мешканців Харківщини отримають іменні свідоцтва про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді 2013 року. Зокрема, гранти отримають: Світлана Багрич з проектом «Я волонтер і пишаюся цим!»; Володимир Казусь з проектом «Здоров’я – вибір молоді Харківщини! Якісна профілактика дешевше якісного лікування»; Дмитро Тарасов з проектом «Дослідження розвитку ціннісних орієнтацій і надання допомоги в духовно-моральному розвитку молоді»; Петро Ямников з проектом «Розробка навісного лазерного обладнання для придбання і вдосконалення стрілецьких навичок у біатлоні та впровадження у практику масової фізичної культури та спорту».
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1145
- 1146
- 1147
- 1148
- 1149
- ...
- 1675
- Наступна сторінка