Новини
Про експертну підтримку ініціатив ОТГ та залучення міжнародної допомоги говорили під час прес-конференції 7 квітня.
Питання формування госпітальних округів обговорили 6 квітня на першому засіданні спеціальної робочої групи.
Розпочалися збори з посадовцями Оперативного командування «Схід» та військовими 5-х облвійськкоматів зі сходу України, які відповідають за територіальну оборону в своїх регіонах.
Звернення Петра Порошенка щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України.
На змаганнях з важкої атлетики, які з 3 по 8 квітня проходять у хорватському Спліті, харків’янка перемогла у ривку.
6 квітня Юлія Світлична проінспектувала роботу ДП «Завод імені В.О. Малишева» та ДП «ХКБМ», а також провела нараду з керівництвом підприємств.
Працівники підприємства зверталися до голови ХОДА за допомогою у вирішенні різних соціальних питань.
Ця подія стане початком молодіжного проекту «Ukrenergo Laboratories» – першого в Україні інкубатору ідей для інноваційного розвитку електроенергетичної галузі країни.
Останні дані щодо ліквідації наслідків НС на Харківщині голова ХОДА навела в ході брифінгу за участю віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.
У рамках офіційного візиту до Королівства Данія Президент України Петро Порошенко подякував Данії за підтримку України у боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності й у протистоянні з російським агресором.
Експозиція «Дорогоцінний дар музею» присвячена 80-річчю з дня народження харківського колекціонера й вченого.
Керівник ХОДА та Голова Представництва Європейського Союзу в Україні також розглянули можливості для реалізації спільних проектів у Харківській області.
Обласна державна адміністрація закликає усіх небайдужих 8 квітня взяти участь у заходах з благоустрою території Харківщини.
Про хід відновлювальних робіт розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
Цьогоріч вона збільшиться у середньому на 26%.
Досвідом Харківщини щодо реформування сфери професійно-технічної освіти Юлія Світлична поділилася в ході конференції «Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України».
5 квітня лави української армії поповнили 87 юнаків з Харківщини.
Це Петро Порошенко сказав під час спільної зустрічі Президентів України та Латвії із журналістами у Ризі.
Жителі області, які прийшли на прийом до першого заступника голови ХОДА 5 квітня, зверталися здебільшого з проханням допомогти у вирішенні земельних питань.
Такі дані навели в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.
Захід пройде у рамках Тижня кар’єри університету – «Karazin Career Week» - 6 квітня о 12:00 у Колонній залі Північного корпусу вишу (м. Свободи, 6).
У змаганнях взяли участь 23 команди, до складу яких увійшли 100 майбутніх рятувальників факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки університету.
4 квітня заступник голови - керівник апарату ХОДА провів особистий прийом громадян.
Петро Порошенко провів нараду щодо початку роботи в Україні електронного реєстру автоматичного відшкодування податку на додану вартість.
31 березня голова ХОДА Юлія Світлична провела зустріч із заступником Голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні, Міністром-радником Мічіо Харада.
У понеділок навчальний процес у закладах, що постраждали від вибуху боєприпасів на 65-му арсеналі, було відновлено. У середу також розпочне роботу після ремонту дитячий садок №8.
Він отримав нагороду в номінації «Сильні духом», яку вручають представникам паралімпійських видів спорту.
Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вони будуть перераховані з урахуванням кількості днів опалювального періоду.
Фестиваль проходив у Харкові з 26 березня до 2 квітня за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 769
- 770
- 771
- 772
- 773
- ...
- 1787
- Наступна сторінка