ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 02 вересня 2010 | 12:03

  Михайло Добкін побажав учасникам семінару «День поля - 2010» успіхів у роботі

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук і голова Харківської облради Сергій Чернов взяли участь у відкритті міжнародного науково-практичного семінару «День поля - 2010». Звертаючись до присутніх, Михайло Добкін зазначив: «Стало доброю традицією збиратися на початку вересня тут, в Кегичівському районі, на свято «День поля». Головний критерій роботи аграріїв - це гарний врожай. Для такого врожаю потрібно дуже багато зусиль, застосування сучасних технологій і техніки. Сьогодні тут зібралося більше двох тисяч аграріїв з усієї України та з-за кордону для того, щоб поділитися досвідом та обмінятися здобутками». Губернатор побажав всім присутнім продуктивної роботи і успіхів в майбутніх починаннях.

 • 02 вересня 2010 | 11:34

  Розпочалася робоча поїздка голови ХОДА до Кегичівського району

  Голова ХОДА Михайло Добкін з робочою поїздкою відвідує Кегичівський район, де в ці хвилини бере участь у відкритті міжнародного науково-практичного семінару «День поля - 2010», який відбувається на базі ТОВ Агрофірма «Сади України».  Перед відкриттям семінару голова ХОДА ознайомився з демонстраційним полем АФ «Сади України», виставковими експозиціями техніки та засобів захисту рослин.

 • 02 вересня 2010 | 11:28

  Харківщина обов’язково співпрацюватиме з аграріями Росії. Віталій Алексейчук

  Аграрії Харківщини не лише вивчатимуть сільськогосподарський досвід регіонів Російської Федерації, які межують з нашою областю, а й впроваджуватимуть з ними тісну співпрацю з питань реалізації готової продукції. Про це заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук наголосив під час прес-конференції учасників міжнародного науково-практичного семінару «День поля – 2010».  

 • 02 вересня 2010 | 11:17

  Юрій Сапронов зустрівся з офіційною делегацією з Німеччини

  02 вересня відбулася зустріч заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Сапронова з депутатом парламенту Федеративної Республіки Німеччина Віолою фон Крамон, науковим співробітником Петрою Марграф та Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина в м. Донецьк Клаусом Цилликенсом.

 • 02 вересня 2010 | 10:36

  У Харкові обговорять внесок Слобожанщини в розвиток Російської імперії, СРСР, України та світу

  До святкування Дня Харківської області газета «Слобідський край» і Центр краєзнавства ХНУ ім. В.Н.Каразіна реалізують спільний проект «Від Слобідсько-Української губернії до Харківської області - 245 років», в рамках якого відбудеться цикл «круглих столів» за участю наукової, культурної, журналістської громадськості. 3 вересня в 11:00 в малій залі Будинку рад відбудеться «круглий стіл» «Внесок політичної, наукової, культурної еліти Слобожанщини в розвиток Російської імперії, СРСР, України, світу». У заході візьмуть участь головний редактор газети «Слобідський край» Вікторія Лукашова, ректор ХНУ ім. В.Н.Каразіна Віль Бакіров, ректор ХДУ «НУА» Валентина Астахова, представники Харківської облдержадміністрації та облради, вчені і журналісти.

 • 02 вересня 2010 | 10:09

  Президент оголосив війну з корупцією. Юрій Сапронов

  «Днями, перебуваючи з візитом в Берліні, Президент України Віктор Янукович оголосив «велику боротьбу з корупцією». Адже ні для кого не секрет, що корупція в нашій країні вже перейшла всі можливі і неможливі межі. Саме це явище відлякує від України потенційних інвесторів, адже хто захоче вкладати гроші в країну з нестабільною економікою, яка багато в чому залежить від примхи чиновників-корупціонерів. Як можна довіряти країні, в якій за гроші можна купити все?" - підкреслив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.  

 • 02 вересня 2010 | 09:58

  Податковий кодекс потрібно ухвалювати якомога швидше. Юрій Сапронов

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов, Президент України Віктор Янукович дав главі Уряду Миколі Азарову доручення до 6 вересня оголосити результати громадського обговорення проекту нового Податкового кодексу. «Урядова комісія вже опрацювала понад 5 тис. пропозицій до проекту головного податкового документа країни. У більшості своїй вони націлені на зменшення кількості податків та їх розміру. Є в документі і нові для України ідеї - наприклад, введення податку на нерухомість. Повністю підтримую Прем'єр-міністра України Миколу Азарова в тому, що документ потрібно ухвалити до 1 січня наступного року, щоб дати новий поштовх для розвитку національної економіки», - заявив заступник голови ХОДА.  

 • 02 вересня 2010 | 09:36

  В ефірі – «Час влади»

  Сьогодні о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Зокрема, у програмі порушуватимуться питання підготовки Харківської області до опалювального сезону та початка нового навчального року. Свої запитання голові ХОДА телеглядачі можуть заздалегідь надіслати за електронною адресою tv@kharkivoda.gov.ua  

 • 02 вересня 2010 | 09:24

  «День поля - 2010» збирає аграріїв області

  Сьогодні в Кегичівському районі на базі ТОВ Агрофірма «Сади України» триває міжнародний науково-практичний семінар «День поля». З раннього ранку на демонстраційному полі агрофірми учасники заходу знайомляться з досягненнями сільгосппідприємства, а також з роботою виїзної кузні та полтавських майстрів гончарного мистецтва. Участь у семінарі бере заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.  

 • 02 вересня 2010 | 08:36

  Події дня

  Сьогодні, 2 вересня, о10:00 на Меморіалі Слави у лісопарку відбудеться урочисте покладання квітів з нагоди 65-річниці закінчення Другої світової війни.  

 • 01 вересня 2010 | 19:26

  Ви щасливі люди, тому що Ви стали студентами кращих ВНЗ України. Василь Тацій

  Ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого Василь Тіцій звернувся до присутніх на святковому концерті з нагоди Дня знань студентам зі словами: «Сьогодні в нашому місті за ініціативи голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна і в.о. Харківського міського голови Геннадія Кернеса відкривається чудова традиція відзначати День знань, День першокурсників. Дорогі друзі, Ви щасливі люди тому, що Ви стали студентами кращих ВНЗ України. Тому, що Харків - столиця вищої освіти, де сконцентровані найкращі педагогічні колективи та ВНЗ України.  

 • 01 вересня 2010 | 19:19

  Михайло Добкін привітав всіх першокурсників Харківщини з Днем знань

  «Шановні ректори, шановні студенти! По-моєму, немає такого дощу на світі, який міг би налякати харківського студента. Сьогодні ця площа зібрала найкращих молодих людей, які прийшли разом розділити одне спільне свято - День знань, щоб прийти і взяти участь у таїнстві посвячення у студенти. Господь Бог освятив цю площу сьогодні дощем, ця веселка це підтверджує. Скільки було заходів на цій площі, але я не пам'ятаю такого, щоб погода так вітала присутніх тут людей. Дорогі друзі! Усім найсміливішим, хто не злякався дощу, грози і залишився отримати задоволення від того, що буде відбуватися на цій сцені, я можу сказати тільки одне: «Ласкаво просимо до великої студентської родини Харківщини! З Богом!», - З такими словами голова ХОДА Михайло Добкін звернувся до першокурсників, присутніх на святі посвячення в студенти, що відбулося на площі Свободи 1 вересня .  

 • 01 вересня 2010 | 19:18

  Сьогоднішні першокурсники завтра будуть творити майбутнє нашого міста. Геннадій Кернес

  Сьогодні під час урочистої церемонії посвячення в студенти, яка проходить на площі Свободи, першокурсників привітав секретар Харківської міської ради, в.о. Харківського міського голови Геннадій Кернес. «Вельмишановні ректори, перед вами стоять зараз ті, хто буде завтра прославляти наше місто. Ті, хто називає себе сьогодні першокурсниками, буде завтра робити майбутнє нашого міста. Ті, хто прийшли сьогодні на площу, і не побоялися цього дощу. Хочу побажати вам, шановні студенти: хай успіх сприяє вам, і ніякий дощ і вітер не буде вам перешкодою, і тільки перемога і ще раз перемога будуть вашими супутниками!» - заявив він. 

 • 01 вересня 2010 | 19:16

  У харківське студентське братство влилося 24 тисячі першокурсників

  «Наші дорогі першокурсники! Від імені всіх ректорів вітаю вас з тим, що сьогодні ви вливається в харківське студентське братство. Бажаємо вам, щоб ви з першокурсників перетворювалися на бакалаврів і магістрів, щоб ви успішно складали іспити, і щоб у вас була гармонія і порозуміння з деканами та професорами! Добра, щастя, благополуччя! Хай живе харківське студентство!», - підкреслив голова Ради ректорів харківських вузів, ректор Харківського національного університету ім. В. Каразіна Віль Бакіров, вітаючи першокурсників та студентів з Днем знань.

 • 01 вересня 2010 | 18:47

  На площі Свободи відбувається урочиста церемонія посвячення в студенти першокурсників

  Сьогодні вперше для всіх першокурсників Харківської області на площі Свободи організована урочиста церемонія посвячення у студенти. На свято зібралися 24 тис. першокурсників всіх вузів регіону, а також керівництво навчальних закладів усіх форм власності. Також у церемонії беруть участь голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, секретар Харківської міської ради, в.о.Харківського міського голови Геннадій Кернес і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

 • 01 вересня 2010 | 18:30

  Вам вирішувати вашу долю, і вам будувати село майбутнього. Віталій Алексейчук

  По закінченню свята Першого дзвоника, яке відгомоніло на подвір’ї Шелестівської загальноосвітньої школи Коломацького району, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук зустрівся з учнями цього навчального закладу, які прийшли до 11 класу, і вже весною наступного року обиратимуть свою дорослу долю. «Я хотів би, щоб сьогодні по іншому, з різних сторін всі повернулися до села. Вам вирішувати вашу долю, і вам будувати село майбутнього. І я обов’язково організую для вас екскурсії до наших провідних аграрних ВУЗів – університету ім. Докучаєва, зооветакадемії та технічного університету ім. Василенка.

 • 01 вересня 2010 | 18:14

  Михайло Добкін проведе переговори з Борисом Колесніковим про включення Харківської обласної філармонії у список об'єктів Євро-2012

  «Враховуючи, що Євро-2012 - це не лише футбол, а ще й величезна кількість часу, який уболівальникам потрібно десь провести, я думаю, що Харківська філармонія гідно б зустріла іноземних туристів і жителів з інших областей, тому, якщо вийде включити даний об'єкт до програми підготовки країни до Євро-2012, то буде легше завершити будівництво. Але ми повинні розуміти, що, на жаль, програма має свої фінансові рамки, і якщо буде включений цей об'єкт, то потрібно буде коригувати якісь інші напрямки. Нічого не хотілося б по дорозі втрачати з того, що можна було б профінансувати, тому я буду розмовляти і з Міністром фінансів, і з профільним віце-прем'єром Борисом Вікторовичем Колесніковим на предмет того, щоб за програмою Євро-2012 нам ще виділили кошти»,- повідомив голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками огляду реконструкції філармонії.

 • 01 вересня 2010 | 18:13

  Здрастуй, школо!

  Сьогодні, в День знань, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук відвідав свято Першого дзвоника у чотирьох школах Коломацького району. Теплі слова привітання і подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна отримали учні НВК смт. Коломак, НВК с. Різуненкове , ЗОШ І-ІІ ст. с.Покровка та Шелестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Малеча з радістю роздивлялася яскраві підручники, хлопці відразу ж вхопили новенького футбольного м’яча, а школярі випускних класів опановували флешки, подаровані головою Коломакської райдержадміністрації Володимиром Мірошниковим. До речі, цього року райдержадміністрація започаткувала нову традицію – всім відмінникам навчання за результатами кожної чверті буде виплачуватись грошова премія.

 • 01 вересня 2010 | 17:59

  До середини вересня поточного року в Харківську область надійдуть перші кошти на реконструкцію філармонії

  Щоб повністю закінчити роботи з реконструкції Харківської обласної філармонії, необхідно 140 мільйонів гривень. Якщо б ця сума була в наявності, то об'єкт був би зданий вже до кінця 2011 року.

 • 01 вересня 2010 | 17:57

  Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян

  Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі, в ході якого були розглянуті питання оформлення і видачі актів на право користування земельними ділянками та їх приватизації, питання газифікації, ремонту Шелестівської школи та монетизації пільг. Усі питання були взяті на контроль.Також було надано роз'яснення щодо стану цін на продукти харчування.  

 • 01 вересня 2010 | 17:39

  Найближчим часом у сел. Червоний Донець буде зданий в експлуатацію багатофункціональний спортивний комплекс

  Найближчим часом у сел. Червоний Донець (Балаклійський район) намічена здача в експлуатацію сучасного багатофункціонального спортивного комплексу, який побудований на кошти Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування». Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» повідомив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 17:36

  Будівництво філармонії входить в сферу інтересів Харківської обласної державної адміністрації. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін залишився задоволений ходом робіт по реконструкції Харківської обласної філармонії і підкреслив, що обласна адміністрація робить все можливе, щоб роботи закінчилися якомога швидше.

 • 01 вересня 2010 | 17:11

  Харківська область повинна стати першою в усіх проявах фізкультури і спорту

  Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» заявив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов. «Коли мене запросили на цю роботу, була поставлена одна задача: Харківська область повинна бути першою у всіх проявах фізичної культури та спорту - і в спорті вищих досягнень, і в масовому спорті - за всіма показниками. Я бачу, що керівники області дієво сприяють вирішенню цього завдання, і, думаю, ми її виконаємо», - зазначив Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 17:03

  Михайло Добкін ознайомився з ходом робіт з реконструкції філармонії

  Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін відвідав Харківську обласну філармонію, в якій тривають роботи з реконструкції. На даний момент адміністративний корпус вже зданий, основні роботи ведуться в органному і великому залах.

 • 01 вересня 2010 | 16:00

  Вадим Ландсман привітав учнів Левківської загальноосвітньої школи з Днем знань

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман сьогодні привітав учнів Левківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ізюмського району Харківської області з початком нового навчального року.   

 • 01 вересня 2010 | 15:56

  Центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту планується побудувати в Харкові

  Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» повідомив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов. «Він буде називатися Український східний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту. Ми розраховуємо, що на першому етапі в ньому будуть відділення лижних гонок та біатлону, далі плануємо відкрити відділення гірськолижних видів спорту - це безпосередньо гірські лижі, а також сноубордінг. Ведемо предметні розмови про відкриття тут відділення фристайлу. Є «наполеонівські» плани побудувати трамплін і почати підготовку стрибунів, в тому числі і жінок», - зазначив Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 15:41

  В Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з бадмінтону.

  2-5 вересня 2010 р. у м. Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з бадмінтону. Відкриття змагань відбудеться 3 вересня 2010 року о 10-00 год. Організаторами змагань є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадмістрації, федерація бадмінтону Харківської області. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Меленевський М.П.

 • 01 вересня 2010 | 13:47

  Юрій Сапронов привітав зі святом 1 вересня учнів Зміївського ліцею №1

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов взяв участь у святі Першого дзвоника у Зміївському ліцеї №1. Він привітав з початком нового навчального року всіх учнів закладу, а першокласникам, яких цього року в ліцеї 98, передав від Харківської обласної державної адміністрації ранці з набором книг.

 • 01 вересня 2010 | 13:30

  Харківські вищі навчальні заклади відкрили двері для 300 тис. студентів

  Сьогодні в харківських вузах почалися заняття для 300 тис. студентів. «Це предмет нашої гордості та турботи. Бажаю всім студентам успіхів, здоров'я, щастя і благополуччя. Упевнений, роки, проведені в стінах вузів, будуть найкращими в житті, а Харків і далі буде по праву пишатися званням студентської столиці УкраїниД», - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 01 вересня 2010 | 13:26

  Діти мають звільнятися не від уроків фізкультури, а від навантаження під час них. Ігор Шурма

  «Ми будемо зараз на сесії обласної ради виходити з такою ініціативою, щоб 2% дітей, яким взагалі медики не дозволяють робити будь-які фізичні вправи під час уроків фізкультури, звільнялися не від уроків фізкультури, а від навантаження на них. Прийшов урок – будь ласка, 45 хвилин ходіть навколо школи по свіжому повітрю. І не треба нікого звільняти. Ми будемо в Харківській області робити так, щоб наші діти почали їсти продукцію молочної кухні фабрики дитячого харчування, оглядалися і виростали здоровими, і наш відсоток здорових дітей в кращий бік відрізнявся від того, що є по Україні», - зазначив 1 вересня заступник голови ХОДА Ігор Шурма.  

Вверх