ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 31 серпня 2010 | 18:53

  Всі неправомірні вчинки попередніх керівників будуть оцінені правоохоронцями. Михайло Добкін

  У Харківській області більшість людей другого рівня продовжують працювати, як працювали при попередніх губернаторах - при Авакові, багато хто - ще за часів Кушнарьова. З чиновників першого рівня залишився перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, а Ігор Терехов пішов працювати до міста. Про це голова ХОДА Михайло Добкін заявив в інтерв'ю ІА "STATUS QUO".

 • 31 серпня 2010 | 18:25

  У Харківській області вже заборонено до реалізації понад 80 тонн контрафактного м'яса

  У Харківській області створена спеціальна комісія, яка проводить обстеження всіх м'ясокомбінатів будь-якої форми власності, оптових баз і ринків, які торгують м'ясом. «Ми це проводимо з метою покласти край торгівлі контрабандним імпортним м'ясом», - заявив в інтерв'ю ІА "STATUS QUO" голова ХОДА Михайло Добкін. - Всю інформацію, яку зібрала ця комісія, ми передамо правоохоронним органам - нехай вони цим займаються. Адже що робиться? З-за кордону завозиться невелика партія нормального м'яса, розмитнюється, на нього видається сертифікат, робляться копії сертифіката, ставиться мокра печатка підприємства, підпис якогось неіснуючого директора, і під цей сертифікат привозять абсолютно непридатне для реалізації м'ясо.

 • 31 серпня 2010 | 18:02

  Потреба Харківської області в продовольчому зерні складає 313 тис. тонн. Віталій Алексейчук

  За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації Віталія Алексейчука, на сьогоднішній день Харківська область має  485 тис. тон зерна озимої та ярої пшениці, з них 476 тис. тон озимої і 9 тис. тон ярої пшениці. "Нам потрібно на продовольче зерно 313 тис. і для промислового виробництва (хлібопекарські підприємства) 234 тис.тонн", - підкреслив Віталій Володимирович. 

 • 31 серпня 2010 | 17:57

  Потреба хліба промислового виробництва для населення Харківської області складає 117,0 тис. тонн на рік. Віталій Алексейчук

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, потреба хліба промислового виробництва для населення Харківської області складає 117,0 тис. тонн на рік, у тому числі 80,2 тис. тонн масових сортів хліба. Що стосується фактичного виробництва хліба і хлібобулочних виробів на підприємствах за 7 міс. 2010 року воно склало 64,0 тис. тонн, в тому числі 48,8 тис. тонн масових сортів хлібу.  

 • 31 серпня 2010 | 17:57

  В Харківської області буде вироблено не менше 100 тис. тонн цукру при потребі 114 тис. тонн. Віталій Алексейчук

  При потребі Харківської області у цукрі 114 тис. тонн в цьому році буде вироблено не менше 100 тис. тонн. Про це повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. «На сьогоднішній день вага одного кореня цукрового буряка в цілому по Україні 350 – 380 грамів, в нас і в Бєлгородській області Росії – 245 грамів. Це дала себе знати засуха», - підкреслив він.

 • 31 серпня 2010 | 17:56

  До уваги журналістів!

  Завтра, 1 вересня, о 13:20 в Регіональному інституті держуправління Національної академії держуправління при Президенті України (пр.Московський, 75, 1-й пов., актова зала) розпочнуться урочисті збори з нагоди початку нового 2010/2011 навчального року.  

 • 31 серпня 2010 | 17:52

  Мені доводиться стримувати себе в емоціях і оцінках, тому що за моїми вчинками будуть сприймати всю владу в цілому. Михайло Добкін

  «Будучи харківським міським головою, я був підзвітний тільки харків'янам, ну і як член партії - керівництву партійної організації (тут і зараз нічого не змінилося). Це допомагало не коливатися при прийнятті тих чи інших складних рішень. Адже найголовніше - прийняти для себе внутрішнє рішення, а якщо сумніваєшся, то краще не починати. Будучи губернатором, я в разі будь-яких прорахунків можу викликати хвилю критики не тільки на свою адресу, але і на адресу керівництва країни. Тому відповідальність на цій посаді трохи інша - тут як ніколи відчуваєш себе членом великої команди», - заявив голова ХОДА Михайло Добкін в інтерв'ю ІА "STATUS QUO".  

 • 31 серпня 2010 | 17:16

  Потреба в молоці та молокопродуктах Харківської області складає 762,1 тис. тонн на рік. Віталій Алексейчук

  Потреба в молоці та молокопродуктах Харківської області складає 762,1 тис. тонн на рік. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. «Очікуване виробництво молока складає 471,0 тис. тонн. Його дефіцит - 291,1 тис. тонн на рік, а забезпеченість - 61,8%», - підкреслив він. 

 • 31 серпня 2010 | 17:14

  У 2010 році Харківська область буде забезпечена яйцями на 162%

  Потреба Харківської області в яйцях на 2010 рік складає 646,6 млн. шт. Очікуване виробництво яєць складає 1048 тис. шт. Таким чином, відсоток забезпечення області яйцями складає 162%. Про це повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. 

 • 31 серпня 2010 | 17:09

  В області буде достатньо соняшникової олії. Віталій Алексейчук

  Як повідомив заступник голови ХОДА Виталій Алексейчук, потреба області у соняшниковій олії від урожаю 2010 року до урожаю 2011 року складає 35,9 тис. тонн. Для забезпечення такого обсягу виробництва олії потреба насіння соняшнику складає 85,4 тис. тонн. 

 • 31 серпня 2010 | 17:02

  Потреба Харківської області в гречці буде задоволена повністю

  Потреба Харківської області в гречці буде задоволена на 100%. Про це повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, потреба населення Харківської області у гречці – 5,6 тис. тонн. Для забезпечення такого обсягу виробництва гречаної крупи потреба зерна гречки складає 8,5 тис. тонн. На сьогоднішній день посіяно 15,7 тис. га гречки. Станом на 31 серпня гречка обмолочена на площі 14 тис. га, що становить 80,5%. Врожайність становить 5,3 ц/га, намолочено 7,4 тис. тонн гречки. 

 • 31 серпня 2010 | 13:32

  Попереднє керівництво управління у справах преси та інформації буде притягнуто до відповідальності

  Ініційована нинішнім керівництвом управління у справах преси та інформації ХОДА перевірка КРУ виявила, що в управлінні з 1 січня 2008 року повністю відсутня вся бухгалтерська документація. Про це повідомила в ефірі програми «Стоп кадр» начальник управління у справах преси та інформації Вікторія Маренич.  «Я очолюю управління у справах преси та інформації ХОДА з 6 квітня 2010 року. За моєю ініціативою було проведено перевірку КРУ. З 1 січня 2008 року відсутня бухгалтерська документація управління. Я сподіваюся, що правоохоронні органи зроблять свої висновки», - заявила Вікторія Михайлівна.  

 • 31 серпня 2010 | 12:38

  У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося посвячення в студенти

  Сьогодні відбулося урочисте посвячення в студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман звернувся до студентів  зі словами: «Дорогі друзі, від імені голови Харківської державної адміністрації Михайла Добкіна, я вітаю Вас з початком нового навчального року. У нашому чудовому місті є чудовий університет, один з кращих університетів Східної Європи. Дорогі першокурсники, сьогодні Ви стаєте його студентами. Помножте славу нашого чудового міста, помножте славу університету. Щастя всім Вам та успіхів у всьому!" 

 • 31 серпня 2010 | 12:13

  На площі Свободи працює шкільний ярмарок

  З 25 серпня по 12 вересня на головній площі Харкова працює традиційний шкільний ярмарок, на якому можна купити все необхідне до школи, а також одяг, якісні продукти харчування і посадковий матеріал для дачних ділянок.

 • 31 серпня 2010 | 10:34

  Держкомтелерадіо має провести інвентаризацію технічного стану державних телерадіокомпаній. Вікторія Маренич

  «На сьогоднішній день у Європі чи США існує дуалістична модель телебачення. З одного боку – суспільне, яке живе на податки і ті гроші, які платять на розвиток конкретного каналу чи програми. А з іншого боку – це приватні структури. Ми теж маємо йти до цього, але перш за все, Держкомтелерадіо має провести інвентаризацію технічного стану державних телерадіокомпаній, а також переоснастити їх, щоб вони мали рівні умови і могли конкурувати з іншими організаціями, які представлені на ринку. Ви знаєте, що 19 обласних телерадіокомпаній вже змогли переоснаститися в рамках програми «Журналіст», яка діяла останні роки, але тодішні очільники Харківської обласної державної адміністрації, очевидно, вирішили, що їм не потрібен такий конкурент, як добре технічно оснащена телерадіокомпанія», - зазначила в ході програми «Стоп-кадр» на обласному телебаченні начальник управління преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

 • 31 серпня 2010 | 10:34

  Відшкодування ПДВ для компаній-експортерів українського зерна і деревини доцільно скасувати. Юрій Сапронов

  Відшкодування ПДВ для компаній-експортерів українського зерна і деревини доцільно скасувати. Про це заявив заступник голови Харківської обладміністрації Юрій Сапронов.  «Я вважаю, що в експортовані продукти спочатку потрібно додати вартість. Тобто вивозити не деревину, а готові меблі, не зерно, а готовий продукт. Говорити про додану вартість при експорті зерна безглуздо, адже вона складається тільки з витрат на паливно-мастильні матеріали. Це невеликі гроші для такого високоприбуткового бізнесу. Давайте підтримувати в першу чергу тих, хто більше вкладає у створення кінцевого продукту. Максимально глибока переробка сільськогосподарської продукції - це і інвестиції, і робочі місця, і технології, і податки», - сказав віце-губернатор. 

 • 31 серпня 2010 | 10:06

  В Харківській області зі свободою слова все добре. Вікторія Маренич

  До управління в справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації жодного разу не звертався жоден журналіст і не говорив про те, що на нього здійснюється тиск. Про це в ефірі телепрограми «Стоп кадр» заявила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.  

 • 31 серпня 2010 | 10:04

  Україна потребує скорочення кількості чиновників. Юрій Сапронов

  Одним з ключових пунктів Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов вважає скорочення державного апарату. «За останні п'ять років чисельність працівників держуправління збільшилася майже на 24 тисяч осіб, вдвічі збільшилися витрати держави на заробітну плату для них. Це зумовило додаткові проблеми. Чим більше чиновників, тим менше їх ККД. При невеликій зарплаті така величезна кількість держуправлінців незмінно породжує корупцію, яка стала справжнім бичем в нашій країні», - відзначив віце-губернатор.

 • 31 серпня 2010 | 10:01

  В Україні на часі питання створення суспільного телебачення. Вікторія Маренич

  Українське суспільство готове до створення інституту суспільного телебачення, але передовсім необхідно вибудувати схему, за якою воно буде сформовано, - наголошує начальник управління преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

 • 31 серпня 2010 | 09:56

  Податок на нерухомість торкнеться тільки тих, чия жилплоща перевищує норму 40 кв. м на людину

  Про податок на нерухомість, який включений в проект нового Податкового кодексу, доцільно говорити тільки для власників тих квартир, площа яких перевищує норму в 40 кв. м на людину. Інше житло податком обкладатися не буде. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. 

 • 31 серпня 2010 | 08:44

  Події дня

  Сьогодні, 31 серпня, об 11:00 біля входу в Головний корпус ХНУ ім. Каразіна (пл. Свободи, 4) розпочнеться урочиста церемонія посвячення в студенти.  

 • 31 серпня 2010 | 08:40

  Кожна держава зобов'язана мати важелі впливу на ситуацію на продовольчому ринку країни. Михайло Добкін

  Кожна держава зобов'язана мати важелі впливу на ситуацію на продовольчому ринку країни.Про це заявив в ефірі на обласному радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.   «Є таке явище як сезонне зростання цін і зниження вартості тих чи інших товарів. Антимонопольний комітет, Державна інспекція з контролю за цінами, Головне управління економіки ХОДА, всі вони будуть здійснювати певні дії, які дозволять нам уникнути різких перепадів у вартості того чи іншого продукту ", - відзначив він.

 • 31 серпня 2010 | 08:35

  Вся енергія керівництва і колективу заводу імені Малишева повинна бути спрямована на те, щоб повернути минулу славу підприємству. Михайло Добкін

  Керівництво заводу імені Малишева неефективно працює, через що підприємство поступається раніше зайняті позиції на ринку збуту. У зв'язку з цим завод завантажений лише на 10 - 15% від своїх потужностей, а співробітники не отримують вчасно заробітну плату. Вивести підприємство з кризи може тільки хороший антикризовий менеджмент, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 31 серпня 2010 | 08:30

  З 1 січня директора сільських шкіл отримають 50% надбавку до зарплати

  З 1 січня планується ввести 50% надбавку до окладів директорів сільських шкіл. Про це повідомив у прямому ефірі програми обласного радіо «Зворотний зв'язок» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Зараз ми підраховуємо наші фінансові можливості: на скільки відсотків ми зробимо оплату до окладу керівників дошкільних установ. Якщо вийде, буде теж 50%, якщо ні - вона буде трохи менше», - додав він.

 • 31 серпня 2010 | 08:25

  Харківський регіон готовий до процесу оформлення субсидій. Михайло Добкін

   Більш ніж 530 тис. пенсіонерів, що проживають в Харківській області отримали листи з чітким описом того, як саме вони повинні заповнити документи для відправлення їх у відділи з нарахування субсидій. Про це повідомив в ефірі на обласному радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

 • 31 серпня 2010 | 08:23

  Можна створити безліч спільних російсько-українських проектів, якщо держава дасть певні преференції. Михайло Добкін

   Харківська область, як частина прикордонної території України, має дуже серйозний промисловий потенціал. Якщо дати новий імпульс зовнішній і внутрішній кооперації, то можливо дуже перспективне співробітництво регіонів. Ми можемо зробити безліч спільних російсько-українських проектів, якщо держава дасть певні преференції на якийсь часовий період.  Про це сказав в прямому ефірі програми обласного радіо «Зворотний зв'язок» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. 

 • 31 серпня 2010 | 08:20

  Значного підвищення тарифів на центральне опалення і гарячу воду не буде

  Як відзначив у прямому ефірі програми обласного радіо «Зворотний зв'язок» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, підприємства Харківської області, які займаються постачанням теплової енергії та гарячої води жителям регіону вже зробили всі необхідні розрахунки, передали їх до Національної комісії регулювання електроенергетики України для формування нових тарифів. «Хочу сказати, що збільшення вартості комунальних послуг в рази не буде. Йдеться про складову ціни на газ, як основи формування тарифів. За тим розрахунками, які передали Харківські теплові мережі в НКРЕ, вартість послуг, які вони надають харків'янам, не повинна бути вище 25 - 28% », - зазначив Михайло Добкін.  

 • 31 серпня 2010 | 08:17

  Якщо ми не будемо підтримувати наше машинобудування, ми ніколи не навчимося робити конкурентоспроможну техніку. Михайло Добкін

  Українські машинобудівні підприємства потребують державної підтримки, щоб розвиватися і виробляти більш якісну техніку. Зокрема, це стосується Харківського тракторного заводу, який виробляє неконкурентоспроможну на світовому ринку сільськогосподарську техніку, але при цьому має серйозні перспективи як виробник машин для дорожнього будівництва. Про це в ході програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 31 серпня 2010 | 08:14

  Ми маємо зберегти всю мережу навчальних закладів в області. Михайло Добкін

  Ми маємо зберегти ті школи, що у нас є. Зберігши всю мережу навчальних закладів, ми залишаємо собі перспективу на майбутнє. Про це сказав в прямому ефірі програми обласного радіо «Зворотний зв'язок» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  «На всі грошей ніколи не вистачить. Необхідно направляти їх, перш за все, туди, де вони можуть дати перспективу розвитку нашого суспільства. Нехай це гроші сьогодні невеликі, але вони дозволять зберегти ті школи, що нам залишили наші батьки», - зазначив Михайло Добкін.  

 • 31 серпня 2010 | 08:10

  Без сучасного аеропорту, хороших доріг, зручних п'ятизіркових готелів неможливо говорити про серйозні інвестиції. Михайло Добкін

  Харківська область стрімко підвищує свою інвестиційну привабливість. Завдяки розвитку міської інфраструктури, яка необхідна іноземним бізнесменам для комфортної роботи в чужому регіоні, на Харківщині сподіваються привернути приплив іноземних інвестицій.

Вверх