ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 01 вересня 2010 | 18:13

  Здрастуй, школо!

  Сьогодні, в День знань, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук відвідав свято Першого дзвоника у чотирьох школах Коломацького району. Теплі слова привітання і подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна отримали учні НВК смт. Коломак, НВК с. Різуненкове , ЗОШ І-ІІ ст. с.Покровка та Шелестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Малеча з радістю роздивлялася яскраві підручники, хлопці відразу ж вхопили новенького футбольного м’яча, а школярі випускних класів опановували флешки, подаровані головою Коломакської райдержадміністрації Володимиром Мірошниковим. До речі, цього року райдержадміністрація започаткувала нову традицію – всім відмінникам навчання за результатами кожної чверті буде виплачуватись грошова премія.

 • 01 вересня 2010 | 17:59

  До середини вересня поточного року в Харківську область надійдуть перші кошти на реконструкцію філармонії

  Щоб повністю закінчити роботи з реконструкції Харківської обласної філармонії, необхідно 140 мільйонів гривень. Якщо б ця сума була в наявності, то об'єкт був би зданий вже до кінця 2011 року.

 • 01 вересня 2010 | 17:57

  Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян

  Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі, в ході якого були розглянуті питання оформлення і видачі актів на право користування земельними ділянками та їх приватизації, питання газифікації, ремонту Шелестівської школи та монетизації пільг. Усі питання були взяті на контроль.Також було надано роз'яснення щодо стану цін на продукти харчування.  

 • 01 вересня 2010 | 17:39

  Найближчим часом у сел. Червоний Донець буде зданий в експлуатацію багатофункціональний спортивний комплекс

  Найближчим часом у сел. Червоний Донець (Балаклійський район) намічена здача в експлуатацію сучасного багатофункціонального спортивного комплексу, який побудований на кошти Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування». Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» повідомив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 17:36

  Будівництво філармонії входить в сферу інтересів Харківської обласної державної адміністрації. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін залишився задоволений ходом робіт по реконструкції Харківської обласної філармонії і підкреслив, що обласна адміністрація робить все можливе, щоб роботи закінчилися якомога швидше.

 • 01 вересня 2010 | 17:11

  Харківська область повинна стати першою в усіх проявах фізкультури і спорту

  Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» заявив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов. «Коли мене запросили на цю роботу, була поставлена одна задача: Харківська область повинна бути першою у всіх проявах фізичної культури та спорту - і в спорті вищих досягнень, і в масовому спорті - за всіма показниками. Я бачу, що керівники області дієво сприяють вирішенню цього завдання, і, думаю, ми її виконаємо», - зазначив Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 17:03

  Михайло Добкін ознайомився з ходом робіт з реконструкції філармонії

  Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін відвідав Харківську обласну філармонію, в якій тривають роботи з реконструкції. На даний момент адміністративний корпус вже зданий, основні роботи ведуться в органному і великому залах.

 • 01 вересня 2010 | 16:00

  Вадим Ландсман привітав учнів Левківської загальноосвітньої школи з Днем знань

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман сьогодні привітав учнів Левківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ізюмського району Харківської області з початком нового навчального року.   

 • 01 вересня 2010 | 15:56

  Центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту планується побудувати в Харкові

  Про це в інтерв'ю ІА «Status Quo» повідомив заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов. «Він буде називатися Український східний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту. Ми розраховуємо, що на першому етапі в ньому будуть відділення лижних гонок та біатлону, далі плануємо відкрити відділення гірськолижних видів спорту - це безпосередньо гірські лижі, а також сноубордінг. Ведемо предметні розмови про відкриття тут відділення фристайлу. Є «наполеонівські» плани побудувати трамплін і почати підготовку стрибунів, в тому числі і жінок», - зазначив Геннадій Хохлов.

 • 01 вересня 2010 | 15:41

  В Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з бадмінтону.

  2-5 вересня 2010 р. у м. Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з бадмінтону. Відкриття змагань відбудеться 3 вересня 2010 року о 10-00 год. Організаторами змагань є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадмістрації, федерація бадмінтону Харківської області. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Меленевський М.П.

 • 01 вересня 2010 | 13:47

  Юрій Сапронов привітав зі святом 1 вересня учнів Зміївського ліцею №1

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов взяв участь у святі Першого дзвоника у Зміївському ліцеї №1. Він привітав з початком нового навчального року всіх учнів закладу, а першокласникам, яких цього року в ліцеї 98, передав від Харківської обласної державної адміністрації ранці з набором книг.

 • 01 вересня 2010 | 13:30

  Харківські вищі навчальні заклади відкрили двері для 300 тис. студентів

  Сьогодні в харківських вузах почалися заняття для 300 тис. студентів. «Це предмет нашої гордості та турботи. Бажаю всім студентам успіхів, здоров'я, щастя і благополуччя. Упевнений, роки, проведені в стінах вузів, будуть найкращими в житті, а Харків і далі буде по праву пишатися званням студентської столиці УкраїниД», - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 01 вересня 2010 | 13:26

  Діти мають звільнятися не від уроків фізкультури, а від навантаження під час них. Ігор Шурма

  «Ми будемо зараз на сесії обласної ради виходити з такою ініціативою, щоб 2% дітей, яким взагалі медики не дозволяють робити будь-які фізичні вправи під час уроків фізкультури, звільнялися не від уроків фізкультури, а від навантаження на них. Прийшов урок – будь ласка, 45 хвилин ходіть навколо школи по свіжому повітрю. І не треба нікого звільняти. Ми будемо в Харківській області робити так, щоб наші діти почали їсти продукцію молочної кухні фабрики дитячого харчування, оглядалися і виростали здоровими, і наш відсоток здорових дітей в кращий бік відрізнявся від того, що є по Україні», - зазначив 1 вересня заступник голови ХОДА Ігор Шурма.  

 • 01 вересня 2010 | 13:19

  Михайло Добкін привітав з Днем знань курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

  Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації привітав з Днем знань курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ. «Я сам колись закінчив цей університет і дуже пишаюся цим. Мені дуже приємно, що мені довірили очолити наглядову раду Харківського національного університету внутрішніх справ. Упевнений, всі разом ми обов'язково досягнемо ще більших успіхів», - підкреслив голова ХОДА, звертаючись до присутніх на урочистому заході.

 • 01 вересня 2010 | 13:06

  В Харківській області готується ряд об’єктів для людей з особливими потребами

  «Цей рік є проривом в цьому плані, оскільки в найближчий місяць Харківський академічний театр опери і балету стане доступним для людей з особливими потребами. Ми долучили багато зусиль до цього, і це є перший театр в Україні, куди такі люди можуть прийти і подивитися спектакль. Зараз ми робимо доступними заклади охорони здоров’я і вищі учбові заклади – в ХНУ імені Каразіна вже поступає одна дівчинка. Також ми починаємо реалізувати ще один проект – це доступність церкви для людей з особливими потребами. На це все потрібен час, гроші, і цілеспрямованість влади, яка не повинна задекларувати проект, а потім за нього забути», - зазначив 1 вересня заступник голови ХОДА Ігор Шурма.  

 • 01 вересня 2010 | 12:57

  Обласне державне телебачення буде співпрацювати з Центром громадських зв'язків ХНУВС

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін дав доручення відпрацювати питання співпраці Центру громадських зв'язків Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського обласного державного телебачення. Ця співпраця дозволить забезпечити отримання мешканцями Харкова та області правдивої інформації про роботу вузу, підготовки кадрів для правоохоронних органів і про роботу міліції в цілому.

 • 01 вересня 2010 | 12:51

  У Національному університеті внутрішніх справ презентовано новий прес-центр

  Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін і в.о. міського голови, секретар Харківської міськради Геннадій Кернес відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ, де презентували сучасне обладнання - інтелектуальну дошку - яка допоможе у відпрацюванні певних навичок при навчанні курсантів. Також було презентовано новий прес-центр Центру громадських зв'язків національного університету внутрішніх справ, який має можливість виходу в ефір будь-якої телекомпанії Харкова і області.

 • 01 вересня 2010 | 12:50

  В Харківській області планується запустити програму онлайн-навчання для дітей з особливими потребами

  На Харківщині живе близько 1,5 тисячі людей, які пересуваються за допомогою інвалідних візків. Із них близько 100 – це діти, які потребують особливих умов для навчання в школі. Для того, щоб вони могли отримати повноцінну освіту, в області планується запустити проект онлайн-навчання.

 • 01 вересня 2010 | 12:04

  Діти з особливими потребами мають вчитися в школі, як рівні серед рівних. Ігор Шурма

  Щоб зробити навчання комфортним для дітей з особливими потребами, мало просто обладнати шкільне приміщення пандусом, - зазначає заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, крім цього необхідно створити гідну психологічну атмосферу в школі, за якої діти з особливими потребами могли навчатися нарівні з усіма.

 • 01 вересня 2010 | 11:49

  Сьогодні – День знань

  Сьогодні у школах Харківської області відбулося свято Першого дзвоника. Перший у житті шкільний урок відвідали приблизно 21,4 тис. першокласників. Всього ж новий навчальний рік розпочався для 233 тис. школярів Харківської області. Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін та його заступники відвідали святкові заходи у школах Харкова та області, привітали дітей та вчителів з початком нового року і побажали наснаги, успіхів та приємних вражень у новому навчальному році.

 • 01 вересня 2010 | 11:39

  Євген Савін привітав школярів з початком нового навчального року

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін взяв участь в урочистому відкритті нового навчального року та святі Першого дзвінка в харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 165 і харківському навчально-виховному комплексі № 166 "Вертикаль".  

 • 01 вересня 2010 | 11:37

  В харківській школі №124 навчатимуться діти з особливими потребами

  1 вересня розпочався новий навчальний рік у загальноосвітній школі №124 міста Харкова, яка стала першою школою у Харкові і другою в Україні, де мають змогу навчатися діти з особливими потребами. Наразі в ній навчатимуться троє таких дітей, двоє з яких пересуваються на візках.

 • 01 вересня 2010 | 11:13

  Про недобросовісних приймальників металобрухту можна повідомляти в приймальню Юрія Сапронова

  Під час ефіру програми «Ранковий Ексклюзив» заступник голови ХОДА Юрій Сапронов попросив слухачів повідомляти йому про ті пункти прийому металобрухту, які працюють недобросовісно. «Попит народжує пропозицію. Ми сьогодні вже абсолютно точно знаємо, що зараз немає попиту на прийом огорож з цвинтарів, двигунів від ліфтів, лівневок міської каналізації. Може бути, і є пункти прийому, де все це ще приймається, але тенденція однозначно позитивна. Проте я також знаю, що в селах, як і раніше, у людей крадуть каструльки і тазики, тому прошу повідомляти про такі випадки в мою приймальню за телефоном 700-22-71. На таких горе-брухтовиків ми будемо оперативно реагувати», - заявив Юрій Сапронов.

 • 01 вересня 2010 | 11:08

  Бізнес повинен бути чесним стосовно людей і держави. Юрій Сапронов

  Незважаючи на мільярдні обороти, ряд великих супермаркетів Харкова й України працюють на єдиному податку й платять у бюджет копійки. Про це розповів у ранковому ефірі обласного радіо заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов. 

 • 01 вересня 2010 | 10:59

  На овочі у магазинах буде встановлений граничний рівень рентабельності

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов не прогнозує значного підвищення цін на овочі у зв'язку з аномальною літньою жарою.  "На ринки облдержадміністрація, безумовно, має менший вплив, але на овочі, які будуть продаватися в магазинах, буде встановлений граничний рівень рентабельності і якогось значного підвищення цін не буде. Я допускаю підвищення ціни на так званий "борщовий" набір на рівні 10, максимум 12%", - заявив Юрій Сапронов в ефірі обласного радіо. 

 • 01 вересня 2010 | 10:51

  Дефіциту гречки в Харківській області не буде

  Річна потреба Харківської області в гречці - 5,5 тис. тонн, очікуваний урожай - 7,5 тис. тонн, тому ніякого дефіциту крупи бути не може. Про це в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" проінформував жителів області заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов

 • 01 вересня 2010 | 10:51

  Михайло Добкін привітав зі святом Першого дзвоника учнів школи ХГУ «Народна українська академія»

  Сьогодні в спеціалізованій економіко-правової школи з поглибленим вивченням іноземної мови ХГУ «Народна українська академія» відбувся 20-те, ювілейне свято Першого дзвоника. В урочистому заході взяв участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Звертаючись до присутніх, Михайло Добкін зазначив, що шкільні роки є найщасливішими в житті, а також побажав вчителям, щоб у ювілейний рік Народна українська академія добилася ще більших успіхів, дітям - щоб новий навчальний рік був яскравим і багатим на приємні події, а батькам - щоб протягом усього навчального року очі їх дітей світилися радістю.

 • 01 вересня 2010 | 10:45

  Пріоритет для влади - боротьба з корупцією. Юрій Сапронов

  Як повідомив в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, для залучення інвестицій в Україну в першу чергу необхідно побороти корупцію.  "Найголовніше , що потрібно зараз зробити в Україні й те, що проголошує Президент України - боротьба з корупцією. Адже інвестор дивиться на країну як на потенційного партнера, куди він вкладе свої гроші, тому головне для нього - це відсутність корупції. З корупцією в нас у країні, на жаль, як і раніше проблема, але лінія Президента в цьому питанні тверда й ми на місцях її, безумовно, теж реалізуємо. Зараз у провадженні перебуває досить багато кримінальних справ по чиновниках різного роду", - підкреслив Юрій Сапронов.

 • 01 вересня 2010 | 10:35

  Головне завдання міжнародного інвестиційного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" - формування позитивного іміджу Харківщини

  Головне завдання традиційного міжнародного інвестиційного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", який буде проводитися в Харкові 16-17 вересня, - формування позитивного іміджу Харківщини. Про це розповів в ефірі обласного радіо заступник голови ХОГА Юрій Сапронов.

 • 31 серпня 2010 | 19:36

  Бути аграрієм – це престижно!

  Сьогодні в Харківському національному аграрному університеті ім. В. Докучаєва вже в 194(!) раз відбулося урочисте посвячення в студенти. До лав найстарішого та найзнанішого в Європі сільськогосподарського ВУЗу прийшли 604 молоді людини, які через 4,5 роки зможуть з гордістю причисляти себе до однієї великой сім’ї аграріїв. На велике студентське свято завітали і випускники різних років – заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, начальник Головного управління АПР області Ігор Зубрич, начальник Головного управління Держкомзему в Харківській області Михайло Клепач, директор інституту рослинництва ім. Юр’єва Віктор Кириченко, голова Харківської райдержадміністрації Віталій Збукар, заступник голови Харківської районної державної адміністрації з питань АПК Микола Рябков, Герой України Анатолій Криворучко, а віце-прем’єр-міністр України з аграрних питань Віктор Слаута надіслав вітальну телеграму.

Вверх