ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 17 вересня 2010 | 20:33

  Харківська область демонструє стабільність та впевненість. Сергій Чернов

  «Організаторами правильно обрано назву однієї зі складових сьогоднішнього форуму – виставки «Енергія зростання». У Харківської області є енергія, а значить, буде і зростання. Крім того, харківська область демонструє відкритість, прозорість, розуміння, стабільність та впевненість. Це найважливіші фактори, і ділові люди повинні на це зреагувати», - зазначив голова Харківської облради Сергій Чернов на брифінгу за підсумками проведення II Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

 • 17 вересня 2010 | 20:08

  У будівництві окружної дороги задіяно 17 напрямів народного господарства. Михайло Добкін

  Всі, від кого залежало виконання першої частини будівництва окружної дороги, успішно впоралися зі своєю роботою, - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками огляду робіт на окружній дорозі. Також він підкреслив, що в роботах задіяні понад півтора десятка галузей народного господарства.

 • 17 вересня 2010 | 20:08

  Сьогоднішній економічний форум вже приносить перші результати. Михайло Добкін

  «Коли я працював Харківським міським головою, ми завжди використовували можливість виїхати в міста-побратими або інші міста і держави, і організовували там презентацію міста Харкова. Ми намагалися максимально використати всі майданчики, на яких можна було б презентувати Харків. У результаті, ряд цікавих проектів знайшли інвесторів. Сьогоднішній форум - це перший подібний досвід на рівні області. Місто Харків має більш вигідне становище порівняно з областю. Але, тим не менше, вже сьогодні ми можемо говорити про перші результати, оскільки група компаній виявила бажання реалізувати в нашій області проект вартістю 185 млн.євро», - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін на брифінгу за підсумками проведення II Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

 • 17 вересня 2010 | 20:04

  Відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу інноваційних проектів «Харківські ініціативи» та Міжнародної виставки «Енергія зростання»

  Сьогодні в рамках роботи Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу інноваційних проектів «Харківські ініціативи» та призерів Міжнародної виставки «Енергія зростання».  

 • 17 вересня 2010 | 19:55

  Іноземний інвестор готовий вкласти в промисловість Харківської області 185 млн. євро

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов повідомив, що за результатами Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» було укладено низку договорів про наміри.  За його словами, пул компаній з Німеччини та Швейцарії висловив намір розгорнути в одному з районів області велике промислове виробництво. Мова йде про інвестиції в розмірі 185 млн. євро. «Більше нічого сказати не можу. Підписано угоду, що я не можу озвучити обсяг виробництва, рівень споживання газу та електроенергії, де й яку ділянку буде виділено. Це бізнес», - заявив Юрій Сапронов.

 • 17 вересня 2010 | 19:41

  З фінансуванням будівництва окружної дороги проблем немає. Михайло Добкін

  Будівництво окружної дороги навколо Харкова повністю фінансується з державного бюджету. Проблем з надходженням коштів немає, - повідомив голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками огляду робіт на окружній дорозі.

 • 17 вересня 2010 | 19:29

  Джерелом Харківських ініціатив є розуміння необхідності постійного самовдосконалення. Юрій Сапронов

  Як зазначив сьогодні під час пленарного засідання «Харківські ініціативи - системний підхід до підвищення конкурентоспроможності регіону» заступник голови Харківської облдержадміністрації, відповідальний секретар Харківського регіонального Комітету з економічних реформ Юрій Сапронов, в основі Харківських ініціатив лежить не тільки жага знань, але й прагнення до самореалізації. Джерелом цих ініціатив є розуміння необхідності постійного самовдосконалення в умовах глобальної конкуренції та висока відповідальність за майбутнє нашого регіону.  

 • 17 вересня 2010 | 19:27

  У Харківській області буде закуплено нову снігоприбиральну техніку для обслуговування окружної дороги

  «Ми плануємо взяти кредит для покупки снігоприбиральної техніки і техніки, яка буде обслуговувати окружну дорогу. Цю техніку ми передамо на баланс «Облавтодору», щоб ми могли завжди бути у всеозброєнні, якщо будуть серйозні сніжні замети, щоб була можливість чистити дорогу, посипати, робити її безпечною у будь-який час року»,- повідомив голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками огляду робіт на окружній дорозі. Також він відзначив, що закупівля піску і солі для посипання доріг здійснена в Харківській області більш ніж на 80%. У масштабах міста Харкова ці роботи виконані на 100%.  

 • 17 вересня 2010 | 19:26

  На Харківщині вже посіяно близько 50% озимих

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, станом на сьогодні в області посіяно близько 50% озимих. Всього в області заплановано засіяти 505 тис.га. «Оптимальні терміни посіву – з 10 по 25 вересня. Посівні роботи йдуть згідно з графіком, і повинні бути завершені вчасно», - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • 17 вересня 2010 | 19:20

  100 українських та іноземних підприємств взяли участь у виставці інноваційних проектів «Енергія зростання»

  У Міжнародній виставці інноваційних проектів та експортоорієнтованої продукції «Енергія зростання» взяло участь 100 підприємств з них 70 українських та 30 іноземних. Про це повідомив на брифінгу голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  Губернатор зазначив, що на виставці був представлений дуже широкий спектр товарів: від народних промислів до продукції високотехнологічного виробництва і висловив надію, що за підсумками буде укладено цілу низку договорів.

 • 17 вересня 2010 | 19:12

  Харківська область - справжня скарбниця надр. Юрій Сапронов

   «Харківська область - справжня скарбниця надр! Вона багата природним газом, нафтою, вугіллям, сировиною для виробництва будматеріалів, титаном і багатьма іншими цінними матеріалами; численні озера і ріки, що є невичерпним джерелом кришталево чистої води; унікально родючі чорноземи, здатні забезпечити якісної екологічно чистої сільськогосподарської продукцією не лише українців, а й зарубіжних споживачів, значні рекреаційні ресурси.  Є в Харківській області та ще одна перевага, яка є нашою відмітною рисою: те, що необхідно для будь-якого бізнесу, те, що є початком усього нового; те, що дає енергію росту - наші Харківські ініціативи!», - Наголосив сьогодні на пленарному засіданні« Харківські ініціативи для підвищення конкурентоспроможності »заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

 • 17 вересня 2010 | 19:10

  У благоустрої окружної дороги будуть задіяні підприємства та військові частини

  «Я сьогодні провів робочу нараду з питання благоустрою території навколо кільцевої дороги. Ми повертаємо незаслужено забуті старі добрі методи, коли різні ділянки територій населених пунктів закріплювалися за різними організаціями, військовими частинами та підприємствами, де є достатній людський ресурс. Дана дорога буде упорядкована, приведені в порядок узбіччя, наведено порядок з розміщенням об'єктів торгівлі. Також будуть організовані зупинкові павільйони, рекламні носії будуть приведені до одного зовнішнього вигляду. Для нас ця робота не нова, ми за таким принципом відновлювали вулиці Сумську, Пушкінську, Римарській. Я думаю, що основний масив робіт з благоустрою буде завершено до 25 жовтня», - сказав голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками огляду робіт на окружній дорозі.  

 • 17 вересня 2010 | 18:59

  Підписано договір про співпрацю у сфері роботи з молоддю між Харківською і Курською областями

  16 вересня відбулась робоча зустріч керівництва Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації в особі начальника Головного управління Дмитра Перепелиці та Комітету у справах молоді та туризму Курської області Російської Федерації, в особі голови комітету Алли Чертової. На зустрічі були присутні депутати обласної ради Наталія Левченко та Дмитро Бондаренко.   

 • 17 вересня 2010 | 18:59

  Сільськогосподарськими підприємствами області заготовлено 64% усіх видів кормів

  За даними районів, станом на 16 вересня сільськогосподарськими підприємствами області заготовлено 52,7 тис. тонн сіна (70% потреби), 59,0 тис. тонн сінажу (60%), заложено до силосних ям 534,6 тис. тонн зеленої маси кукурудзи, із якої буде отримано 454,4 тис. тонн готового силосу (95%), заскиртовано соломи 65,8 тис. тонн (74%), засипано власного зернофуражу - 77,9 тис. тонн. На зимівлю заготовлено усіх видів кормів - 227,3 тис. тонн кормових одиниць, що складає 64% потреби. Про це під час обласної селекторної наради повідомила заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ХОДА Олена Кулик.

 • 17 вересня 2010 | 18:52

  Харківська область входить до трійки лідерів по залученню іноземних інвестицій. Юрій Сапронов

  Сьогодні під час пленарного засідання «Харківські ініціативи - системний підхід до підвищення конкурентоспроможності регіону» заступник голови Харківської облдержадміністрації, відповідальний секретар Харківського регіонального Комітету з економічних реформ Юрій Сапронов зазначив, що сьогодні Харківська область входить до трійки лідерів по залученню іноземних інвестицій. 

 • 17 вересня 2010 | 18:50

  Не всі райдержадміністрації розробили заходи з ліквідації непридатних пестицидів

  Ще не всі районні державні адміністрації розробили заходи з ліквідації непридатних пестицидів за результатами селекторної наради 10 вересня. Поки що не надали інформацію до Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Близнюківська, Богодухівська, Дворічанська, Коломацька райдержадміністрації. Про це повідомив під час селекторної наради начальник Державного управління Роман Квартенко.

 • 17 вересня 2010 | 18:45

  Стан поводження з пестицидами в Харківській області потребує оперативного контролю та поліпшення

  Проаналізувавши доповіді керівників та представників профільних управлінь та структур РДА на селекторній нараді 10 вересня, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області констатує факт, що стан поводження з пестицидами потребує оперативного контролю та поліпшення. Про це повідомив під час селекторної наради начальник Державного управління Роман Квартенко.

 • 17 вересня 2010 | 18:37

  В області до зими підготовлено 94% приміщень для утримання поголів'я великої рогатої худоби

  За оперативною інформацією, для утримання поголів'я великої рогатої худоби взимку підготовлено 604 приміщення, або 94% від наявної кількості. Найменший процент готовності в Золочівському (78%), Близнюківському та Краснокутському районах (по 80%), Лозівському району (86%) та Красноградському району (88%). Про це під час обласної селекторної наради повідомила заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ХОДА Олена Кулик.

 • 17 вересня 2010 | 18:36

  Виробництво валової продукції тваринництва в області цього року збільшилося на 3,2%

  За січень-серпень 2010 року усіма категоріями господарств області вироблено валової продукції тваринництва на 3,2% більше відповідного періоду минулого року. Найкращі показники мають Куп'янський, Чугуївський та Дергачівський райони, значно менше вироблено валової продукції тваринництва в Первомайському, Богодухівському та Золочівському районах. Про це під час обласної селекторної наради повідомила заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ХОДА Олена Кулик.

 • 17 вересня 2010 | 18:33

  Повністю забезпечили потребу в асигнуваннях на оплату праці та енергоносії бюджетних установ тільки 4 райони області

  За інформацією Головного фінансового управління ХОДА, яка подана на обласну селекторну нараду, місцеві органи влади при затвердженні відповідних бюджетів повинні були виконати вимоги статті 43 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці та спожиті енергоносії бюджетних установ. При затвердженні місцевих бюджетів області вимоги статті 43 виконали лише Дергачівський та Харківський райони. Незабезпеченість по заробітній платі та енергоносіях бюджетних установ області складала 221,7 млн.грн., з них по заробітній платі 158,2 млн.грн. та енергоносіях 63,5 млн.грн.

 • 17 вересня 2010 | 18:33

  Укладання першого шару асфальту на окружній дорозі практично завершено. Михайло Добкін

  На кільцевій дорозі навколо Харкова тривають будівельні роботи. На даний момент практично завершено укладання першого шару асфальту по всій поверхні дороги. Закінчити роботи планується до 25 жовтня.

 • 17 вересня 2010 | 17:01

  В селищі Кочеток відбулися урочистості з нагоди Дня працівників лісу

  Сьогодні у приміщенні Чугуєво-Бабчанський лісний коледж (смт. Кочеток) відбулися урочистості з нагоди Дня працівників лісу. В урочистих заходах взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Віктор Слаута, заступник Голови Державного комітету лісового господарства України Микола Ведмідь, заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук.

 • 17 вересня 2010 | 16:42

  Василь Хома провів особистий прийом громадян

  Сьогодні заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів особистий прийом громадян. Звернення стосувались, передусім, питань діяльності органів міліції та прокуратури Харківської області та зарахування до кадрового резерву державної служби. Вирішення поставлених питань Василь Хома взяв під особистий контроль. 

 • 17 вересня 2010 | 16:21

  В Ізюмі розпочала роботу пересувна книжкова виставка – ярмарок

  Сьогодні на центральній площі міста Ізюма розпочала роботу пересувна книжкова виставка – ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована обласною державною адміністрацією. «Це вже п’ята виставка – ярмарок у районах та містах області. Підсумки вже проведених виставок і попит на книгу тут, в Ізюмі, підтверджують доцільність запланованих нашим управлінням на наступні роки заходів щодо суттєвого поліпшення забезпечення населення області якісною книгою», - зробив висновок заступник начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Василь Жигалко.

 • 17 вересня 2010 | 16:20

  Україна увійде в нове інноваційне майбутнє. Володимир Семиноженко

  Як зазначив сьогодні на пленарному засіданні Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» голова Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, завдання Комітету з полягає в тому, щоб організувати правильну інноваційну стратегію в нашій країні.  

 • 17 вересня 2010 | 15:53

  Михайло Добкін презентував «Книгу інвестора» Харківської області

  Сьогодні на пленарному засіданні Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» голова ХОДА Михайло Добкін презентував «Книгу інвестора». У виданні представлена детальна інформація про стратегічні інвестиційні проекти регіону, які можуть бути цікаві бізнесменам. Для зручності потенційного інвестора книга продубльована російською та англійською мовами. 

 • 17 вересня 2010 | 15:05

  У Харківському історичному музеї відкрилася виставка «Слобожанські мотиви»

  Сьогодні в приміщенні Харківського історичного музею за участі заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Савіна та начальника управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова відбулося відкриття етнографічної виставки «Слобожанські мотиви».  

 • 17 вересня 2010 | 14:58

  Сьогоднішній форум підтверджує зацікавленість багатьох держав у співпраці з Харківською областю. Павол Гамжик

  «Я дуже радий брати участь у сьогоднішньому Міжнародному економічному форумі. Всім відомо, що Харків є найбільшим містом Східної України з великим науковим, інформаційним, транспортним та промисловим потенціалом. Сьогоднішній форум показує, що багато країн зацікавлені у співпраці з підприємствами Харківського регіону. Проведення такого заходу є необхідним для того, щоб зблизити зацікавлені сторони, краще дізнатися можливості один одного для того, щоб будувати спільні плани на майбутнє», - заявив сьогодні під час II Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Павол Гамжик.

 • 17 вересня 2010 | 14:48

  Наша мета - перенаправити інвестиційні потоки в промисловість і сільське господарство. Михайло Добкін

  Харківська область традиційно була і залишається привабливим для інвестора регіоном. Створення умов, комфортних для роботи інвестора в нашій області і стане тим каталізатором, який прискорить процес активізації роботи в цій сфері, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 17 вересня 2010 | 14:35

  Послідовне втілення довгострокової стратегії дозволить перейти від кількісного до якісного підходу у залученні іноземних інвестицій. Михайло Добкін

  Стратегія сталого розвитку Харківської області передбачає залучення в регіон нових іноземних інвестицій. Для цього планується підвищити інвестиційну привабливість Харківщини за рахунок спрощення роботи іноземних бізнесменів на території області.

Вверх