Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 07 липня 2010 | 12:02

  Михайло Добкін запропонував членам Спілки Героїв України ввійти в регіональний комітет з економічних реформ і гуманітарну раду

  У ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» голова області запропонував учасникам Спілки ділитися своїм управлінським і державним досвідом у рамках офіційних регіональних організацій.

 • 07 липня 2010 | 11:56

  Молоде покоління має брати приклад з кращих представників нашої країни. Михайло Добкін

  Як відзначив в ході зустрічі з членами "Спілки Героїв України" голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, сьогоднішня зустріч давно планувалася і вона повинна послужити добрим початком для тісної співпраці людей, які своїм життєвим прикладом, трудовими подвигами гідні наслідування та поваги в нашій країні. 

 • 07 липня 2010 | 11:37

  Харківщина відсвяткувала Івана Купала

  2 липня на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди у с. Сковородинівка відбувся регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”. У заході взяли участь аматорські фольклорні колективи, дослідницько-виконавські гурти, дитячі та молодіжні фольклористичні колективи Харківської області та м. Харкова (понад 500 учасників).

 • 07 липня 2010 | 11:32

  У Харкові відбулася презентація Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України»

  Громадське об'єднання Героїв України створено в Харківській області вперше і не має аналогів у країні. 7 липня з членами Спілки Героїв України зустрівся голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.   У ході зустрічі голова області висловив побажання, щоб надалі кожен із присутніх Героїв брав активну участь у житті суспільства і ділився досвідом з молодим поколінням.

 • 07 липня 2010 | 10:37

  Триває збір заявок на участь у конкурсі інвестиційних проектів «Харківські ініціативи»

  Як зазначив під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин, конкурс інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» проводиться в рамках великого і вже традиційного Харківського економічного форуму.  

 • 07 липня 2010 | 10:20

  У зведеному рейтингу міст і районів області повністю виключена суб'єктивна оцінка показників

  «У зведеному рейтингу міст обласного підпорядкування та районів Харківської області враховуються всі галузі економічної діяльності - промисловість, соціальні послуги, фінансова сфера, сільське господарство та ін, - сказав під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Головного управління економіки Сергій Авершин. - Рейтинг збудований таким чином, що повністю виключена суб'єктивна оцінка показників. Всі показники беруться з офіційної статистичної інформації або інформації галузевих управлінь. Всі дані ранжуються і ми отримуємо місця, які посідають райони, з огляду на динамічні показники розвитку економіки, внеску у загальний продукт, вироблений областю».

 • 07 липня 2010 | 10:02

  Робота Харківської ТЕЦ-5 тимчасово припинена в зв’язку з профілактичним ремонтом

  Як повідомив генеральний директор ВАТ «Харківміськгаз» Олександр Дудолад, в зв’язку з підготовкою до опалювального сезону газопостачання Харківської ТЕЦ-5 тимчасово припинено з метою проведення профілактичних ремонтних робіт.

 • 07 липня 2010 | 09:33

  Економічний атлас Харківської області має стати реальним інструментом із залучення інвестицій в регіон

  Створення економічного атласу Харківської області продиктовано гострою необхідністю з точки зору інвесторів черпати звідки-то докладну інформацію про наш регіон, наочно проілюструвану, чітко структуровану і т.ін. Робота з наповнення цього сайту ведеться співробітниками Головного управління економіки ХОДА, оновлення йде щоденно у режимі он-лайн. «Мета наша - щоб цей сайт був максимально зручний для потенційних інвесторів, щоб заочне спілкування з нашою областю через інтернет в кінцевому підсумку переростало в міцні інвестиційні і взаємовигідні відносини», - зазначив під час ефіру програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник Головного управління економіки Сергій Авершин.

 • 07 липня 2010 | 08:54

  Ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Сергій Авершин

  Вперше за багато років Уряд визнав необхідність здійснення економічних реформ в нашій країні, що саме по собі вже стало позитивним моментом. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» заявив начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин. «Створений для цих цілей Комітет економічних реформ - це національний проект, в якому будь-яка законодавча ініціатива йде з регіонів, значить, ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Протягом 2010 року мають з'явитися реальні програми економічних реформ - і регіональна, і державна », - підкреслив Сергій Володимирович.

 • 07 липня 2010 | 07:58

  Події дня

  Сьогодні, 7 липня, о 12:30 в будівлі райдержадміністрації Харківського району (м. Харків, Комсомольське шосе, б.52) відбудеться представлення начальника управління ветеринарної медицини  Харківської області Володимира Олейника. Представлятиме Володимира Олександровича заступник Голови Державного комітету ветеринарної медицини України - заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Микола Пацюк.  

 • 06 липня 2010 | 15:53

  За систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району Вікторію Токар.

 • 06 липня 2010 | 14:57

  Красноград стане одним з міжрайонних центрів із надання медико-соціальної допомоги. Ігор Шурма

  Сьогодні під час робочої поїздки до Красноградського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів зустріч-нараду з керівниками районних підрозділів охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, відділення Пенсійного фонду, під час якої довів до відома керівників позицію та завдання ХОДА в цих питаннях.

 • 06 липня 2010 | 14:33

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Красноградському районі

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у м.Красноград. Питання, з якими мешканці Красноградского району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися виплати допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, матеріальної допомоги на проведення операції, цін на медикаменти та ін. За всіма питаннями надані відповідні консультації.

 • 06 липня 2010 | 09:51

  Урочистості з нагоди Дня Харкова в цьому році планується провести 24 серпня

  «За попередньою домовленістю з керівництвом міста ухвалено рішення провести цього року святкування Дня Харкова 24 серпня, об'єднавши нього з Днем Незалежності, тому що День міста цього року випадає на понеділок, і це не самий зручний день для проведення урочистостей. Крім того, урочистості з нагоди Дня Незалежності відбудуться не тільки в обласному центрі, але і в містах обласного значення та районах Харківської області», - повідомив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 06 липня 2010 | 09:35

  Ми маємо все необхідне, щоб робити якісний вітчизняний продукт. Михайло Добкін

  «Ми маємо політичну волю, талановитих людей і всі можливості для того, щоб робити якісний вітчизняний продукт. Тому дуже неприємно чути слова подиву людей, що приїжджають до нашого міста, які говорять, що чули і читали багато поганого про нас, але приїхавши сюди, переконуються, що Харків - стильне та сучасне місто. На жаль, ми живемо в епоху постійного виборчого процесу, коли недалекоглядні політики кладуть на вівтар перемоги авторитет регіону і долі людей, що живуть у ньому, і, врешті-решт, зменшують повагу до нашої країни. Хотілося б, щоб ми, нарешті, перестали жити в епоху виборів. Думаю, пройдуть вибори до місцевих рад, і з листопада вся бурхлива негативна політична активність зійде нанівець», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 06 липня 2010 | 08:37

  Події дня

  Сьогодні, 6 липня, о 12:00 в приміщенні Українського державного науково-дослідного вуглехімічного інституту (вул. Весніна, 7) розпочнуться урочистості з нагоди 80-річного ювілею інституту.

 • 05 липня 2010 | 19:56

  Спроби розікрасти гроші, призначені на будівництво якого-небудь об'єкта в селі, підривають авторитет влади і віру людей у справедливість. Михайло Добкін

  До будівництва кожного об'єкта в селі потрібно підходити особливо уважно, тому що на сільську місцевість виділяється мало грошей, а їх розкрадання призводить до особливо згубних наслідків, - вважає голова Харківської області Михайло Добкін. «До кожного об'єкту, що будується в селі, потрібно підходити з особливою увагою, тому що туди і так гроші виділяються недостатні. А якщо їх намагаються «розмазати по землі», і вирішити не тільки питання будівництва амбулаторії, а й собі побудувати що-небудь на дачі, то тоді звичайно ж, немає результату. Як наслідок - люди незадоволені, і цим підривається їх віра у справедливість, авторитет влади, підривається повага до самої держави», - сказав він під час програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо.  

 • 05 липня 2010 | 19:55

  Конкурс проектів Бібліотеки імені Євгена Кушнарьова став найбільшим в Україні

  «Конкурс проектів Бібліотеки імені Євгена Кушнарьова став найбільшим архітектурним конкурсом в Україні. У ньому взяли участь представники 25 міст з 3 держав, які представили 92 роботи. Думаю, навіть ті, хто не став переможцем, отримали справжнє естетичне задоволення від участі. Хочу висловити подяку фонду Бориса Колеснікова, який фінансував цей захід і приніс до Харкова можливість проведення цього конкурсу», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:54

  Підстав для зростання ціни на хлібобулочні вироби немає

  Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Зворотний зв'язок» заявив голова ХОДА Михайло Добкін: «Незважаючи на те, що в цьому році в Харківській області неврожай і ми зберемо значно менше зерна, ніж збирали в минулі роки, в цілому по Україні ніяких проблем не буде, і ми в сусідніх областях поповнимо свої запаси зерна, якого бракуватиме для виробництва необхідної кількості хлібопекарського борошна .Я хочу, щоб мої слова почули всі мешканці Харківської області, - я не вірю в серйозне зростання ціни на зерно і на борошно. Для цього немає передумов.

 • 05 липня 2010 | 19:47

  Великий Слобожанський ярмарок цього року відбудеться в Красноградському районі

  У цьому році Слобожанський ярмарок відбудеться 19 вересня в День визволення Красноградського району від німецько - фашистських загарбників та в День Харківської області, що буде святкуватися в цьому році вперше.   

 • 05 липня 2010 | 19:44

  Харківщина привітала з Днем флоту України підшефні командні пункти і корабель «Костянтин Ольшанський»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ефірі програми «Зворотній зв'язок» на обласному радіо повідомив, що до Дня флоту України нашим підшефним об'єктам Військово-морського флоту - центральний командний пункт Чорноморського флоту,запасного командного пункту та великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський» - було передано допомоги більш ніж на 100 тис.грн. «Це гроші не бюджетні. Ми зверталися до організацій та районів, щоб зібрати все необхідне для командних пунктів та десантного корабля», - зазначив Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:35

  Практично вирішене питання про виділення з держбюджету 370 млн.грн. на капітальний ремонт Окружної дороги

  Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, вже практично вирішене питання про виділення 370 млн.грн. з державного бюджету на капітальний ремонт Окружної дороги, який буде включати розширення проїжджої частини до 3 смуг в місцях підйому, обладнання системи освітлення та інші заходи.

 • 05 липня 2010 | 19:30

  Кількість учасників конкурсу інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» збільшується з кожним днем. Михайло Добкін

  Триває прийом проектів на інноваційний конкурс «Харківські ініціативи». Впровадження кращих ідей, представлених на конкурсі, не тільки саме по собі дасть поштовх розвитку економіки області, але і дозволить отримати більш істотну допомогу від держави, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:21

  З 2011 року планується виділяти кошти на придбання сучасної техніки для «Харківоблавтодору»

  «З 2011 року ми почнемо виділяти гроші на придбання сучасної техніки для Служби автомобільних доріг у Харківській області («Харківоблавтодор»)»,- повідомив сьогодні в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:03

  Конезавод в Лозовій отримає більш дешеву воду за новою схемою

  На даний момент конезавод № 124 у Лозовій користується дуже дорогою водою. Найближчим часом схема водопостачання підприємства буде модернізована в цілях економії, - повідомив під час програми на обласному радіо голова Харківської області Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 18:56

  Ремонт у Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї буде профінансовано з позабюджетних фондів. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час ефіру програми "Зворотний зв'язок" на Харківському обласному радіо заявив, що Краснопавлівському багатопрофільному ліцею, який він відвідав під час робочої поїздки в Лозівський район, буде профінансований з позабюджетних фондів ремонт класів, які постраждали через протікання покрівлі.   

 • 05 липня 2010 | 18:50

  На земельних ділянках при конезаводі в Лозовій будуть вирощувати зернові

  На балансі конезаводу № 124 у Лозовій знаходиться майже 4 тисячі гектарів родючої землі, яка на даний момент здається в оренду. Найближчим часом земельні схеми на підприємстві будуть упорядковані таким чином, щоб земля приносила додатковий прибуток підприємству, - повідомив під час програми на обласному радіо голова Харківської області Михайло Добкін. «Там потрібен такий керівник, який зможе максимально ефективно використовувати землю. Потрібно зберегти всі ті землі, які служать для вирощування корму для тварин, а на вільних сіяти ще зернові та інші культури, які дозволять підприємству отримувати додаткові гроші», - підкреслив він.

 • 05 липня 2010 | 18:46

  Ми приберемо з ринку м'яса і м'ясопродуктів області всю несертифіковану продукцію. Михайло Добкін

  «Найближчим часом розпочне роботу комісія з перевірки ринку м'яса і м'ясних продуктів в Харківській області. Ми перевіримо все, починаючи від виробництва м'ясних продуктів і закінчуючи торгівлею на ринках, і будемо намагатися виявити і прибрати з ринку всю продукцію низької якості, несертифіковану продукцію, яка була завезена в нашу країну за «сірими схемами», - заявив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 18:20

  Ми повинні сьогодні створити систему, при якій чітко і зрозуміло будуть відпрацьовуватися всі інвестиційні проекти. Василь Цушко

  Сьогодні відбулася селекторна нарада Міністра економіки України Василя Цушка з питань підготовки та реалізації інвестиційних проектів за підтримки держави. Від Харківської облдержадміністрації у нараді взяли участь заступник голови ХОДА Юрій Сапронов та начальник Головного управління економіки Сергій Авершин.

 • 05 липня 2010 | 17:47

  Ми повинні підтримати вітчизняного сільгоспвиробника. Віталій Алексейчук

  «Нам необхідно підтримати наших сільгоспвиробників. Сьогодні їм дуже важко і вони розраховують на допомогу держави. Україна повинна захищати свого сільгоспвиробника і створювати державні гарантії та підтримку. Необхідна державна політика підтримки вітчизняного виробника», - підкреслив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук.