ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 18 червня 2010 | 10:54

  На сьогоднішній день Дергачівський район готовий до опалювального сезону на 35%

  Під час робочої поїздки до Дергачівського району голова ХОДА Михайло Добкін провів виїзне засідання обласного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років. Як зазначалося на нараді, на сьогоднішній день готовність об’єктів району до опалювального сезону становить 35%.  

 • 18 червня 2010 | 09:56

  У Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з водного поло серед дівчат

  21-25 червня 2010 р. в басейні НТУ «ХПІ» відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з водного поло серед дівчат. Початок змагань 21-25 червня о 10.00, урочисте відкриття - 22 червня в 11.15. У змаганнях візьмуть участь 90 осіб (6 команд) з 5 регіонів України: Донецької, Харківської (2 команди), Миколаївської, Дніпропетровської областей та міста Києва.  Організатори змагань: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту та управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. 

 • 18 червня 2010 | 09:15

  Події дня

  Сьогодні, 18 червня о 12.00 в Малому залі Будинку рад розпочнеться прес-конференція з нагоди відкриття обласного навчального центру в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці, створеного в рамках програми «Бібліомост». Учасники прес-конференції: радник голови ХОДА з питань культури Дмитро Кузнєцов, директор Харківської наукової державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка Валентина Ракитянська, директор Харківської універсальної наукової бібліотеки Наталія Шостко. О 12.30 в Малому залі Будинку рад розпочнеться прес-конференція начальника Харківської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Андрія Шаповалова. Тема прес-конференції: «Про роботу Харківського регіонального філіалу ДП «Центр державного земельного кадастру». О 14.00 у Палаці студентів Харківської національної юридичної академії ім.Я.Мудрого пройдуть урочистості з нагоди Дня медичного працівника. О 15.00 у Малому залі Будинку рад розпочнеться обласна селекторна нарада. Порядок денний: «Про хід виконання постанови КМУ від 11.05.2006 р. № 623 «Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності». О 17.00 в Харківській обласній художній галереї (Держпром, 4 під'їзд, 1 пов.) відбудеться відкриття виставки живопису Бакуменко Ніколіни та її учнів «Серенада ельфів».

 • 17 червня 2010 | 15:00

  У санаторії «Березівські мінеральні води» проходить підсумковий гала-концерт обласного Фестивалю для дітей з вадами здоров’я «Повір у себе!»

  Фестиваль проводився з 11 червня управлінням у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації спільно з комунальною установою «Харківський обласний центр молоді» у рамках спеціалізованої дитячої оздоровчої зміни. До відпочинку в санаторій були направлені 120 дітей з вадами здоров’я з чотирьох обласних інтернатних установ та від кожного району області. Оздоровча зміна, що почалася 8 червня, триватиме до 28 червня 2010 року.

 • 17 червня 2010 | 13:54

  Підведено підсумки ХVІІ Спартакіади серед студентів за 2009-2010 навчальний рік

  Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації підвело підсумки ХVІІ Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації за 2009-2010 навчальний рік. У фінальних змаганнях Спартакіади з 37 видів спорту взяли участь 7404 студента з 26 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області, незалежно від відомчої підпорядкованості. 

 • 17 червня 2010 | 12:58

  Буде створено єдиний спеціалізований клінічний пологовий будинок для пацієнток Харківської області. Михайло Добкін

  «На базі 5-го спеціалізованого міського клінічного пологового будинку буде створений єдиний пологовий будинок, для вагітних з патологіями.Він буде переведений в обласне підпорядкування, але надання реанімаційної допомоги буде можливо також мешканцям міста », - підкреслив у ході пленарного засідання LVIІІ сесії Харківської обласної ради голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін. 

 • 17 червня 2010 | 12:57

  19 червня Харківський театр для дітей та юнацтва закриє 50-й ювілейний сезон виставою Корнія Чуковського «Муха-цокотуха»

  19 червня 2010 року об 11.00 Харківський обласний театр для дітей та юнацтва закриє свій 50-й ювілейний театральний сезон виставою Корнія Чуковського “Муха-цокотуха”.  

 • 17 червня 2010 | 11:59

  Прийнята Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік

  В основу Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік увійшли положення Програми президента України Віктора Януковича «Україна для людей», а також напрацьовані пропозиції Харківського регіонального комітету з економічних реформ.

 • 17 червня 2010 | 11:57

  Ухвалено комплексну програму «Здоров’я Слобожанщини»

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії Харківської обласної ради V скликання була ухвалена комплексна програма «Здоров’я Слобожанщини», яку представив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма. Програма «Здоров’я Слобожанщини» передбачає виділення коштів через КЗОЗ Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.   

 • 17 червня 2010 | 11:33

  На Харківщині проведено навчання для співробітників правоохоронних органів та суддів з питань фінансового моніторингу

  З 26 травня по 03 червня Регіональним відділом Держфінмоніторингу у Харківській області разом з Регіональним відділом ДНЗПО «Навчально-методичний центр ДКФМУ» у Харківській області проведено навчання у групі підвищення кваліфікації працівників правоохоронних органів з курсу «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму».  

 • 17 червня 2010 | 10:40

  Вікторії Маренич вручено почесний знак та посвідчення "Заслужений журналіст України"

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії обласної ради V скликання голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вручив начальнику управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, авторові і ведучій ток-шоу "Без кольору" товариства "Телерадіокомпанія "Регіон" Вікторії Маренич почесний знак та посвідчення до звання "Заслужений журналіст України".  

 • 17 червня 2010 | 10:34

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України та нагороджена золотою медаллю та дипломом "За найкраще висвітлення регіонального розвитку та виставкову експозицію серед областей України", - повідомив сьогодні в ході відкриття пленарного засідання LVIII сесії Харківської облради голова обласної ради Сергій Чернов. Телеграма  за підписом міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка з повідомленням про нагороду і вітаннями найдішла сьгодні на ім'я голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

 • 17 червня 2010 | 08:55

  Події дня

  Сьогодні, 17 червня, о 10:00 у великому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 4 пов.) розпочнеться пленарне засідання LVIII сесії Харківської обласної ради V скликання.  

 • 16 червня 2010 | 18:02

  Принцип уніфікації і монетизації соціальних пільг - це той шлях, яким нам треба йти. Ірина Акімова

  Як повідомила в ході робочого візиту до Харкова перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, програма, яка розробляється Міністерством праці та соціальної політики України спрямована на уніфікацію та монетизацію пільг.  

 • 16 червня 2010 | 17:49

  Наведення порядку на місцях - щоденна копітка робота

  Не менш важлива складова всієї системи реформування, ніж написання законів, але більш відчутна для населення - це щоденна робота на місцях щодо реструктуризації різних систем в рамках чинної законодавчої бази. Про це сьогодні після закінчення роботи відкритого засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ заявила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова:  

 • 16 червня 2010 | 17:36

  Нинішні реформи дозволять прибрати все те, що протягом останніх років серйозно гальмувало розвиток економіки нашої держави. Михайло Добкін

  Головною проблемою реформ попередніх років була їх безсистемність, - упевнений голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. Нинішні економічні реформи є системними і тому повинні мати результат.

 • 16 червня 2010 | 17:02

  Харківщина представила в Києві здобутки 60-ти сільгосппідприємств

  В Києві триває робота XXIІ Міжнародної агропромислової виставки “АГРО -2010”, яка по праву визнана найбільшим і найпрестижнішим загальнодержавним заходом в агропромисловому комплексі України. В експозиції Харківської області представлена продукція та досягнення 60 підприємств та закладів сільськогосподарського спрямування нашого регіону. Павільйон Харківської області оформлений у вигляді одного із символів Харкова – Дзеркального струміню – у натуральну величину.  

 • 16 червня 2010 | 16:42

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів. Віктор Слаута

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів за рахунок імпорту і власного виробництва, - повідомив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута.  За його словами, проблема комплексна: окрім розвитку аграрного сектору необхідно забезпечити купівельну спроможність громадян. «Треба щоб відновилась економіка, заводи, зарплати, пенсії, щоб люди мали змогу, мали фінансовий ресурс для споживання продукції», - підкреслив Віктор Слаута.

 • 16 червня 2010 | 15:41

  Необхідно терміново розробити програму розвитку тваринництва в регіоні. Віталій Алексейчук

  Як зазначив на виставці «Агро 2010» Президент України Віктор Янукович, за фізіологічними нормами кожен житель країни має споживати 380 літрів молока на рік. Це 17 млн. тонн в масштабах країни. Сьогодні в Україні налічується лише 2 млн. 800 тис. корів, які виробляють 12 млн. тонн молока. Крім того, кожного року поголів'я корів в Україні скорочується на 0,5 млн. голів, тому виробництво молока в Україні протягом 5 років скоротиться з 12 до 6 млн т.  

 • 16 червня 2010 | 15:25

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви. Для цього необхідно у короткий термін зробити їх ревізію, підготувати та подати належний пакет документів, - заявив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута. Він зазначив, що за законом компенсацію можуть отимати навіть ті господарства, що не застрахували посіви.

 • 16 червня 2010 | 15:01

  Реформи у сфері освіти потребують прозорого та публічного процеса обговорення

  У цьому переконана перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. У новій Програмі економічних реформ над вирішенням проблем освіти працювали не тільки експерти, а й державні чиновники, представники академічної науки, консультанти і практики.

 • 16 червня 2010 | 14:56

  Одне із засідань Комітету з економічних реформ в Києві буде присвячено обміну досвідом між регіонами

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що надає великого значення міжрегіональному обміну позитивним досвідом з вирішення економічних завдань.

 • 16 червня 2010 | 14:53

  Займайте активну позицію - стукайте в усі двері. Ірина Акімова

  Бути всіх учасників процесу розробки програми економічних реформ більш ініціативними закликала під час відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова: "Щоб зрушити величезну махіну реформ з місця, не достатньо просто обговорити це усередині і послати свої пропозиції в письмовому вигляді в якийсь один орган. Треба стукати в усі двері".  

 • 16 червня 2010 | 14:31

  Протягом місяця на основі Програми економічних реформ будуть складені конкретні плани-графіки

  У Києві ведеться активна робота з конкретизації Програми економічних реформ, яку 2 червня представив президент України Віктор Янукович. Протягом місяця на основі цього документа будуть розроблені плани-графіки, які покажуть, яких витрат часу і матеріальних ресурсів потребує та чи інша реформа, і коли можна очікувати результату.

 • 16 червня 2010 | 14:04

  Президент України буде щомісяця перевіряти хід економічних реформ у кожній області

  Починаючи з осені Віктор Янукович щомісяця на засіданнях комітету з економічних реформ буде перевіряти виконання Програми реформ в усіх областях. Про це в ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. «Кожен місяць, починаючи з осені, Президент буде розглядати на засіданні Комітету з економічних реформ, як проходять реформи у тих чи інших областях, як іде підготовчий процес або випуск кінцевого продукту - нормативних актів, законодавчих документів. Такий же підхід буде використаний і для представників регіональних економічних комітетів», - повідомила вона.  

 • 16 червня 2010 | 13:46

  У кожному регіоні України має бути розроблена регіональна Програма економічних реформ

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що очікує від кожного регіону докладної програми економічного розвитку на п'ять років.

 • 16 червня 2010 | 13:42

  У Програмі економічних реформ Президента України наказаний важливий крок щодо врегулювання тарифної політики в секторі ЖКГ

  З цією метою передбачено створення на центральному рівні незалежного регулятора послуг ЖКГ. Проект такого закону вже підготовлений, зараз він проходить стадію консультацій та обговорень, у тому числі із представниками міжнародних організацій. Про це розповіла перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова під час робочої поїздки до Харкова.

 • 16 червня 2010 | 12:19

  Боротьба з корупцією має стати національною ідеєю. Юрій Сапронов

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ заступник голови ХОДА Юрій Сапронов запропонував запустити новий загальнонаціональний проект по боротьбі з корупцією. «Боротьба з корупцією має стати національною ідеєю. Я пропоную просити Президента України дати доручення кожному відомству скасувати на свій вибір для початку 50% ліцензій і дозволів. А потім довести доцільність кожного дозволу та нормативно-правового акту з решти 50%. Так вже робили в світі, це не придумано мною. Потрібен національний проект під назвою «Оптимізація дозвільної та ліцензійної системи», - заявив Юрій Сапронов. Очолити нову структуру, на думку заступника голови Харківської обласної адміністрації, повинна Ірина Акімова, перший заступник голови Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ.  

 • 16 червня 2010 | 11:54

  Ірина Акімова подякувала Харківському регіональному комітету з економічних реформ за продуктивну роботу

  У ході відкритого засідання регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова висловила подяку харків'янам і полтавчанам за плідну роботу і окреслила коло першочергових завдань.

 • 16 червня 2010 | 11:34

  Реформування матеріально-технічної бази харківської міліції буде продовжуватися. Михайло Добкін

  Про це сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні під час урочистого вручення ключів від 45 службових автомобілів співробітникам служб та підрозділів харківської міліції.  «Однією із запорук успіху для будь-яких реформ є зміцнення матеріально-технічної бази. Я думаю, що це перший крок до заміни всього старого на нове й сучасне, для того, щоб міліція могла не тільки розкривати злочини, але ще й займатися їх профілактикою. Співпраця місцевої влади, органів місцевого самоврядування, центральних органів влади і силових структур буде продовжуватись. У нас є чітке розуміння що і як ми будемо робити, щоб харківська обласна і міська міліції були укомплектовані найкраще», - зазначив він.   

Вверх