З початку року харківські будівельники ввели в експлуатацію житла на 90% більше, ніж за аналогічний період минулого року
![З початку року харківські будівельники ввели в експлуатацію житла на 90% більше, ніж за аналогічний період минулого року З початку року харківські будівельники ввели в експлуатацію житла на 90% більше, ніж за аналогічний період минулого року](/content/documents/705/70455/thumb-newsSpisok-190x120-1c38.jpg)
Про це під час прес-конференції на тему «Соціально-економічний розвиток Харківської області» повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. «Станом на 15 травня поточного року на Харківщині введено в експлуатацію житла в обсязі 82 тис. м. кв., в той час, як за аналогічний період минулого року було введено в експлуатацію 45 тис. м. кв. житла. Таким чином, даний показник виріс практично на 90%», - сказав Ігор Райнін.
Він зазначив, що такі значущі результати були досягнуті завдяки злагодженій роботі Харківської облдержадміністрації та Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю, а також професіоналізму будівельників, які зосередили свою роботу на «пускових об'єктах», тобто тих, які можуть бути швидко введені в експлуатацію.