Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Оголошуються конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах області

Оголошуються конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах області

До уваги власників автотранспорту! 12 березня 2015 року Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації проведе конкурси з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Харківської області. Засідання конкурсного комітету відбудеться об 11 годині за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, кімната №507. 

Документи для участі у конкурсах приймаються до 24 лютого 2015 року включно за адресою: 61124, м. Харків, проспект Гагаріна, 129, кім. 212, 219, Філія «Харківавтотранссервіс» УДП Укрінтеравтосервіс. Режим роботи: з 8 до 17 години (у п’ятницю до 15 години 45 хвилин) щодня, крім суботи, неділі та святкових днів.

Документи для участі в конкурсах подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою „№1” повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою „№2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Докладніша інформація про умови конкурсу у додатку