Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харківському училищі фізкультури №1 відкрили новий гуртожиток

У Харківському училищі фізкультури №1 відкрили новий гуртожиток

На завершення реконструкції будівлі спортсмени та тренери чекали цілих 8 років.

Окрім відкриття гуртожитку до Дня фізичної культури та спорту училище отримало ще один дуже необхідний дарунок – комфортний автобус, що возитиме учнів на змагання та тренування. Ключі від нової будівлі та транспорту спортсменам передала голова ХОДА Юлія Світлична. 13 вересня вона завітала на святковий захід, що відбувся на території училища. Вона привітала спортсменів та побажала, звісно ж, - тільки перемог.

«Знаю, як багато роблять ваші тренери для того, щоб ви досягали успіхів. Віримо у вас, покладаємо надії та сподіваємося, що кожна наша зустріч буде завершуватися тільки під блиск «золота», тільки на перших сходинках п’єдесталів, тільки під звуки гімну України», - сказала Юлія Світлична.

Вона відзначила, що реконструкція гуртожитку, на який спортсмени чекали 8 років, дозволить створити комфортні умови для проживання та навчання.

«Це дозволить розвантажити той гуртожиток, у якому жили по 5 - 6 дітей в одній кімнаті, та створить нормальні умови для того, щоб спортсмени жили, навчалися й тренувалися», - сказала Юлія Світлична та запевнила, що керівництво області й надалі надаватиме підтримку не тільки училищу фізкультури №1, але й узагалі спортивній сфері регіону.

«Я дуже вдячний Юлії Олександрівні та її команді за все, що вони зробили для нашого закладу за останні 3 роки, - сказав директор Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1 Юрій Назаренко. - У спорті важливі не тільки навантаження, але й процес реабілітації та відпочинку. Важливо створити умови для освітнього процесу. І цей гуртожиток для нас – довгоочікуваний. Велика вам подяка. А наше завдання - прославляти Харківщину, здобувати перемоги в усіх відношеннях, долати труднощі, у всьому бути першими і кращими».

Під час урочистого заходу Юлія Світлична вручила кращим педагогічним працівникам училища відзнаки ХОДА.

Нагадаємо, у квітні цього року на території Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1  відкрили нові спортивні майданчики: футбольне поле, тенісний корт та воркаут.

Довідково. Зараз у Харківському державному вищому училищі фізичної культури № 1 навчається 391 вихованець. Тут діють відділення плавання, легкої атлетики, футболу, велосипедного спорту, академічного веслування, стрільби з лука, волейболу, водного поло, дзюдо, вільної боротьби, тхеквондо, синхронного плавання. За підсумками 2018 року училище посіло ІІ загальне місце зі спорту вищих досягнень серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з 79 633 заліковими балами. У 2018 році учні-спортсмени понад 600 разів брали участь у змаганнях чемпіонатів та Кубку України в різних вікових категоріях з 12 олімпійських видів спорту.

Більше фото