ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У масштабній екологічній акції взяли участь понад 550 тисяч мешканців області

08 червня 2016 | 15:46

На Харківщині підбили підсумки щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Про це повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук. За його даними, акція тривала з 21 березня по 30 травня на території всіх населених пунктів області.

«Цього року до акції долучилися ще більше громадських організацій та молоді, ніж торік. Усього в заходах взяло участь понад 550 тисяч осіб, у тому числі - 118 тисяч представників учнівської та студентської молоді», - зазначив Андрій Тимчук.

Як підкреслили в Державній екологічній інспекції у Харківській області, за час роботи в рамках акції інспектори з охорони навколишнього природного середовища здійснили 38 виїздів для обстеження територій населених пунктів регіону, було ліквідовано 5 несанкціонованих звалищ сміття.

«Обсяг зібраних побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах склав 3 тис. куб. м. Держекоінспекція притягнула до відповідальності 58 осіб за порушення екологічних вимог під час поводження з відходами, серед яких - 25 голів органів місцевого самоврядування та їх заступників. Загальна сума штрафів склала 32725 грн», - доповіли екологи.

Теги: екологія акція тимчук за чисте довкілля підсумки

Версія для друку Поділиться:


Вверх