Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новий навчальний комплекс у Пісочині дасть змогу 300 дітям отримувати освіту поряд з домом

Новий навчальний комплекс у Пісочині дасть змогу 300 дітям отримувати освіту поряд з домом

Тетяна Єгорова-Луценко відвідала два освітні заклади в Харківському районі, де завершуються будівельні роботи та реконструкція.

У рамках робочої поїздки до району перша заступниця голови ХОДА відвідала селище Пісочин та місто Південне.

У Пісочині завершили будівництво початкової школи та дитячого садка в мікрорайоні «Надія». Цей освітній комплекс побудували «з нуля» за неповні три роки. Зараз тут створено 95 місць у дитячому садочку та 240 місць - для учнів школи. У новому навчальному комплексі працюватимуть 26 педагогів.

«Реалізація проєкту надасть можливість дітям, які живуть на території мікрорайону «Надія», отримувати дошкільну та початкову освіту біля своїх домівок. Понад 30 років тут не було ані школи, ані дитячого садочка, тому близько 200 дітей шкільного віку та 100 дошкільного змушені були відвідувати навчальні заклади Харкова. Відкриття освітнього комплексу – найважливіша подія в історії мікрорайону «Надія», подія, на яку жителі чекали десятиліттями», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Станом на серпень 2020 року до закладу освіти вже зарахували 52-х учнів 1-х класів, 26 учнів 2 класу та 10 учнів 3 класу. До закладу дошкільної освіти – 120 вихованців.

Станом на 14 серпня роботи виконані на 100%, у процесі – документи, які необхідні для введення в експлуатацію. Початкова школа та дитячий садок у мікрорайоні «Надія» готові прийняти своїх учнів та вихованців 1 вересня 2020 року.

Також Тетяна Єгорова-Луценко перевірила хід завершення робіт з реконструкції Південноміського дошкільного навчального закладу (ясла-садок). У тому числі кухню, де вже налаштовують та випробовують змонтоване обладнання, а також дитячі групи в старому та новому корпусах.

За словами керівництва дитячого садочка, зараз актуальним залишається питання забезпечення закладу м'яким інвентарем, іншими технічним приладдям та технікою. Завершується упорядкування території.

Реконструкція Південноміського дитячого садка розпочалася у жовтні 2018 року. Тоді заклали додатковий триповерховий корпус для розміщення нових груп та дали старт реконструкції наявного двоповерхового корпусу.

Коли всі роботи завершаться, в закладі вдвічі збільшиться кількість груп (з 6 до 12) та місць (з 75 до 205). Це дозволить не лише охопити дошкільною освітою 225 дітей, але й працевлаштувати 63 жителів міста.