Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відео

НАЗК роз'яснює як запобігти корупції та досягти позитивних змін у побудові кращого життя

Мрієте, щоб наша країна ставала кращою, щоб бюджетні кошти розподілялись за потребами, щоб міста були зручними для усіх, щоб наші проблеми вирішили і рішення влади були прозорими? Як ми можемо на це впливати та досягати змін використовуючи інструменти контролю - дивіться в анімованому ролику НАЗК, спрямованому на підвищення обізнаності українців про інструменти громадського контролю. Тут зрозуміло роз’яснюється механізм, який дає змогу кожному громадянину долучитися до моніторингу, контролю та участі у прийнятті владою рішень на загальнонаціональному та місцевому рівнях. Також у відео відображається QR-код, що веде до навчальних матеріалів на ресурсах НАЗК, де можна отримати додаткові знання з теми.

Брифінг: «Підбиття підсумків виступу Збірної України та спортсменів Харківщини на літніх Олімпійських іграх 2024 року»

Спікер: Костянтин Ананченко - начальник Управління у справах молоді та спорту ХОВА

Бійцям спецпідрозділу CODE 9.2 передали 10 ударних БПЛА

Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Що знайде шахрай в твоєму телефоні? Захисти гаджет

Ворог дізнається про вас усе, якщо ви необачні в користуванні телефоном. Чи є у вас антивірус? А чи налаштували ви двоетапну перевірку смартфона? До уваги чек-лист: що ви маєте зробити зі своїм телефоном, щоб не спокушати ним шпигунів. Детальніше у відео, яке створене проєктом Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій спільно з Центром національного спротиву.

Збережи життя українського військового — допоможи росіянам здатися в полон!

Кожен полонений окупант - це мінус куля в українського захисника. Поради від проєкту Dovidka.info Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Щоб іще більше росіян склали зброю, працює український державний проєкт «Хочу жить», створений за підтримки Міністерства оборони та Головного управдіння розвідки. Він покликаний допомогти окупантам добровільно здатися в полон. Якщо у вас є знайомі росіяни, розкажіть їм про цю ініціативу. Добровільна здача в полон зменшує військовий потенціал армії РФ і погіршує бойовий дух загарбників. ? Допоможіть Силам Оборони — поширте інформацію про проєкт!

Брифінг: "Оперативна ситуація у Харківській області за період 5 - 11 серпня"

Спікер      Артем Астахов - начальник ГУ ДСНС у Харківській області

Брифінг: «Щодо організації та проведення евакуаційних заходів на Харківщині»

Спікери: - Іван Сокол - директор Департаменту цивільного захисту ХОВА - Євген Коляда - голова БФ «Координаційний гуманітарний центр» - Коновалов Артемій - підполковник поліції, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області

Як користуватися месенджерами безпечно

Поради від проєкту Dovidka.info Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Як подбати про безпеку даних у месенджерах? увімкніть двоетапну перевірку в месенджері; не переходьте за сумнівними посиланнями; не користуйтеся невідомими чатботами. Перевірити справжність чатбота можете тут — https://dovidka.info/botcheker/; перевіряйте, які пристрої під’єднуються до вашого облікового запису. Якщо виявили невідомий гаджет — видаліть його та змініть пароль закрийте доступ до персональної інформації Пам’ятайте: чим менше персональних даних у месенджері, тим менше шансів у зловмисників заволодіти ними. Будьте уважними та перевірте налаштування безпеки в месенджерах, якими користуєтеся.

ВАШІ ФОТО РОЗКАЖУТЬ, ДЕ ВИ! Це легко дізнається ворог

Фото та відео зберігають координати місця, де були зроблені. За ними ворог може визначити потрібні приміщення або місцевість. Захистіть конфіденційність — вимикайте геолокацію на фото. Як це зробити, дивіться в короткій відеоінструкції від проєкту Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій та Центру національного спротиву. Подбайте про свою безпеку — змініть налаштування телефона вже зараз.

Як користуватися смартфоном безпечно

Як користуватися смартфоном безпечно? Поради від проєкту Dovidka.info Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ваш телефон може стати зброєю в руках зловмисника або ворога. Щоб захистити себе та свої гаджети, потрібно знати базові правила кібербезпеки. Тож як уберегтися від загроз та користуватися смартфоном безпечно? • встановіть блокування телефону; • не під'єднуйтеся до Wi-Fi, які вимагають особисті дані; • не користуйтеся банкінгом у відкритій мережі; • вимикайте геолокацію або вмикайте режим польоту біля стратегічних обʼєктів; • якщо телефон може потрапити до рук ворога — видаліть вразливу особисту інформацію. Проте не видаляйте повністю все зі смартфона, це може здатися підозрілим. Подбайте про особисту безпеку. Дотримуйтеся порад та надсилайте допис рідним.

Примусова праця: як розпізнати й уникнути

Багатьом українцям через війну довелося змінити місце проживання, переїхавши на більш безпечну територію. А згодом – шукати нову роботу. Держпраці роз’яснює, як вимушеним переселенцям не потрапити на гачок до недобросовісного роботодавця та уникнути примусової праці. Докладніше про правила безпечного працевлаштування за посиланням: www.527.org.ua

Архів документів