Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Розвиток підприємництва

Харківщину з робочим візитом відвідав заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів

Спільну нараду провели за участі заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації Євгена Іванова та підприємницького кола Харківщини.

Підприємцям Харківщини розкажуть про актуальні питання оподаткування фізичних осіб

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з цієї теми відбудеться 9 липня з 14:30 до 16:00 за номером телефону: (+38050)-786-48-88.

Оголошено IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Цей конкурс покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між представниками громадянського суспільства (громадськими організаціями), бізнесом та владою, як на рівні громад, так і на державному рівні.

Підприємців Харківщини запрошують на навчання в онлайн-форматі

ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національний проєкт Дія.Бізнес спільно з VECTOR GROUP та за підтримки проєкту Міжнародного Торговельного Центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни» проводять набір на національну практичну освітню програму «Компас: рестарт та розвиток бізнесу».

Мінекономіки запрошує підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Для сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари, Уряд запровадив нову державну політику «Зроблено в Україні».

Харківським підприємцям пропонують пройти опитування щодо перспектив розвитку бізнесу

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE проводять опитування для визначення перспективних напрямків розвитку бізнесу Харківської області.

Мінекономіки запропоновано українським виробникам маркувати свою продукцію логотипом «Зроблено в Україні»

«Зроблено в Україні» – комплексна політика, мета якої є підтримка українських виробників та посилення економіки держави.

Харківська ОВА посилює співпрацю з АТ «Ощадбанк» щодо механізмів підтримки бізнесу в регіонах

У загальноукраїнській онлайн-конференції взяли участь представники банку та керівники ОВА.

Підприємці громад Харківщини отримають фінансову допомогу - безкоштовне обладнання для бізнесу

Підприємці Чугуївської та Чкаловської громад отримають безкоштовно обладнання для розвитку свого бізнесу.

Проводиться онлайн-опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

У минулому році Урядом було затверджено План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Стартував відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA)

Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Харківським підприємцям пропонують пройти опитування щодо перспектив розвитку бізнесу

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (далі – DOBRE) проводять опитування для визначення перспективних напрямків розвитку бізнесу Харківської області.

Стартує набір на навчальну програму для підприємців

Громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» оголошує новий набір учасників навчального курсу «Перебудова бізнесу під час війни», який проходить в межах ініціативи SME Resilience Hub в Харкові.

Підприємців Харківщини запрошують долучитися до онлайн-вебінару

Вебінар на тему «Як зробити так, щоб клієнти поверталися» відбудеться 13 травня об 11:00.

Підприємці та працівники бізнес-сфери можуть долучитись до безоплатного курсу про E-commerce

Академія EU4Digital розпочинає безоплатний освітній курс «Електронна комерція на маркетплейсах ЄС».

Стартував грант для ветеранів, жінок, ВПО та осіб з інвалідністю, які є власниками мікробізнесу

Міжнародна гуманітарна організація Help — Hilfe zur Selbsthilfe інформує про грантову програму для власників мікробізнесу з категорії ветеранів, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та жінок, які постраждали від військових дій і наразі проживають у Харківській, Одеській, Миколаївській областях та місті Київ.

Завершується друга хвиля набору на послугу щодо менторської підтримки з формування індивідуального експортного плану

Національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» інформують про другу хвилю набору на безоплатну послугу «Менторська підтримка з формування індивідуального експортного плану», яку зможуть отримати ще 10 бізнесів із меблевої, харчової, косметичної та легкої промисловості.

Підприємиць Харківщини запрошують до участі у новому сезоні акселератора «Відважна»

Національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» інформують про продовження реєстрації на новий сезон акселератора «Відважна».

Триває прийом заявок до Каталогу інноваторів енергоефективності України

Онлайн-інструмент «Інноватори енергоефективності України» створений, щоб допомогти підприємцям заявити про себе, знайти партнерів, інвесторів, замовників та нових клієнтів.

«СТВОРЮЙ!»: Мінекономіки, WNISEF і KSE Foundation презентували грантову програму на 1 мільйон доларів для жінок-підприємиць

Міністерством економіки України оголошено про старт нової грантової програми для підтримки жінок-підприємиць у сфері виробництва «СТВОРЮЙ!».

Підтримуємо бізнес Харківщини: підприємці зможуть отримати вдвічі більший грант від держави на розвиток

Бізнесмени можуть отримати на старт або розвиток власної справи від 50 тис. гривень до 500 тис. гривень.

Підприємцям Харківщини розповіли про кредити та гранти

На базі Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва проведено круглий стіл: «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!».

Представники переробних підприємств Харківщини можуть отримати гранти на розвиток виробництва

Як подавати заявки на державні гранти для переробних підприємств «Новий рівень» (до 8 млн. грн.) для малого та середнього бізнесу Харківської області розкажуть під час онлайн-тренінгу, який відбудеться 11 квітня о 10:00.

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Безкоштовний вебінарний проєкт допоможе його учасникам дізнатись з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

Підприємцям, які працюють поблизу фронту, пропонують скористатися грантовою програмою

Forbes BrandVoice та PIN-UP вперше запускають грантову програму, головною метою якою є підтримка мікро- та малих підприємств, що працюють в прифронтових зонах.

Архів документів