ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Поточна діяльність

04 червня 2015 | 10:50

Проведення робіт з метою збирання документів, фото –, відео та інших матеріалів щодо участі  харків’ян  у Революції гідності

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» Державним архівом Харківської області розпочата робота щодо збирання документальних, фото-, відео- та інших матеріалів, які висвітлюють зазначені події. Звертаємося до юридичних та фізичних осіб з проханням передати на постійне державне зберігання  документальні, фото-, відео- та інші матеріали  щодо участі  харків’ян  у Революції гідності.

За консультаціями звертатися до відділу формування Національного архівного фонду  та діловодства за телефоном (057) 731-26-43.

61003, м. Харків, просп. Московський, 7  (ст. метро “Майдан Конституції”)

E-mail: archive_kh@arch.gov.ua

Роботи з науково-технічного упорядкування документів

Інформуємо, що на підставі Положення про Державний архів Харківської області, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації 27 грудня 2016 року № 637, відділ формування НАФ та діловодства проводить роботи з науково-технічного упорядкування документів установ, підприємств та організацій (складання описів справ та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду). Вищезазначені роботи проводяться відповідно до Цін на роботи (послуги), що виконуються Державним архівом Харківської області на договірних засадах, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції у Харківській області 27 липня 2009 року за № 32/1062. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 731-26-43.

Версія для друку Поділиться:


Вверх