Новини
Вперше в Україну приїжджає Аксель Колстад - норвезький піаніст і композитор, який кожен свій виступ перетворює в яскраве шоу.
На урядовому порталі пояснюють, як правильно заповнити документи.
15 травня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти та культури.
16 травня у Харківському національному університеті міського господарства відбудеться низка просвітницьких заходів у рамках реалізації обласного проекту «Енергія світла».
Захід пройде 30 травня з 10:00 до 16:00 на базі Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122б, конференц-зала).
Підсумки заходу, який пройшов 15 травня, підбили під час зустрічі заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева та спеціального представника генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчінсон.
З 11 по 14 травня відбулася серія національних турнірів з велоспорту - маунтінбайк, на яких збірна Харківської області завоювала 24 медалі.
За цим показником Харківщина є лідером у країні. На другому місці – місто Київ, на третьому – Вінницька область.
У ході брифінгу 15 травня заступник голови ХОДА навів дані щодо забезпеченості регіону вакцинами.
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
15 травня в ХОДА відбулась нарада, присвячена питанням пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду в регіоні та проведенню оздоровчої кампанії.
На думку фахівців, він дозволить просувати інтереси держави в світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму.
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні прочитала лекцію студентам Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
16 травня гості зможуть відвідати 16 науково-популярних заходів від учених університету.
Відкриття експозиції – 15 травня о 17:00.
Петро Порошенко разом з дружиною взяв участь у церемонії закриття Національних змагань «Ігри нескорених 2018 року».
Харків’янин виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах.
Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти розповів заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
Про це йдеться в Указі Глави держави № 121.
Для тих, хто не стоять на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти.
Під час засідання підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також розглянули хід вирішення питань, порушених на попередніх засіданнях.
11 травня керівник ХОДА провела нараду з головою Рахункової палати України Валерієм Пацканом, який відвідав Харківщину з робочим візитом.
Питання організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання обговорили 11 травня під час селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.
З 2 по 8 травня переможці всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України та інших інтелектуальних змагань відпочивали за кордоном.
Дво- та трикімнатні квартири повністю готові до заселення мешканців: у них зроблено ремонт, є меблі та побутова техніка.
11 травня заступник голови ХОДА розповів про результати всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018-му навчальному році.
Під час брифінгу в ХОДА дорожники повідомили про хід ремонтних робіт на шляхах області.
До експозиції увійшли елементи традиційного костюма з колекцій Ірини Шегди, Ірини Голубєвої та Ірини Маркевич.
Новий орган координуватиме зусилля всіх громадських рад регіону, які працюють при органах державної влади та місцевого самоуправління.
Захід пройде 12 травня о 10:00 у Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» (вул. Маршала Бажанова, 17).
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 679
- 680
- 681
- 682
- 683
- ...
- 1787
- Наступна сторінка