Новини
Дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах Харкова та області.
11 квітня до заступника голови ХОДА зверталися здебільшого з питаннями, що стосувалися ремонту доріг.
Скрипаль з Австрії - Михайло Захаров, який зіграв одну з головних ролей у популярній виставі «365» театру «Прекрасні квіти», знову виступить з МАСО «Слобожанський».
12 квітня у Харкові відбудеться круглий стіл з обговорення проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.
Квіти до пам'ятного знаку жертвам нацистських переслідувань поклали 11 квітня.
Про підготовку до літньої оздоровчої кампанії в ході брифінгу 11 квітня розповів заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
Захід відбувся 11 квітня.
У ході прийому 10 квітня співробітники установи порушували різні питання соціального характеру, а також питання, що стосуються роботи театру.
З акторами й адміністрацією театру керівник області обговорила актуальні питання його розвитку.
Про підсумки опалювального сезону - 2018/2019 і підготовку області до наступної зими розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко в ході брифінгу 10 квітня.
Захід «Ювілейні терапевтичні читання. Клінічна та профілактична медицина: досвід та нові напрямки розвитку» відбудеться 11-12 квітня.
10 квітня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА з проханнями допомогти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту.
У регіоні проведуть чергову перевірку засобів оповіщення населення. Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 9 серпня. Відзначення переможців відбудеться в жовтні.
12 квітня о 17:00 захід проведе мистецтвознавець Вікентій Пухарєв.
Про це повідомили в Службі автомобільних доріг.
У НП «Синергія» на площі в 1,5 тисячі квадратних метрів розміщуються 20 аудиторій, обладнаних сучасною технікою, а також лабораторії віртуальної реальності, робототехніки, власний кінотеатр і хаб винахідників.
Показ документального фільму військового кореспондента Віктора Грома «Крим. Оточені зрадою» відбудеться в кінотеатрі «Боммер» 12 квітня о 17:00.
Про розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
Зустріч очільника ХОДА з головою Представництва ЄС в Україні та керівником Українського представництва Європейського інвестиційного банку Жаном-Еріком де Загоном відбулась 9 квітня.
З 5 по 7 квітня в Александруполісі відбувся другий етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України, до складу якої увійшли виключно харків’янки, завоювала п’ять золотих нагород.
Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, керівник ХОДА Юлія Світлична та голова Українського представництва Європейського інвестиційного банку Жан-Ерік де Загон взяли участь у відкритті форуму Kharkiv SME day.
Відповідний указ Глави держави опубліковано на офіційному сайті Президента.
У рамках проекту «Музей – гість» експонуватимуть японські гравюри XVII – XIX ст. з фондів Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київ).
Про співпрацю Харківської області з Європейським Союзом керівник області, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі та голова Українського представництва Європейського інвестиційного банку Жан-Ерік де Загон розповіли на спільному брифінгу перед початком форуму Kharkiv SME day.
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
12 квітня харківських науковців, викладачів, студентів, представників громадськості детально ознайомлять з Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта.
Припинити подавати тепло в житлові будинки, навчальні, медичні, дитячі та інші заклади соціально-культурного призначення дозволено з 9 квітня.
Відповідний Указ Петро Порошенко підписав 6 квітня.
5 квітня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфери ЖКГ.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 603
- 604
- 605
- 606
- 607
- ...
- 1787
- Наступна сторінка