Новини
17 січня в ХОДА відбулась нарада з питань підготовки до укладення договорів з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року.
16 січня голова ХОДА зібрав очільників міст Харківщини, щоб отримати від них інформацію про проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги з боку обласної державної адміністрації.
Захід відбувся в рамках розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років.
Президент Володимир Зеленський відвідав посольство Канади в Україні та вшанував пам'ять канадських громадян, які загинули внаслідок збиття літака рейсу PS752 «Міжнародних авіаліній України» в Ірані.
У скайп-нараді, що була присвячена цьому питанню, взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку ХОДА.
Відповідне доручення новому очільникові Держлісагентства дав Прем’єр-міністр України.
З 9 по 12 січня в харківській ШВСМ відбулися всеукраїнські змагання зі стрільби з лука, на яких харківські спортсмени здобули 30 медалей, в тому числі 10 золотих.
Голова ХОДА доручив профільним фахівцям працювати в «турборежимі» та створити дієвий документ у найкоротші строки.
Споруда на окружній дорозі в будь-який момент може спричинити проблеми як для автомобільного, так і залізничного сполучення області.
9 січня в Швейцарії розпочалися III зимові юнацькі Олімпійські ігри, за медалі яких змагаються п’ять харків’ян.
У регіоні проведуть планову перевірку засобів оповіщення населення. Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.
Голова ХОДА Олексій Кучер запропонував жителям регіону звірити остаточні цифри в платіжках з інформацією, яку надало облдержадміністрації керівництво міст області.
Розвиток харківських підприємств ДК «Укроборонпром» голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з делегацією концерну на чолі з генеральним директором Айварасом Абромавичусом.
Протягом доби на шляхах регіону використали 82 кубометри піщано-сольової суміші та 79 тонн солі.
У суботу та неділю гості фестивалю матимуть змогу послухати веселі колядки, побачити дивовижні вистави, спостерігати відмінності у персонажах і сюжетах вертепних драм.
Володимир Зеленський висловив сподівання на продовження розслідування авіакатастрофи без штучних затримок і перепон.
Під час селекторної наради Кабміну 10 січня керівник Харківської ОДА порушив кадрові питання обласного управління лісового та мисливського господарства.
Станом на 9:00 10 січня проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківщини.
Володимир Зеленський зазначив, що версія про влучання ракети в літак не виключається, але станом на сьогодні не є підтвердженою.
IV Всеукраїнський фестиваль вертепів збере понад 50 колективів з усіх регіонів країни.
Юнацькі змагання стартують 9 січня в швейцарській Лозанні.
Голова ХОДА оглянув спортивні об’єкти, які після майже двох років паперової тяганини вдалося повернути у власність області.
Новий сервіс допоможе безробітним розвивати навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.
Приміщення на стадіоні в Харкові та тренувальна база у селищі Високому, які були конфісковані у Сергія Курченка, зареєстрували у Державному реєстрі нерухомого майна.
За ініціативи голови ХОДА в одному приміщенні зібралися всі сторони ситуації навколо торгівельного центру: його власники, представники Харківської міськради, підприємці та громадські активісти.
Захід стартує 10 січня і триватиме до 2 лютого.
Метою програми є поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС.
3 січня о 16:00 у Харківському міському перинатальному центрі (Салтівське шосе, 264) сервіс представить заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.
Уже з квітня стартують пілотні проєкти між регіонами країни.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 561
- 562
- 563
- 564
- 565
- ...
- 1786
- Наступна сторінка