Новини
Загалом лікарні області 24 жовтня отримали 24 апарати штучної вентиляції легень. 10 з них передали обласним інфекційкам, ще 5 – чорнобильській лікарні та 9 – медзакладам «Укрзалізниці». Усе обладнання придбано коштом обласного бюджету.
367 із тих, хто захворів, - харків’яни.
Часи роботи лінії: понеділок – п'ятниця з 9:00 до 18:00 (крім вихідних і святкових днів).
Онлайн-захід відбувся 23 жовтня за участю голови ХОДА Олексія Кучера.
Опалювальний сезон в місті обласного підпорядкування вже стартував, але на деяких котельнях ще завершують реконструкцію.
З 26 жовтня, окрім міст Харків, Люботин, Богодухівського, Лозівського та Первомайського районів, максимально жорсткі карантинні обмеження діятимуть також у Золочівському районі.
Володимир Зеленський дав інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам.
З ходом будівельних робіт під час робочої поїздки в район ознайомився заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко.
Його проводять Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва та Департамент економіки і міжнародних відносин ХОДА.
495 з них – мешканці міста Харкова.
Одному з найстарших театрів в Україні виповнюється 100 років.
У ХОДА відбулось останнє засідання обласної робочої групи з координації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у проведенні виборів.
Ініційований Міністерством культури медіапроєкт спрямований, зокрема, на посилення інформаційної безпеки та просування України за кордоном.
Це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
373 з них – мешканці міста Харкова.
16 та 18 жовтня в Києві відбулись змагання серед чоловіків та жінок - «2020 Kyiv Open Wrestling Cup».
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів селекторну нараду з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19.
531 з них – мешканець міста Харкова.
Проєкт передбачає охоплення енергоаудитом та реконструкцію понад 200 будівель у 21 університеті та укомплектування сучасним обладнанням навчальних корпусів та гуртожитків.
Перша заступниця голови ХОДА відзначила нагородами кращих представників галузі від імені керівника області Олексія Кучера.
Але зараз протидія коронавірусу триває, наголосив Володимир Зеленський під час проголошення щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.
20 жовтня голова ХОДА під час брифінгу повідомив про епідеміологічний стан на території області.
Електросирени увімкнуть 21 жовтня о 07:52 та 14:25.
571 млн грн субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.
351 з них – мешканець міста Харкова.
Про це голова ХОДА повідомив під час брифінгу 19 жовтня.
Про плани розвитку туристичної галузі в нашому регіоні під час спільного брифінгу розповіли Міністр культури та інформаційної політики України та голова ХОДА Олексій Кучер.
19 жовтня на Харківщині обговорили питання розвитку туризму під час пандемії.
Документи на участь можна подати до 17:00 3 листопада 2020 року.
З 19 жовтня міста Харків, Люботин та 3 райони області перейшли до «червоної» зони карантину.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 518
- 519
- 520
- 521
- 522
- ...
- 1786
- Наступна сторінка