Новини
Щиро вітаю з Днем українського добровольця!
На «Масляну у Сковороди» 13 березня з’їхалися гості з усієї області.
13 березня щеплення вакциною Covishield на базі Харківської обласної клінічної лікарні отримали 70 осіб, серед яких 13 – журналісти ТРК «Україна» та UA: Суспільне, блогери та громадські активісти.
607 з них – мешканці Харківського району ( 546 – міста Харкова).
13 березня відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.
Шановні громадяни України! Дорогий народе! Вчора під моїм головуванням відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України. За останній місяць – четверте, і можу запевнити – не останнє.
12 березня під керівництвом голови облдержадміністрації Айни Тимчук відбулась нарада з керівниками лікарень, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19.
Під час проходження через область активного циклону в ніч з 12 на 13 березня очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу та поривчастий вітер.
Щеплення проводять 12 мобільних бригад, які пройшли навчання та мають відповідний сертифікат.
Це цифровий майданчик, який об'єднає різні форми комунікації людей з виконавчою владою.
Відповідний указ № 93/2021 Глава держави підписав 12 березня.
Про це під час брифінгу 12 березня повідомив заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.
11 березня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав наказ № 443 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19.
Про це повідомляють у Службі автодоріг у Харківській області. Ремонт проходить у межах програми Президента «Велике будівництво».
Понад 34 тисячі сімей з початку року отримали грошову компенсацію державної допомоги «пакунок малюка», понад 16 тисяч сімей отримали цю допомогу у натуральній формі.
Також затвердили Стратегію деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя.
10 березня відповідне положення № 184 затвердили на засіданні уряду.
З них 512– мешканці Харківського району (444 – жителі міста Харкова).
Про це повідомила голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.
Захід відбувся 11 березня під керівництвом заступника голови Харківської ОДА Михайла Черняка.
Заступник керівника Офісу Глави держави взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм».
Станом на 10 березня Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання 4 вакцини проти COVID-19.
Про це повідомив директор Департаменту капітального будівництва Сергій Жуков під час брифінгу 11 березня після чергової сесії.
Презентація відбулася в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм».
Станом на 14:00 11 березня в області вакциновано 900 осіб.
Змагання в неолімпійських видах програми відбулись на львівському велотреку. Медалі були розіграні серед чоловіків та жінок, а також серед юніорів та юніорок.
Про це сказав Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у межах форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.
У межах теми форуму «Культура. Медіа. Туризм» Олена Зеленська відкрила панельну дискусію «Мода. Що Україна дає і що може дати світові?».
У змаганнях з велоспорту МТБ в олімпійській дисципліні «крос-кантрі» серед жінок за участю 18 спортсменок з 8 країн світу Ірина Попова фінішувала другою.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 482
- 483
- 484
- 485
- 486
- ...
- 1786
- Наступна сторінка