Новини
У ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив величезне значення, яке має для економіки Харківщини розвиток будівельної галузі.
«Я зараз працюю над пілотним проектом. Його ідея полягає в тому, щоб недалеко від Харкова виділити 300 га землі під будівництво великого військового містечка. Я думаю, що цим питанням займеться підприємство, створене на базі однієї з будівельних компаній міста, яке буде зводити недорогі одноповерхові будинки», - повідомив у ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» голова ХОДА Михайло Добкін.
З метою збільшення обсягів будівництва житла та створення умов його доступності для громадян доцільним є поетапне створення нової системи забезпечення населення житлом, яка передбачає солідарну участь держави і громадянина у вирішенні житлової проблеми, і в першу чергу - шляхом розгортання будівництва доступного житла. Про це сьогодні в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.
Заступник голови ХОДА Валентин Дулуб очолить робочу групу, яка вирішуватиме питаннями розвитку будівельної галузі. Відповідне розпорядження 9 грудня в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» дав голова ХОДА Михайло Добкін.
Як повідомив сьогодні в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, станом на 30 листопада в області введено в експлуатацію 246,9 тис. кв.м житла. До кінця року планується ввести в експлуатацію 130 тис. кв.м, в т.ч. 95 тис. кв.м у багатоквартирних будинках, що дозволить виконати план введення житла на 102% (у порівнянні з 2009 р.).
Як підкреслив в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області необхідно в найкоротші терміни відпрацювати систему спрощеного введення в експлуатацію об'єктів будівництва.
Як зазначив сьогодні під час наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, на сьогодні в рейтингу Мінекономіки Харківська область має низькі показники в питаннях: обсягів введеного в експлуатацію житла; темпів зростання (зниження) обсягів введеного в експлуатацію житла; темпів зростання (зниження) обсягів інвестицій у житлове будівництво. За цими критеріями область знаходиться в середині третього десятка.
На даний момент для отримання дозволу на будівництво необхідно витратити 415 днів. При цьому забудовникам доводиться оформляти 93 види дозвільних документів, кожен з яких потребує значної витрати часу, а нерідко і коштів. Згідно з новим законодавством, кількість дозволів буде скорочено до 23, а можливо, і до 9 документів.
«У нас зараз не працює як кредитування будівельної сфери, так і іпотека. Я хочу почути фінансистів і будівельників, як вони це розуміють. У нас що - в країні гроші закінчилися? Але, наскільки мені відомо, у нас сьогодні кредитні ресурси досить великі, останнім часом активізувалися представники російських великих банків. Отже, не працює система, яка дозволила б ці кредити тут реалізовувати. Потрібно зрозуміти, чого не вистачає. Якщо гарантій, то держава може виходити гарантом нехай не скрізь, але хоча б у пілотних проектах», - з такими словами голова ХОДА Михайло Добкін звернувся до представників будівельної та банківської сфери в ході наради «Стан будівництва в Харківській області.Перспективи розвитку» 9 грудня.
Як відзначив в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області є певні можливості для надання деяких преференцій будівельникам. За його словами, в комплексі з державними заходами це дозволить відродити будівельну галузь у регіоні.
Щоб відновити будівельну галузь Харківщини та України в цілому, необхідно усунути перешкоди на шляху будівельних фірм, - підкреслив 9 грудня в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» голова ХОДА Михайло Добкін. Зокрема, необхідно брати активну участь в обговоренні і пропонувати правки до нового законодавства.
Під час наради заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми з головними лікарями центральних районних та міських лікарень, яка відбулася 8 грудня, обговорювалося проведення профілактичних медичних оглядів, які відбулися в загальноосвітніх школах районних центрів області, та механізм проведення медоглядів у сільських школах.
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 8 грудня провів нараду з головними лікарями центральних районних та міських лікарень. Під час наради обговорювалися питання створення єдиного медичного простору, проведення медичних оглядів учнів загальноосвітніх шкіл в районних центрах та сільській місцевості та інші питання.
Сьогодні, 9 грудня, о 10:30 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться нарада «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку».
Сьогодні в Харківському національному економічному університеті відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону, на якому керівники провідних ВНЗ Харкова обмінялися думками відносно розробленого проекту Стратегії розвитку Харківської області до 2020 року і внесли свої пропозиції в цей документ.
В ході робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав центральну районну лікарню. Оглянувши приміщення лікарні, заступник голови ХОДА зазначив, що на сьогодні Балаклійська ЦРЛ є однією з найкращих в області. Він також повідомив, що у 2011 році з обласного бюджету будуть виділені кошти на ремонт та придбання сучасного обладнання для операційного блоку Балаклійського міжрайонного медичного центру.
7 грудня в м.Балаклія під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбулося засідання Тимчасової комісії з питань виплати заборгованості по заробітній платі і внескам до Пенсійного фонду. Як було зазначено під час наради, заборгованість по зарплаті по підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району за статистичними даними станом на 1 листопада становила 2 млн. 756,6 тис. грн. Заборгованість економічно активних підприємств становить 2 млн. 524,7 тис. грн.: в тому числі ТОВ «Українська геофізична компанія» – 1 млн. 390,8 тис. грн., дочірнє підприємство дослідний завод ВАТ «Турбогаз» - 998,2 тис. грн., дочірнє підприємство Племзавод «Курганський» - 135,7 тис.грн. За оперативними даними сума заборгованості станом на 1 грудня року складає 2891,8 тис. грн. Заборгованість до Пенсійного фонду станом на 1 грудня становить 6 млн. 555,8 тис. грн.
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 7 грудня провів особистий прийом громадян у м.Балаклія. Звернення громадян стосувалися скерування на оперативне лікування; надання матеріальної допомоги; організації роботи сільської лікарської амбулаторії; працевлаштування.
У 2011 році в Харківській області закінчить школу 10,5 випускників, що значно менше від показника поточного року. Як відзначив в ході прес-конференції 8 грудня заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, зменшення кількості абітурієнтів позитивно позначиться на якості роботи ВНЗ, оскільки змусить їх боротися за кожного студента.
«Минулого року ми мали близько 6 тис. випадків, коли абітурієнти не вказували варіант своєї роботи. В результаті комп’ютер не міг їх перевірити», - підкреслив сьогодні під час пресс-конференції директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
«Усі наші 9 регіональних центрів спрацювали відмінно. Якби у нас десь були проблеми, ми б мали стільки судових позовів, що ми б тільки ними і займалися. А ми цього року не мали жодного судового позову, який стосувався б процедури проведення ЗНО. Це для нас найвища оцінка. Єдине, що можу сказати: зовнішнє незалежне оцінювання відбулося чесно, прозоро і об’єктивно», - підкреслив у ході прес-конференції 8 грудня директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
Як відзначив у ході прес-конференції 8 грудня заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, тести зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови відповідають всім необхідним вимогам.
Український Центр оцінювання якості освіти продовжує боротися з тим, що абітурієнти приносять на зовнішнє оцінювання мобільні телефони та шпаргалки. Про це сьогодні в ході спілкування з журналістами говорив директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
На сайті Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти розміщена вся необхідна інформація для підготовки абітурієнта до зовнішнього незалежного оцінювання знань. Зокрема, вже другий тиждень на ньому розміщена програма тренувального тестування, за допомогою якої всі бажаючі в режимі онлайн можуть спробувати свої сили. Кожен день на сайті тренувальне тестування проходять близько 500 абітурієнтів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.
Затверджено ряд змін до будови тестів ЗНО в 2011 році. Про це в ході прес-конференції 8 грудня повідомив директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. Зокрема, за його словами, збільшено час для виконання тесту з історії України та географії зі 120 до 150 хвилин та зменшено кількість тестових завдань у тестах з іноземної мови з 51 до 46.
Як повідомив сьогодні на прес-конференції директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, з 2011 року абітурієнти зможуть зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні не тільки у пунктах реєстрації, але і поштою. «В зв’язку з тим, що багато людей полюбляють робити все в останній день, в кінці терміну реєстрації ми мали величезні черги на пунктах реєстрації. Враховуючи цю обставину, а також те, що з 1 січня вступає в дію закон України «Про захист персональної інформації», з 2011 року ми пропонуємо іншу схему реєстрації. Для реєстрації через Інтернет абітурієнту потрібно буде завантажити програму, за її допомогою створити свій реєстраційний файл і потім відправити його поштою до регіонального центру оцінювання. При цьому він зможе зробити це безліч разів у разі необхідності зміни набору учбових дисциплін. Доступ до цієї програми буде відкритий на сайтах Українського центру та регіональних центрів оцінювання якості освіти знань з 1 січня 2011 року», - зазначив Ігор Лікарчук.
Найближчими днями розпочнеться 5 сезон зовнішнього незалежного оцінювання знань, який завершиться у серпні 2011 року. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
Залишається 2 дні до закінчення реєстрації на пробне тестування. З 10,5 тисяч одинадцятикласників, які є сьогодні в Харківській області, майже половина зареєстрована для проходження пробного тестування. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції на тему «Особливості вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2011 році» директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. «Трьохрічний досвід довів пряму залежність результату незалежного оцінювання від участі в пробному тестуванні, де ми знайомимо вичерпно з процедурою взагалі», - зазначив директор ХРЦОЯО, і додав, що кількість зареєстрованих вселяє оптимізм і надію, що у цьому році результати будуть гідні.
Як повідомив у ході прес-конференції 8 грудня директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, в Україні уніфіковано перелік предметів, який всі вузи вимагатимуть від абітурієнтів при вступі на ту чи іншу спеціальність. За його словами, відсутність подібного правила в попередні роки значно уповільнювала процес реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
Агропромислові підприємства районів Харківської області беруть участь у Різдвяному ярмарку на площі Свободи, яка розпочалася 1 грудня і триватиме до 30 грудня. Вони представляють свою продукцію переважно у вихідні дні. Так, в минулі вихідні в ярмарку взяли участь 16 підприємств з 12 районів області: Богодухівського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Золочівського, Зміївського, Кегичівського, Куп'янського, Краснокутського, Печенізького, Шевченківського та Харківського. У ці дні на продовольчому ярмарку можна було придбати мед по 31 - 35 грн. за кг, картоплю по 3,5 грн. за кг, цибулю по 4 грн. за кг, яйця по 6 - 6,5 грн. за десяток, молоко по 5 грн. за літр, рибу по 10 грн. за кг, свинину по 25 грн. за кг та інші продукти.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1525
- 1526
- 1527
- 1528
- 1529
- ...
- 1661
- Наступна сторінка