ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 29 березня 2010 | 15:36

  Продовжують поступати вітальні телеграми

  Вітальні телеграми в адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна прийшли від в.о. голови Антимонопольного комітету України Олександра Мельніченко, керівника апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука, Міністра промислової політики України Дмитра Колєснікова, начальника Куп’янської митниці Сергія Макєєнко, генерального директора корпорації "Юристи України" Олександра Дроздова.

 • 29 березня 2010 | 15:10

  Михайла Добкіна вітають керівники міст

  В адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна продовжують поступати вітальні телеграми з нагоди його призначення на високий державний пост. Поздоровлення і побажання плідної і конструктивної роботи на благо незалежної України виразили голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов і Київський міський голова Леонід Черновецький: "Упевнені, що Ваш досвід в сфері державного управління, високий професіоналізм, організаторський талант служитимуть стабільності і успішному соціально-економічному розвитку Харківської області, зміцненню взаємної співпраці наших регіонів".

 • 29 березня 2010 | 12:38

  Михайло Добкін висловив співчуття

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін направив на адресу Генерального Консула Російської Федерації в місті Харкові Всеволода Філіппа, Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні Михайла Зурабова і мера Москви Юрія Лужкова телеграми із співчуттями з приводу терактів в Московському метрополітені, які забрали та покалічили багато життів. "Харків'яни розділяють біль і гіркоту втрати із сім'ями загиблих, бажають швидкого одужання всім постраждалим", - йдеться в посланнях.

 • 27 березня 2010 | 14:50

  Будемо шукати резерви і покажемо інші результати розрахунків за енергоносії. Михайло Добкін

  "Це перша серйозна нарада по розрахункам за газ за останній час. Звідси і результати: як колишнє керівництво країни вимагало, так і платили", - відмітив голова Харківської ОДА Михайло Добкін на Всеукраїнській селекторній нараді, присвяченій оплаті за енергоносії. Він запропонував вважати цю нараду стартом і доводити рівень оплати до необхідного.

 • 27 березня 2010 | 14:44

  Цього року починається великомасштабна реформа житлово-комунального господарства

  Про це сказав сьогодні на всеукраїнській селекторній нараді по розрахункам за газ і електроенергію міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов. "Ми активно працюватимемо зі всіма регіонами в наданні фінансової допомоги і будемо підтримувати їх ініціативи. Необхідною умовою співпраці стане відсутність заборгованості за спожиті енергоносії і стабільна стабільна фінансово-економічна ситуація на підприємствах житлово-комунальної сфери", - підкреслив міністр.

 • 27 березня 2010 | 14:00

  В Україні склалася надзвичайна ситуація з розрахунками за газ

  Сьогодні відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій обговорювалася надзвичайно складна ситуація з розрахунками за газ і електроенергію у 1 кварталі 2010 року. У нараді в онлайні-режимі взяли участь перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, міністр з питань палива і енергетики України Юрій Бойко, міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов, керівник НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін, голови облдержадміністрацій і мери міст України.

 • 26 березня 2010 | 17:50

  На вулиці Лермонтовській з'явилася Алея Слави

  Сьогодні на вул. Лермонтовськой за ініціативою в Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" відбулася урочиста церемонія закладки Алеї Пам'яті на честь 65-ліття Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною. Участь в заході взяв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Серій Чернов.

 • 26 березня 2010 | 16:14

  Продовжують поступати вітання з нагоди призначення Михайла Добкіна на пост голови ХОДА

  Вітальні телеграми надійшли від голови Державної пограничної служби України, голови Харківського окружного адміністративного суду, голови Об'єднання організацій працедавців Харківщини, надзвичайних і повноважних послів іноземних держав, священнослужителів, профспілкових і суспільних організацій, працівників культури. У всіх поздоровленнях разом з побажаннями успіхів висловлюється глибока впевненість в успішному вирішенні найважливіших завдань розвитку області і підвищення авторитету Слобожанщини.

 • 26 березня 2010 | 14:30

  До уваги журналістів!

  Завтра, 27 березня, о 9:00 відбудеться селекторна нарада за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Буде розглянуто питання про розрахунок споживачів за використаний газ та електроенергію у 1 кварталі 2010 року. Акредитуватися можна до 17:00 за телефоном: (096) 234 96 49.

 • 26 березня 2010 | 14:23

  Вважаю візит Блаженнійшого Володимира благословенням на добрі справи для Харківщини. Михайло Добкін

  Під час зустрічі з Предстоятелем УПЦ Митрополитом Київським і Всієї України Блаженнійшим Володимиром голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив величезну роль церкви в становленні нашої держави.

 • 26 березня 2010 | 13:43

  До Харкова прибув Блаженнійший Володимир

  Сьогодні з плановим робочим візитом до Харкова прибув Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і Всієї України Блаженнійший Володимир. Він візьме участь в торжествах з нагоди 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії Архієпископа Ізюмського Вікарія Харківської єпархії Онуфрія.

 • 26 березня 2010 | 12:00

  Харківщина готова до інновацій у вищій школі

  "На пост губернатора прийшла людина, яка розуміє роль освіти в державі, здатна багато що змінити і любить науку", - зазначив ректор Харківського національного університету ім. Каразіна, голова Ради ректорів вузів Харківського регіону Віль Бакіров на зустрічі з головою ХОДА Михайлом Добкіним. Він відзначив, що в Харкові упроваджено і працює багато освітніх програм, і виразив надію, що Михайло Добкін як губернатор допоможе реалізувати нові творчі завдання і на рівні області.

 • 26 березня 2010 | 11:26

  Голова ХОДА провів зустріч з Радою ректорів Харківського регіону

  Михайло Добкін повідомив про те, що 22 квітня в Харкові відбудеться виїзна колегія Міністерства освіти і науки України, у якій буде близько 1000 учасників. Подібний масштабний захід не проводився в Україні з 2002 року і має дуже велике значення, оскільки на ньому будуть прийняті знакові для вищої освіти документи. Він також повідомив про те, що в Україні вже прийнято рішення про тестування на мові навчання.

 • 25 березня 2010 | 18:41

  У підборі кадрів я керувався професіоналізмом людей, їх здібностями, можливостями і життєвим досвідом. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін прокоментував сьогоднішні призначення на посади заступників ХОГА. Він виразив упевненість, що кожен з них найближчим часом приступить до виконання свої обов'язків без приставки в.о, і відзначив професійні якості кожного з них:

 • 25 березня 2010 | 15:35

  Вітання новому начальнику Управління СБУ в Харківській області

  Керівництво Харківської області та м. Харкова привітало Олександра Полковниченка з призначенням на посаду начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області. "Упевнені, Ваш високий професіоналізм, вірність обов’язку, бажання виправдати високу довіру керівництва країни сприятимуть справі захисту національних інтересів держави. Користуючись нагодою, вітаємо з професійним святом. Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя",- йдеться у вітальній телеграмі.

 • 25 березня 2010 | 14:44

  До 9 Травня ветерани отримають матеріальну допомогу

  Всі учасники бойових дій і інваліди Другої світової війни, що проживають на території Харківської області, до 9 Травня отримають матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. Таке рішення депутати прийняли в ході пленарного засідання позачергової LV сесії обласної ради.

 • 25 березня 2010 | 14:35

  У мегаполісі потрібно розвивати громадський транспорт

  Харківській міській раді і ХОДА треба зробити дуже багато для розвитку транспортної системи Харкова, але вже сьогодні міський електротранспорт і метро займають важливі позиції в транспортній мережі Харкова, а автобусні перевізники допоможуть зробити цю мережу гнучкішою. Про це сказав Генеральний секретар Міжнародного союзу громадського транспорту (МСГТ) Ганс Рат (Бельгія) на Міжнародній науково-практичній конференції "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

 • 25 березня 2010 | 12:22

  Про призначення виконуючими обов’язки заступників Голови облдержадміністрації

  Голова Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкін видав розпорядження про призначення виконуючими обов’язки своїх заступників: Бабаєва Володимира Миколайовича – в.о. першого заступника, Дулуба Валентина Григоровича – в.о. заступника з питань життєзабезпечення, Сапронова Юрія Анатолійовича – в.о. заступника з питань економіки, Шурми Ігоря Михайловича – в.о. заступника з соціальних питань, Алексейчука Віталія Володимировича - в.о. заступника з питань АПК, Савіна Євгена Євгеновича - в.о. заступника з питань внутрішньої політики та комунікацій, Хоми Василя Васильовича – в.о. заступника з організаційно-правових питань-керівником апарату.

 • 25 березня 2010 | 12:19

  Сьогодні професійне свято у працівників СБУ

  Голова облдержадміністрації Михайло Добкін привітав працівників Управління Служби безпеки України з професійним святом і побажав успіхів у роботі та особистому житті. "У нас з вами спільне завдання – забезпечити мир і єдність на рідній землі, темпи та глибину демократичних, економічних і соціальних перетворень у державі. Я глибоко переконаний, що вірність службовому обов’язку, прагнення керуватися в своїй діяльності принципами справжнього патріотизму, державних інтересів, професійної честі і справедливості завжди будуть притаманні вам" – відзначається у вітанні.

 • 25 березня 2010 | 12:00

  Я буду добиватись державної підтримки транспортної системи, яка відповідала б європейським стандартам. Михайло Добкін

  "Резолюція, яка буде прийнята сьогодні на науково-практичній конференції, дасть можливість мерії спільно з облдержадміністрацією розробити зручну, безпечну, взаємодоповнюючу транспортну систему в Харкові", - сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін на Міжнародній науково-практичній конференції "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

 • 24 березня 2010 | 10:21

  Губернатор Курської області висловив упевненість у взаємовигідній співпраці

  Губернатор Курської області Олександр Міхайлов привітав Михайла Добкіна з новою відповідальною посадою. "Уверен, что Ваша деятельность на этом ответственном посту будет способствовать укреплению дружественных российско-украинских отношений и дальнейшему развитию взаимовыгодного сотрудничества в рамках заключенного Соглашения между Администрацией Курской области и Харьковской облгосадминистрацией о торгово-экономическом, научно-техническом и культурном сотрудничестве", - зазначено у вітальній телеграмі.

 • 24 березня 2010 | 10:09

  Голова Адміністрації Президента України привітав Михайла Добкіна

  Голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін привітав Михайла Добкіна з призначенням на пост голови Харківської облдержадміністрації. "Нехай Ваш професіоналізм і багатий досвід служать на благо українського народу, сприяють розбудові нашої демократичної держави та процвітанню Слобожанщини", - зазначено у вітальній телеграмі.

 • 24 березня 2010 | 00:00

  Продовжують надходити вітання з нагоди призначення Михайла Добкіна на пост голови Харківської облдержадміністрації

  Вітальні телеграми поступили від голів облдержадміністрацій інших регіонів України, заступників міністрів, народних депутатів України, заступника прокурора України, Генерального Консула Російської Федерації в м. Харкові, голів профільних комітетів, національних об'єднань, громадських організацій, районних рад Харківщини, ректорів вузів. У всіх поздоровленнях висловлюється упевненість в прогресивних змінах та втіленні нових стратегічних проектів, направлених на благополуччя і процвітання Харківського регіону.

 • 24 березня 2010 | 00:00

  Харкову необхідно використовувати досвід, накопичений іншими країнами при розробці транспортних систем мегаполісів

  Про це сказав перший заступник голови ХОГА Володимир Бабаєв, відкриваючи дводенну Міжнародну науково-практичну конференцію "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

 • 23 березня 2010 | 17:18

  9 Травня у всіх райцентрах Харківської області у всіх заходах до 65-річчя Перемоги обов’язково братимуть участь діти та молодь як символ зв’язку поколінь

  "Підростає покоління, яке знає про Велику Вітчизняну війну дуже мало. Наше завдання – виправити це", - відзначив Михайло Добкін під час проведення засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 65-річниці Перемоги. Голова ОДА доручив першому заступнику Володимиру Бабаєву взяти під особистий контроль виконання всіх доручень, що були озвучені під час наради.

 • 23 березня 2010 | 17:12

  Всі заходи до 65-річчя Великої Перемоги відбудуться на найвищому організаційному рівні. Михайло Добкін

  Питання щодо відзначення свята Великої Перемоги та вшанування ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни розглядалися під час проведення засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 65-річниці Перемоги. Голова Харківської облдержадміністрації заявив про те, що вперше всі заходи до свята Перемоги будуть проводитися спільно із облдержадміністрацією, обласною радою і Харківською міською радою.

 • 23 березня 2010 | 11:57

  Сьогодні дуже важливо здолати застійні явища, які довгий час спостерігалися в Україні. Михайло Добкін

  Під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки паном Пятрасом Вайтєкунасом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відзначив, що сьогодні дуже важливо здолати застійні явища в українській економіці. Для цього існує два шляхи – інвестиції в інновації, створення на території Харківщини продукту з високою додатковою вартістю, а також підйом аграрного сектору за рахунок переходу від первинного продукту до переробки сировини.

 • 23 березня 2010 | 11:44

  До Харкова прибула делегація з Литовської Республіки

  На Харківщину з дводенним візитом прибула делегація Посольства Литовської Республіки в Україні та ділові кола Литви на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Пятрасом Вайтєкунасом. Це перший візит пана Вайтєкунаса до Харкова. Під час зустрічі з головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним пан Посол відзначив, що Литва зацікавлена в розширенні стосунків між литовськими і українськими регіонами.

 • 23 березня 2010 | 11:00

  Екіпаж корабля "Костянтин Ольшанський" привітав Михайла Добкина

  На ім'я Михайла Добкина надійшло поздоровлення з призначенням на посаду голови Харківської облдержадміністрації від імені командування і екіпажа підшефного великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський". "Бажаємо Вам флотського здоров'я, добра, благополуччя, нових вагових досягнень в благородній справі служіння Українському народові", - пише у вітальній телеграмі командир корабля, капітан 2 ранги Олексій Доскато.

 • 22 березня 2010 | 13:16

  Михайлу Добкіну продовжують надходити поздоровлення з призначенням на пост глави Харківської облдержадміністрації

  Вітальні телеграми із призначенням на високу і відповідальну посаду надійшли із Посольства України в Грецькій Республіці, Посольства Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні, Посольства України в Республіці Польща, Посольства Республіки Білорусь в Україні, Посольства Держави Ізраїль в Україні. У всіх телеграмах виражається впевненість у продуктивної співпраці і надалі на благо держав.

Вверх