Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична зустрілася з жіночою футбольною командою «Житлобуд-1»

Юлія Світлична зустрілася з жіночою футбольною командою «Житлобуд-1»

Голова ХОДА привітала спортсменок з черговим званням власниць Кубка України з футболу та вольовою перемогою в першому з матчів кваліфікаційного групового етапу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

У матчі, який відбувся в Харкові 7 серпня, спортсменки «Житлобуду-1» вирвали перемогу у суперниць з хорватського клубу «Спліт». Драматична гра завершилася з рахунком 3:2. Уже 10 серпня харків'янкам належить провести матч з люксембурзьким «Беттембургом», а 13 серпня - з ФК «Мінськ».

«Житлобуд-1» - прекрасна команда, яка демонструє чудовий результат. Упевнена, що попереду у вас ще багато звершень і приголомшливих ігрових моментів, - сказала футболісткам голова ХОДА. - Я не була особисто на вашому матчі з Хорватією, але стежила за цією грою. Ви зробили неймовірне. Вирвали цю перемогу. І зараз не мені вам говорити напутні слова - це зробить тренер. Хочу просто побажати вам не здаватися й завжди робити неможливе».

Під час зустрічі спортсменкам команди «Житлобуд-1» передали Кубок України з футболу серед жінок сезону 2018 - 2019, а разом з ним - почесну грамоту ХОДА.

«Це вже 9-й Кубок України в нашому послужному списку, - зазначив в.о. головного тренера команди «Житлобуд-1» Максим Рахаєв. - Команда пройшла довгий річний цикл, жодного матчу не програвши. Пропустили лише 1 гол. Уже два роки поспіль у нас виходить вигравати й чемпіонство України, і кубок».

Більше фото