У школі на Краснокутщині замінюють двері й підлогу та облаштовують актову залу
![У школі на Краснокутщині замінюють двері й підлогу та облаштовують актову залу У школі на Краснокутщині замінюють двері й підлогу та облаштовують актову залу](/content/documents/998/99782/thumb-newsDocument-564x376-7e0a.jpg)
Навчальний заклад, який знаходиться у с. Козіївка, не бачив ремонту близько 20 років.
У школі, де навчаються близько 200 дітей, облаштовують підвісні стелі, замінюють двері, укладають нову підлогу та встановлюють енергоощадні світильники.
«Також проводяться роботи з реконструкції приміщення під актову залу. Раніше її в школі взагалі не було. Заходи проводили в бібліотеці. Тепер у школі буде окремо й актова зала, і бібліотека», - зазначили в Краснокутській РДА.
Усі роботи ведуться згідно з графіком. Завершити їх планують до початку нового навчального року.