Харківський школяр виборов «срібло» міжнародної олімпіади з математики
![Харківський школяр виборов «срібло» міжнародної олімпіади з математики Харківський школяр виборов «срібло» міжнародної олімпіади з математики](/content/documents/997/99660/thumb-newsDocument-564x376-0756.jpg)
Інтелектуальні змагання проходили у м. Бат (Велика Британія), де свої знання доводили 643 учасники зі 116 країн світу.
До складу команди, яка представляла Україну, увійшло 6 учнів. «Срібло» виборов учень 11-го класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Олександр Войтович. Загалом на цих змаганнях українські школярі здобули 6 медалей.
За інформацією Міністерства освіти й науки України, науковим керівником школярів став професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Богдан Рубльов.