Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

МАСО «Слобожанський» завершує сезон концертом музики Гайдна і Бетховена

МАСО «Слобожанський» завершує сезон концертом музики Гайдна і Бетховена

Концерт відбудеться 14 червня о 19:00 у Будинку Алчевських.

Керувати оркестром буде диригент Національної філармонії України Віталій Протасов, соліст – лауреат міжнародних конкурсів Олексій Шадрін (віолончель).

У цьому концертному сезоні колектив представив близько 30 програм, серед них - як добре знайомі глядачами проекти, так і нові.

«Наші шанувальники першими в Україні почули, як звучить легендарна «Червона скрипка» Страдіварі, стали свідками диригентського дебюту скрипаля Даніїла Австріха, спостерігали за перипетіями «Битви диригентів» та «Битви баритонів», знову побачили дивовижне льодове шоу Ice Symphony, разом з екскурсоводом Максимом Розенфельдом здійснили захоплювальну музичну подорож творчістю Ісаака Дунаєвського і в черговий раз насолодилися грою зірок світової класичної музики на концерті «Класична феєрія». Новим і перспективним напрямком роботи колективу, розпочатим цього року, стали концерти класичної музики для дітей», - нагадала директор МАСО «Слобожанський» Олена Єрьоміна.

У програмі заключного концерту прозвучать твори композиторів - представників віденської класичної школи: Симфонія №70 Йозефа Гайдна і його ж Концерт для віолончелі з оркестром, а також Симфонія № 8 Людвіга Ван Бетховена.

Придбати квитки на концерт можна в касі МАСО «Слобожанський», тел.: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру), а також тут та тут.