Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У філармонії вперше відбудеться поетично-музичний перформанс

У філармонії вперше відбудеться поетично-музичний перформанс

25 квітня швейцарська органістка Аврора Бааль та сценічний декламатор з Франції Емманюель Плентель виступатимуть для харківської публіки.

Захід за участю відомих музикантів з Франції та Швейцарії відбудеться в рамках Року французької мови від Посольства Швейцарії в Україні. Організатори концерту - українсько-швейцарська асоціація Haliciana Schola Cantorum та Посольство Швейцарії в Україні. Місце проведення: Харківська філармонія, вул. Римарська, 21. Початок - о 18:00.

Представників ЗМІ організатори заходу запрошують на прес-конференцію та репетицію. Місце проведення: Харківська філармонія. Початок: 25 квітня об 11:00.

Учасники прес-конференції: Аврора Бааль, органістка, Швейцарія; Емманюель Плентель, сценічний декламатор, Франція; Оксана Корніцька, керівник культурних проектів Посольства Швейцарії в Україні; Іван Духнич, арт-директор швейцарсько-української асоціації Haliciana Schola Cantorum. Акредитація - за телефоном (096) 174 22 08 (Дарина).

Довідка. Емманюель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі. Аврора Бааль вивчала фортепіано, орган та теорію музики у французькому Ліоні, а пізніше здобула ступінь магістра у відомій швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis зі спеціалізацію на XV-XIX століття.