Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олександр Скакун провів особистий прийом громадян

Олександр Скакун провів особистий прийом громадян

Мешканці Харківської області, які прийшли на прийом заступника голови ХОДА 22 березня, переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань правового характеру.

Так, ініціативна група харків'ян звернулася на прийом з проханням сприяти у вирішенні питань, пов'язаних з введенням в експлуатацію довгобуду - багатоквартирного житлового будинку.

Заявниці з Великобурлуцького району просили допомогти у вирішенні конфліктної ситуації, яка склалася у них з односельцем у зв'язку із земельними питаннями.

Такі звернення за дорученням заступника голови ХОДА будуть розглянуті відповідними правоохоронними органами.

Житель Дергачівського району звернувся до Олександра Скакуна з проханням сприяти проведенню очищення річки Лопань на території району.

Заступник голови ХОДА підтримав цю ініціативу, підкресливши, що це питання необхідно вирішувати комплексно.

«Для проведення робіт необхідно підготувати проект. Попередньо провести дослідження річки. Ми звернемося до глави району, щоб він починав цю роботу. А коли буде вже якийсь початковий результат, проект, тоді можна буде розраховувати на фінансування розчищення з обласного бюджету», - сказав Олександр Скакун.

Усі питання, озвучені в ході прийому громадян, будуть розглянуті у встановлені законодавством терміни, а заявники отримають відповіді і можливу допомогу.