Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Євгеній Шахненко провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі

Євгеній Шахненко провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі

На прийом до заступника голови ХОДА звернулося близько 20 чоловік – як з особистими питаннями, так і з питаннями, що стосуються життя усієї громади.

Так, директор Золочівської гімназії попросила Євгенія Шахненка сприяти проведенню ремонту в закладі. У минулому році в гімназії відремонтували дах, це, за словами директора, дозволило зекономити суттєві кошти.

«Щоб ми могли економити ще більше та відповідати вимогам нової української школи, хотілося б відремонтувати та утеплити фасад», - розповіла директор.

Євгеній Шахненко відповів, що необхідно підготувати комплексний проект ремонту будівлі та подати його на участь у відборі проектів, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

«Вже зараз можна вирішувати питання із заміною системи опалення. Підготуйте пропозиції, ми розглянемо можливість фінансування з обласного бюджету», - зазначив заступник голови ХОДА.

Також щодо ремонту звернулася на прийом директор Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості. Житель села Івашківка попросив сприяти проведенню ремонту у сільському Будинку культури. Щодо ремонту покрівель багатоквартирних будинків до Євгенія Шахненка зверталися жителі села Феськи.

Низка питань, озвучених у ході прийому, стосувалася ремонту доріг.

Однією з найважливіших для району є дорога Сковородинівка – Мала Рогозянка, якою жителі Золочівщини їдуть до Харкова. Навіть навігатори ведуть з Харкова до Сковородинівки саме цією дорогою, тож туристи також користуються цим шляхом.

Євгеній Шахненко доручив дорожнім службам вивчити можливість проведення першочергових робіт на цьому напрямку, а надалі - включити дорогу в перелік об’єктів капітального ремонту.

На прийом заступника голови ХОДА звернулися навіть жителі сусіднього, Богодухівського району. Так, житель села Мерло розповів про те, що діти з його населеного пункту, а також з села Володарівка навчаються у школі в Сковородинівці. При цьому підвезення та харчування учнів початкових класів фінансують з бюджету Золочівського району – а це близько 250 тис. грн на рік. За словами заявника, батьки хвилюються, що Золочівський район припине виділяти ці кошти на богодухівських дітей, і вони не зможуть продовжувати навчання у закладі.

Євгеній Шахненко пообіцяв підключити до вирішення питання Департамент науки і освіти ХОДА, а також керівництво Богодухівського району.

«Будемо вирішувати питання комплексно. Головне - щоб діти мали змогу отримувати якісну освіту», - підкреслив заступник голови ХОДА.

Проблемні питання Золочівщини Євгеній Шахненко також обговорив на зустрічі з активом району.

Він передав учасникам зібрання вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та запевнив, що район і надалі матиме підтримку обласної адміністрації у питаннях розвитку громади.