Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

Питання, які піднімали в ході прийому 19 лютого мешканці Харкова й області, стосувалися сфер освіти, культури та мистецтва.

Так, один із заявників, житель Харкова, звернувся до заступника голови ХОДА з проханням сприяти в організації концертів. Ще один заявник попросив підтримки у створенні на Харківщині музею козацької слави.

Також до Анатолія Бабічева звернулися з ініціативою створення в області центру технічної творчості для дітей та юнацтва.

Заступник керівника ХОДА зазначив, що в Харкові та районах області діє розгалужена мережа закладів позашкільної освіти. У них працює велика кількість секцій і гуртків для дітей. Тому створення ще одного окремого центру не є доцільним. У той же час, якщо ініціатори зможуть запропонувати конкретний проект, який зацікавить дітей, обласна адміністрація надасть необхідну організаційну допомогу в реалізації такого проекту на базі установ, що вже існують.

«Якщо ми побачимо результат, якщо дітям буде цікаво, тоді ми зможемо говорити про включення проекту до обласної програми та виділення коштів на її реалізацію», - сказав Анатолій Бабічев.

Вирішення всіх питань, що були озвучені під час прийому громадян, Анатолій Бабічев взяв під особистий контроль.