Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Про майбутнє української економіки гарний час поговорити в Харкові. Президент

Про майбутнє української економіки гарний час поговорити в Харкові. Президент

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».

До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».

«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.

Він відзначив активну роботу не лише «Турбоатому», але й інших флагманів харківської промисловості, зокрема, «Заводу ім. Малишева» й «ХТЗ». Президент також подякував голові ХОДА Юлії Світличній за те, що підключилася сама та залучила Президента до вирішення питання відновлення виробництва на тракторному заводі.

Голова ХОДА відзначила суттєве зростання, яке промисловість Харківщини демонструє кілька останніх років поспіль.

«Промисловість – це ключова галузь економіки Харківської області. Вона дає найбільше прибутків. Це більш ніж 50 % відрахувань до бюджетів, а також біля 30 % усіх зайнятих. За останні 3 роки промисловість у нашому регіоні зросла на 15%. І енергомашинобудування в цьому переліку дійсно займає лідируючі позиції. За останній рік енергомашинобудівні підприємства Харківщини виготовили продукції більше ніж на 10 мільярдів гривень. І «Турбоатом» - один з лідерів галузі, - наголосила Юлія Світлична. - Звичайно, ми намагаємося підтримувати підприємства для того, щоб вони мали державні замовлення, розгалужували свій портфель замовлень, мали прибутки – й щоб ці прибутки прямо пропорційно відбивались на зарплатні всіх працівників. Сподіваюся, що позитивні тенденції в промисловості регіону збережуться й у нинішньому році».

Більше фото