Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили підготовку до проведення Суперкубку УЄФА 2021 року

У ХОДА обговорили підготовку до проведення Суперкубку УЄФА 2021 року

НСК «Металіст» - один з претендентів на прийняття фіналу престижного футбольного турніру.

«Харків продовжує залишатися столицею українського футболу. Дуже знаменна подія для регіону – Суперкубок УЄФА 2021 року, який може відбутися у нас», - сказав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев на початку робочої наради.

Він відзначив, що Харків є містом - претендентом на проведення такого рівня заходу. Також свою готовність прийняти матч висловили такі міста як Мінськ, Гельсінкі, Белфаст. Переможця визначать 19 травня.

«Попереду в нас дуже напружена та клопітка робота. Адже пакет документів, який необхідно підготувати для участі у відборі, майже такий, як на Євро-2012», - зазначив Анатолій Бабічев.

Заявка-досьє має бути подана на розгляд виконкому УЄФА до 15 лютого 2019 року. Документ міститиме відповіді на всі питання, що можуть виникнути в УЄФА щодо організації та проведення футбольної події в Харкові.

«Відвідавши сьогодні стадіон, я можу сказати: попри те, що в Мінську зовсім новий, відреставрований стадіон, Харків має всі шанси виграти право на проведення заходу», - сказав представник Федерації футболу України Андрій Бондаренко.

Під час заходу присутні обговорили деталі проведення Суперкубку УЄФА - 2021. Одними з головних тем стали питання гарантування безпеки вболівальників та забезпечення їх розміщення. На завершення заступник голови ХОДА дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

«Усі документи повинні бути зібрані до 31 січня», - підкреслив Анатолій Бабічев.