Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ ЗСУ

Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ ЗСУ

Шановні воїни Сухопутних військ!

Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Сухопутних військ Збройних сил України.

Як найчисленніший і найпотужніший вид Збройних сил України, Сухопутні війська — це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ технічного і тилового забезпечення. Проте сьогодні ми вітаємо справжніх «трударів» війни — українських піхотинців.

Саме вони складають основу більшості механізованих бригад. Саме вони, загартовані в боях з російським агресором, щоденно демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати їх волю до перемоги.

Завдяки наполегливій і самовідданій службі Сухопутні війська, поєднуючи в собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу та сучасне озброєння і техніку, зокрема - модернізовані та нові БМП і БТРи, є основою бойової могутності Збройних сил i силою та славою українського війська.

Увесь український народ вшановує подвиги кращих представників Сухопутних військ — Героїв України Володимира Гринюка, Василя Божка, Андрія Кизила, Василя Зубанича, Євгена Межевікіна, Василя Тарасюка, Сергія Шаптала, Сергія Собка, Сергія Цимбала, Сергія Колодія, Олександра Лавренка, Володимира Гарматія, Миколу Ярового, Євгена Лоскота, Олександра Калуша, Олега Довгого, Олега Міхнюка.

Щиро дякую за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Вічна пам’ять та слава героям, хто віддав своє життя за незалежність країни‚ її мир та спокій, світле майбутнє українського народу. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного, безоглядного служіння Вітчизні.

Вірю, що ваша 100-відсоткова готовність до негайного виконання завдань щодо захисту незалежності та територіальної цілісності святої української землі й надалі залишатиметься могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та добробуту, нових звершень в ім’я нашої перемоги.

Слава Україні! Слава Сухопутним військам Збройних сил України!

Петро ПОРОШЕНКО