Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Золочеві завершують ремонт музичної школи

У Золочеві завершують ремонт музичної школи

Зі станом реконструкції об’єкта ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки на Золочівщину.

Ремонт у музичній школі розпочався в листопаді минулого року. За цей час проведені демонтажні роботи та укріплені стіни 170-річного будинку.

«Проводилася реконструкція даху, адже на другому поверсі будується банева стеля – тут буде актова зала. Зараз проводяться фасадні роботи та укріплення фундаменту», - повідомила директор Золочівської дитячої музичної школи Наталя Кучеренко.

Також вона зазначила, що батьки дітей чекають на завершення реконструкції школи, адже зараз учні навчаються в приміщеннях шкіл та РБК. За її словами, для облаштування актової зали додатково потрібно ще 1,5 млн грн.

«До проекту не увійшло облаштування та обладнання актової зали: необхідно придбати звуко- і світлотехніку, крісла, механіку сцени тощо», - повідомила Наталя Кучеренко.

Євгеній Шахненко відзначив, що реконструкція цього об’єкту знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної та пообіцяв звернутися до неї з проханням сприяти виділенню коштів на необхідне обладнання.