Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Президент привітав учасників ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

Президент привітав учасників ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

Вітальне слово від Глави держави зачитала під час відкриття форуму голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щирі вітання організаторам, учасникам та гостям ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, - відзначено в привітанні Президента. - Радий, що цей захід стає доброю традицією не тільки в житті наукової громади Слобожанщини, але й всієї правничої спільноти України та наших закордонних колег. Другий рік поспіль предметом дискусії є питання правового забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізованого світу, також особлива увага буде приділена цифровізації економіки та впливу цих процесів на розвиток права. Це ті речі, без яких існування України як глобального гравця на міжнародній арені є майже неможливим. Вкрай важливим є те, що представники вітчизняної правової науки разом з органами, відповідальними за реалізацію правової політики, були максимально залучені до вироблення нових стандартизованих підходів у правовому регулюванні всіх сфер людської життєдіяльності.

Переконаний, що форум стане прекрасною нагодою для обміну досвідом та проведення фахових дискусій з питань удосконалення української юриспруденції. Бажаю плідної роботи, конструктивних ідей та нових здобутків в ім’я України!».

ІІ Міжнародний юридичний форум зібрав на Харківщині представників 23-х країн світу, в тому числі Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Італії, Молдови, Канади, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Словаччини, США, Угорщини, Чехії, Швейцарії, Швеції та Японії. Учасниками заходу стали науковці та юристи-практики, судді Конституційного та Верховного судів України, співробітники представництв ЄС, місії ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Цього року форум у Харкові набув державного статусу та проводитиметься щорічно.