Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Більшість жителів області та міста Харків, які прийшли на прийом до заступника голови ХОДА 11 липня, зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер охорони здоров’я та соціального захисту.

Загалом у ході прийому до Михайла Черняка звернулося близько 20 заявників.

Велика частина питань стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування. Всім заявникам пояснили, які документи необхідно надати для отримання матеріальної допомоги з обласного бюджету.

«Обласна комісія з призначення матеріальної допомоги розглядає звернення громадян двічі на місяць. Щоразу розглядаються сотні заяв. Щоб отримати допомогу якнайшвидше, необхідно надати повний пакет документів. Обов’язково мають бути чеки, які підтверджують придбання ліків або витратних матеріалів, чи рахунки-фактури за лікування, - підкреслив заступник керівника області. - Найбільша сума, яку може виділити комісія, - 20 тис. грн».

Тим заявникам, які потребують додаткового обстеження або лікування, запропонували пройти його в обласній клінічній лікарні. Також буде розглянута можливість надати допомогу деяким заявникам у рамках державних програм - це стосується заміни суглобів, операцій на серці тощо.

Вирішення усіх питань, порушених у ході прийому, Михайло Черняк взяв під особистий контроль.