Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Золочівському районі відремонтують клуб у селі Одноробівка та їдальню школи в Удах

У Золочівському районі відремонтують клуб у селі Одноробівка та їдальню школи в Удах

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної ці об’єкти під час робочої поїздки до району відвідав її заступник Євгеній Шахненко.

Ремонт клубу в селі Одноробовка розпочався ще 2014 року. Державним коштом тут відремонтували покрівлю. У 2016-му до ладу привели приміщення для роботи гуртків, а також встановили новий котел опалювання.

Цього року на продовження ремонтних робіт виділені 1,5 млн грн з обласного бюджету. Цим коштом планують утеплити фасад та облаштувати вхідну групу. Як відзначив Золочівський селищний голова Леонід Канівець, тендер на проведення робіт уже оголошено, вся необхідна документація готова.

Євгеній Шахненко звернув увагу відповідальних осіб на необхідність продовження ремонтних робіт об’єкта соціальної сфери та підготовки відповідної документації.

«Дуже гарна, простора будівля. Вважаю, що керівникам району потрібно докласти усіх зусиль, щоб відновити клуб», -  сказав Євгеній Шахненко.

Також заступник голови ХОДА відвідав село Уди, де ознайомився з ходом реконструкції будівлі їдальні місцевої школи. Минулого року тут провели ремонтні роботи, а цього проект скорегували, включивши до нього роботи, які не були враховані раніше. Зокрема, ремонтують покрівлю, облаштовують водостік, ґанки тощо.