Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Золочівському фізкультурно-оздоровчому комплексі змонтували каркас і ведуть внутрішні роботи

У Золочівському фізкультурно-оздоровчому комплексі змонтували каркас і ведуть внутрішні роботи

Хід будівництва об'єкта проінспектував заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки до Золочівського району.

Реконструювати Золочівську ДЮСШ і пристроювати до неї сучасний ФОК почали в 2017 році. У цьому роботи планують завершити та здати об'єкт до експлуатації. За розрахунками фахівців, у комплексі зможуть займатися 400 осіб на день. Після завершення будівництва тут запрацюють 9 додаткових секцій для дітей і дорослих. Заняття для дітей будуть безкоштовними.

«Голова облдержадміністрації Юлія Світлична велику увагу приділяє розвитку фізичної культури та спору в області, - підкреслив Євгеній Шахненко. - Зазначу також, що спільна робота керівництва ХОДА та району вже приносить відчутний результат - ФОК будується згідно плану без затримок і збоїв».

Представник генпідрядника поінформував, що до будівлі вже підведені зовнішні мережі й каналізація, каркас фізкультурно-оздоровчого комплексу змонтували та перейшли до внутрішніх робіт. До 15 вересня також планують модернізувати котельню, яка буде забезпечувати теплом будівлю ДЮСШ та ФОК (вона зможе працювати, використовуючи як газ, так і альтернативне паливо).

Євгеній Шахненко обговорив з виконавцями проекту деталі облаштування прилеглої території та звернув увагу керівництва району на необхідності забезпечення комплексу спортивним обладнанням та інвентарем.

Довідка. Зараз у Золочівській ДЮСШ займаються понад 330 вихованців. Тут діють секції футболу, легкої атлетики, волейболу, велосипедного спорту, вільної боротьби, тхеквондо. Після відкриття ФОКа створять додаткові спортивні секції - як для дітей, так і для дорослих: фітнесу, степ-аеробіки, баскетболу, атлетичної гімнастики, східних єдиноборств, боксу, дзюдо, футзалу, шахів та шашок.