ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нову військову медицину ми будуємо за стандартами НАТО. Президент

14 червня 2018 | 11:45

14 червня Петро Порошенко привітав українських медиків із професійним святом – Днем медичного працівника.

У ході урочистостей в Маріїнському палаці Президент наголосив на розвитку військової медицини, яка за останні чотири роки в умовах російської агресії здійснила значний прогрес в наданні медичної допомоги українським військовослужбовцям.

«Згадайте, що було чотири роки тому. Звичайних аптечок не було. Життя українських воїнів залежало від того, чи привезуть кровоспинні засоби волонтери чи не привезуть. Самих простих засобів не було», - зазначив Президент.

Він наголосив, що Україна заплатила велику ціну за те, що у попередні роки руйнувалася армія і військова медицина.

Глава держави підкреслив, що в умовах російської агресії ми будуємо нову військову медицину за стандартами НАТО, та повідомив, що до 93% поранених бійців після отримання медичної допомоги повертаються до строю. Президент подякував військовим та цивільним медикам, які своєю сумлінною та професійною роботою рятують життя українським воїнам.

«Це дійсно одні з найкращих показників у світі, як зазначають експерти серед країн, які брали участь в бойових діях», - звернувся Петро Порошенко до військових медиків присутніх на церемонії.

Президент також привітав присутніх зі всесвітнім Днем донора крові, який відзначається саме сьогодні, 14 червня.

«Це той день, коли всі ми замислюємося над такими базовими людськими цінностями як співчуття, доброта й альтруїзм. Всі ці якості лежать в основі добровільного безоплатного донорства крові»,  - додав він.

Версія для друку Поділиться:


Вверх