Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична привітала жителів Ізюма з 337-річчям міста

Юлія Світлична привітала жителів Ізюма з 337-річчям міста

Під час робочої поїздки до Ізюмського району голова ХОДА завітала на свято, що відбувається на головній площі райцентру.

Під час візиту на Ізюмщину голова ХОДА провела нараду з керівництвом району та міста, поспілкувалась з громадськістю, ознайомилася з ходом ремонтних робіт у центральній міській лікарні та з планами щодо проведення ремонтів і реконструкцій на інших об'єктах інфраструктури. На завершення робочої поїздки керівник області відвідала святковий захід з нагоди 337-ї річниці з дня заснування міста.

«Вітаю вас з Днем народження вашого міста! Жодна область в Україні не має такої ізюминки, тільки Харківська. У 2014 році ви стали форпостом усієї України та показали характер та своє бажання жити в мирній країні, що розвивається. І ви вистояли», - сказала керівник області.

Вона відзначила, що розвитку Ізюмського району керівництво області приділяє велику увагу.

«Цього року ми завершимо ремонт у міській лікарні та розпочнемо ремонт в інфекційному та пологовому відділеннях, - повідомила Юлія Світлична. – Будемо реалізовувати низку проектів - реконструювати дитячі садочки, школи, водопроводи, оновимо освітлення. Також обговорили можливість будівництва басейну. Цього року зробимо технічну документацію, а наступного року почнемо будівництво. Я буду підтримувати Ізюм так, як робила це два останні роки!».

Під час свята вона також вручила діячам міста почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації.

Більше фото