ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили актуальні питання розвитку громадянського суспільства

11 червня 2018 | 10:58

Під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка відбулось засідання відповідної Координаційної ради.

Під час зустрічі затвердили обласний план заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки та розглянули пропозиції щодо змін в обласній цільовій програмі.

Як зазначив Михайло Черняк, за останні два роки спільної діяльності була сформована потужна та дієва команда однодумців, яка переважно складається з учасників волонтерського руху. За його інформацією, майже повністю було оновлено склад Громадської ради при ХОДА, до якої увійшло більше 30 представників громадських організацій. Нині рада опікується питаннями захисту прав національно-культурних товариств, підприємців та розвитку волонтерського руху. Михайло Черняк відзначив, що оновлений склад громадської ради, що працює вже більше півроку, отримав суспільну легітимізацію в громадськості Харківської області.

«Ми відчуваємо ті зміни, які відбуваються  в суспільстві завдяки нашій діяльності ,- підкреслив заступник голови ХОДА, - Зазначу, що запропонована Харківською областю програма розвитку громадянського суспільства була визнана найкращою в Україні та взята за основу для створення Національної стратегії».

Було зазначено, що завдяки підтримці голови ХОДА Юлії Світличної на останньому засіданні сесії обласної ради були виділені кошти на виконання заходів, передбачених програмою: проведення круглих столів та навчальних семінарів.

Зокрема заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА – начальник управління внутрішньої політики Ігор Ісаєнко анонсував проведення 15 червня в рамках програми семінару-навчання «Сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів публічної влади, консультацій з громадськістю».

Фото

Теги: черняк координаційна рада розвиток громадянського суспільства

Версія для друку Поділиться:


Вверх