ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В обласній лікарні для чорнобильців проведуть капітальний ремонт

07 червня 2018 | 12:12

Необхідні для цього кошти виділено з обласного бюджету за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної.

«Диспансер радіаційного захисту населення потрібно ремонтувати. Ми долучаємо фінансування міжнародних інституцій, але, не чекаючи на це фінансування, виділимо кошти з обласного бюджету. Я беру під свій особистий контроль хід будівництва та реконструкції цього диспансеру, - сказала голова ХОДА. - Прошу прокуратуру також долучитися до цього питання, щоб усі кошти, які виділяє держава, були якісно та ефективно використані. Ми виділимо майже 10 млн грн. Такого фінансування не виділялося ніколи в історії обласної ради Харківщини. Про ліквідаторів чорнобильської катастрофи необхідно згадувати не тільки в дні пам’яті, а кожного дня».

У будівлі обласного диспансеру радіаційного захисту населення планують замінити комунікації, які знаходяться в аварійному стані, а також капітально відремонтувати корпуси. На цей рік на реконструкцію в лікарні виділено 9,7 млн грн.

Голова Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» зазначив, що це питання гостро стояло вже довгий час, однак вирішити його вдалося лише за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної.

«Величезне спасибі керівнику області Юлії Світличній. Ми звернулися до неї за допомогою у вирішенні цього питання, і вона відгукнулася. Ми просили всього півтора мільйона, щоб хоча б відремонтувати систему каналізації. Тому для нас ці 9,7 млн - це подарунок, якого ми не очікували. Це половина коштів, які потрібні на ремонт диспансеру. Таку ж суму нам обіцяє надати Європейський інвестиційний банк. За допомогою всіх цих коштів ми зможемо повністю вирішити питання з ремонтом диспансеру», - сказав Анатолій Вінник.

Більше фото

Фото

Теги: світлична сесія кошти ремонт лікарня чорнобильці

Версія для друку Поділиться:


Вверх