ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вовчанську ЦРЛ капітально ремонтують

08 червня 2018 | 14:08

У районній лікарні відновлюють покрівлю, утеплюють фасад, міняють вікна і двері, а також інженерні мережі.

Фінансуються роботи з обласного та районного бюджетів, а також коштом міжнародних партнерів.

«У районній лікарні Вовчанська капітальний ремонт не проводили протягом 60 років. Лікарня була в жахливому стані. Нам вдалося залучити кошти для її ремонту. У тому числі хочу подякувати за допомогу Німецькому товариству з міжнародного співробітництва GIZ», - розповіла глава ХОДА Юлія Світлична.

На даний момент у ЦРЛ працюють кілька підрядних організацій, які реалізують відразу кілька проектів. Так, за кошти GIZ у будівлі поліклініки ЦРЛ виконуються роботи щодо заміни покрівлі, віконних і дверних блоків, внутрішніх санітарних вузлів, а також зміцнення фундаменту і гідроізоляції будівлі.

Згідно з програмою, яку фінансує обласний і місцевий бюджети, проводять роботи з утеплення фасаду і капітальний ремонт вхідних груп. Зокрема, тут зроблять пандус і санвузол для осіб з інвалідністю на візках. Ці роботи виконані більш ніж на 70%.

Третій проект капремонту будівлі поліклініки передбачає проведення повного комплексу внутрішніх робіт. За словами головного лікаря Вовчанської ЦРЛ Костянтина Тищенка, нещодавно завершився тендер, і незабаром підрядник візьметься до ремонту - заміни внутрішніх комунікацій (тепло-, водо-, електромереж).

«Згідно з домовленістю ремонтні роботи можуть тривати до середини 2019 року, але ми сподіваємося, що до нового року ми вже зможемо закінчити капремонт приміщень», - зазначив Костянтин Тищенко.

Також він розповів про проекти, які передбачені на другому об'єкті ЦРЛ - у стаціонарному відділенні. Капітальний ремонт триповерхової будівлі хірургічного відділення триває з минулого року.

«Після ремонту пацієнти побачать комфортні умови, наприклад, двомісні палати. Також тут робиться нова система опалення. Сьогодні роботи виконані десь на 65%», - повідомив Костянтин Тищенко.

Головлікар зазначив, що вже підготовлена ​​проектна документація для реконструкції приймально-діагностичного відділення. Ці роботи включені в програму, фінансовану ПРООН. Медики розраховують, що завдяки реконструкції буде організована нова система надання ургентної медичної допомоги пацієнтам.

Фото

Теги: світлична вовчанська црл ремонт фінанасування

Версія для друку Поділиться:


Вверх