ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Завершено реконструкцію стадіону «Авангард» у Змієві

01 червня 2018 | 15:11

Завершено реконструкцію стадіону «Авангард» у Змієві

Урочисте відкриття футбольної арени присвятили Дню захисту дітей. У святкових заходах 1 червня взяли участь заступники голови ХОДА Анатолій Бабічев і Михайло Черняк.

Відкриття стадіону стало великим святом для району, каже заступник голови Зміївської РДА Сергій Ляшко. Досі в місті не було спортивного майданчика для проведення районних і тим більше - обласних змагань, при тому, що зміївські команди активно беруть участь у футбольних першостях і району, і області.

Перші футбольні матчі в Змійові відбулися ще в 1924 році. А стадіон «Авангард» побудували в 1946-му, й досі капітальних ремонтів на об'єкті не проводили. В результаті він прийшов в аварійний стан, і в 2011 році його вирішили реконструювати.

«Але фінансування робіт практично відразу припинилося. Всі ці роки діти займалися футболом у жалюгідних умовах. Тільки в 2015 році керівництво області звернуло увагу на цю проблему. Зробили коригування проекту. Ми отримали підтримку глави ХОДА Юлії Світличної, яка змогла домогтися виділення коштів Державного фонду регіонального розвитку, також значні кошти виділили з обласного бюджету. Завдяки цьому нам вдалося виконати роботи практично за два роки», - розповів Сергій Ляшко.

Відновлений стадіон на 2059 місць відповідає європейським стандартам якості. Сучасне поле зі штучним покриттям, доріжка для занять легкою атлетикою, велике табло, трибуни з пластиковими сидіннями, навіси над трибунами, роздягальні для команд, приміщення для тренерів і лікаря, коментаторська кабіна - спортсмени і тренери в захваті від нового стадіону.

«Це неможливо порівнювати з тим, що у нас було раніше: трава з дірами на поле, яке можна було використовувати тільки три місяці на рік, решту часу на нього просто неможливо було зайти. Трибун для глядачів не було, тільки дерев'яні лавки, велика частина яких була поламана. Нове поле - останнього, 6-го покоління, відповідає всім європейським нормам. Дренаж вже довів свою ефективність: поле перезимувало без єдиної калюжі. Це краще покриття в області. Дітей не виженеш зі стадіону, в них величезне бажання грати», - говорить директор Зміївської ДЮСШ Сергій Пасічник.

За його словами, займатися на стадіоні будуть, у першу чергу, вихованці ДЮСШ - не тільки футболісти, а й інші спортсмени, яким потрібна загальна фізична підготовка. Крім того, тут будуть тренуватися і проводити матчі команди, які беруть участь у першості району, і ФК «Зміїв», який грає на обласному рівні.

Фото

Теги: авагнард реконструкція змієв

Версія для друку Поділиться:


Вверх